PDA

View Full Version : ارشد - شاخه مهندسی نرم فزار

saed2006
دوشنبه 30 فروردین 1389, 12:15 عصر
ایا دروس ارشد نرم افزار به درد ارتقای سطح فکری برای ایجاد پروژه های طبق اصول مهندسی نرم افزار میخورد یا نه
کسانی که ارشد مهندسی نرم افزار خوندن نظر بدن لطفا

zshojaee
دوشنبه 30 فروردین 1389, 14:40 عصر
من فکر میکنم درس مهندسی نرم افزار پیشرفته که حتما بدرد میخوره. البته بستگی به استادشم داره که تا چه حدی کاربردی و خوب درس میده. ولی چون درس مباحث پیشرفته در مهندسی نرم افزار رو نگذروندم نمیدونم.

MoAm36866513
دوشنبه 30 فروردین 1389, 15:26 عصر
از نظر من همه چيز بستگه به استاد و دانشجو داره كه بايد بتونن تو اون وادي كار بكنن اگه اتكا به كتاب و اطلاعات استاد و دانشجو باشه نه اما اگه واقعا روش كار بشه واقعا كاربردي و مفيد خواهد بود.

SystemAnalyst
سه شنبه 31 فروردین 1389, 15:33 عصر
اصولا تحصیلات در مقاطع تحصیلات تکمیلی آکادمیک هست نه بازاری که هر چه می خونین بخواهیم تو بازار کاربردش رو پیدا کنیم.گرایش نرم افزار بر خلاف دیگر گرایش ها یک گرایش وسیع هست و در یک زمینه تخصصی نمی شه (برخلاف گرایش های هوش و معماری یا شبکه و ...) .دروس این گرایش همون دروس اصلی کارشناسی می باشد اما پیشرفته.مثل پایگاه داده های پیشرفته .مهندسی نرم افزار پیشرفته.شبکه پیشرفته.معماری پیشرفته.هوش پیشرفته .ریاضی مهندسی پیشرفته. و... اما در کل اگر منظورتون درس مهندسی نرم افزار پیشرفته هست بستگی به استاد داره اما من پیشنهاد می دم کسانی که می خوان تو این زمینه کار کنن برن سراغ متودولوژی های agile .

saed2006
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 08:46 صبح
اصولا تحصیلات در مقاطع تحصیلات تکمیلی آکادمیک هست نه بازاری که هر چه می خونین بخواهیم تو بازار کاربردش رو پیدا کنیم.گرایش نرم افزار بر خلاف دیگر گرایش ها یک گرایش وسیع هست و در یک زمینه تخصصی نمی شه (برخلاف گرایش های هوش و معماری یا شبکه و ...) .دروس این گرایش همون دروس اصلی کارشناسی می باشد اما پیشرفته.مثل پایگاه داده های پیشرفته .مهندسی نرم افزار پیشرفته.شبکه پیشرفته.معماری پیشرفته.هوش پیشرفته .ریاضی مهندسی پیشرفته. و... اما در کل اگر منظورتون درس مهندسی نرم افزار پیشرفته هست بستگی به استاد داره اما من پیشنهاد می دم کسانی که می خوان تو این زمینه کار کنن برن سراغ متودولوژی های agile .

کسی که ارشد مهندسی نرم افزار خوانده و به مفاهیم rup مسلط باشه مگر میشود که در محیط کار قدرتمند تر از دیگران نباشد؟

مگر میشود حقوق بالاتری نسبت به دیگران نداشته باشد؟