PDA

View Full Version : سوال: update کردن صدتا فیلد!!!

zhashemi
دوشنبه 30 فروردین 1389, 15:27 عصر
بازم سلام خواهشا جواب بدید(فوری)

این دفعه یه جدول دارم که حدود صد تا فیلد داره البته انم بگه که اصلا نمیشه جداشون کرد وجداول دیگری ساخت حالا رسیدم به کد نویسی برای این جدول وباید کد ویرایش رو بنویسم اما نوشتن دستورupdate کلی طول می کشه و امکان اشتباه به خاطر زیاد بودن فیلدها درصد بالایی داره کسی هست که یه میانبر یا کدهای خلاصه تری رو پیشنهادکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟ لططططططططططططططفا جواب بدید.:عصبانی++::گریه:

FastCode
دوشنبه 30 فروردین 1389, 16:51 عصر
اگر ممکنه نام ستون ها رو بده از توی design view

zhashemi
دوشنبه 30 فروردین 1389, 18:42 عصر
شرمنده پایگاهم دچارمشکل شده ومن دسترسی به فیلدها ندارم الان متاسفانه دارم سعی میکنم جدولم رو در اکسس ایجادکنم ودستورupdate رو روی اون امتحان کنم تا فردا ببرم هیچ جوری نمیتونی کمکم کنی؟؟؟؟؟؟درضمن اصلا به جداکردنش فکرنکن چون این راه بن بسته!!!
کممممممممممک:گریه::افسرده:

zmmehrdad
دوشنبه 30 فروردین 1389, 22:56 عصر
می تونی از SqlCommandBuilder هم استفاده کنی
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.data.sqlclient.sqlcommandbuilder.aspx

zhashemi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 07:12 صبح
می تونی از SqlCommandBuilder هم استفاده کنی
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.data.sqlclient.sqlcommandbuilder.aspx

ممنون از راهنماییت اما به جای query string چی باید بنویسم؟؟؟ نگو که اسم صدتا فیلدم؟!!!:گریه:

zhashemi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 07:26 صبح
100 تا فیلد یا رکورد؟

فیلد دوست عزیز فیلد!!!!

zmmehrdad
سه شنبه 31 فروردین 1389, 09:20 صبح
ممنون از راهنماییت اما به جای query string چی باید بنویسم؟؟؟ نگو که اسم صدتا فیلدم؟!!!:گریه:
به جای QueryString بنویس "Select * from table_name" البته باید جدولت کلید داشته باشه
تازه یه تکه کد کوچک هم اگر زحمت بکشی بنویسی که بنا به خواسته تو دستور Update رو بسازه هم به درد دنیات می خوره هم به درد آخرت
با استفاده از SqlDataReader ساختار جدول و نوع فیلد ها رو بدست می آوری و بعد با یکی دوتا for و if دستورت ساخته میشه
یه را دیگه هم که شاید باکمی تغییر بدردت بخوره اینه که توی Management Studio روی جدولت کلیک راست کنی و گزینه Script Table As و سپس Update to را انتخاب کنی

zhashemi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 09:28 صبح
به جای QueryString بنویس "Select * from table_name" البته باید جدولت کلید داشته باشه
تازه یه تکه کد کوچک هم اگر زحمت بکشی بنویسی که بنا به خواسته تو دستور Update رو بسازه هم به درد دنیات می خوره هم به درد آخرت
با استفاده از SqlDataReader ساختار جدول و نوع فیلد ها رو بدست می آوری و بعد با یکی دوتا for و if دستورت ساخته میشه

سلام ازپیگیریت بینهایت ممنون من به جای QueryString همون چیزیکه گفتی نوشتم وجدولم هم کلید داره اما هیچ اتفاقی نمی افته نه ویرایش میشه نه خطا میده!!!!
راجع به SqlDataReader توضیح میدی من فقط میدونم برای جستجو به کارمیره و هرفیلدی رو توی یه کنترل برمیگردونه
میشه اگه نمونه ای داری بذاری؟ راستش حرفت برام گنگه!!! خیلی فوریه:خجالت::گریه:

zmmehrdad
سه شنبه 31 فروردین 1389, 10:09 صبح
public static string CreateUpdateCommand(string TableName, string ConnectionString, params string[] KeyFieldNames)
{
string str = "";
try
{
SqlConnection sqlconn = new SqlConnection(ConnectionString);
SqlCommand sqlcomm = new SqlCommand("select * from " + TableName + " where 1 = 0 ", sqlconn);
sqlconn.Open();
SqlDataReader sdr = sqlcomm.ExecuteReader();
for (int i = 0; i < sdr.FieldCount; i++)
{
switch (sdr.GetDataTypeName(i).ToLower())
{
case "bigint": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.BigInt); break;
case "binary": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Binary); break;
case "bit": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Bit); break;
case "char": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Char); break;
case "date": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Date); break;
case "datetime": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.DateTime); break;
case "datetime2": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.DateTime2); break;
case "datetimeoffset": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.DateTimeOffset); break;
case "decimal": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Decimal); break;
case "float": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Float); break;
case "image": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Image); break;
case "int": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Int); break;
case "money": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Money); break;
case "nchar": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.NChar); break;
case "ntext": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.NText); break;
case "nvarchar": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.NVarChar); break;
case "real": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Real); break;
case "smalldatetime": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.SmallDateTime); break;
case "smallint": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.SmallInt); break;
case "smallmoney": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.SmallMoney); break;
case "structured": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Structured); break;
case "text": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Text); break;
case "time": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Time); break;
case "timestamp": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Timestamp); break;
case "tinyint": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.TinyInt); break;
case "udt": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Udt); break;
case "uniqueidentifier": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.UniqueIdentifier); break;
case "varbinary": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.VarBinary); break;
case "varchar": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.VarChar); break;
case "variant": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Variant); break;
case "xml": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Xml); break;
}
}
if (sdr.FieldCount > 0)
str = "update " + TableName + " set " + sdr.GetName(0) + " = @" + sdr.GetName(0);
for (int i = 1; i < sdr.FieldCount; i++)
str += ", " + sdr.GetName(i) + " = @" + sdr.GetName(i);
if (KeyFieldNames.Length > 0)
str += " where " + KeyFieldNames[0] + " = @" + KeyFieldNames[0];
for (int i = 1; i < KeyFieldNames.Length; i++)
str += " and " + KeyFieldNames[i] + " = @" + KeyFieldNames[i];
sdr.Close();
}
catch { }
return str;
}

البته من فقط متن دستور رو برگردوندم تو می تونی خود sqlcomm رو برگردونی چون پارامترهاش هم تعریف شده و می تونی بهشون مقدار بدی

zhashemi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 10:16 صبح
publicstaticstring CreateUpdateCommand(string TableName, string ConnectionString, paramsstring[] KeyFieldNames)
{
string str = "";
try
{
SqlConnection sqlconn = newSqlConnection(ConnectionString);
SqlCommand sqlcomm = newSqlCommand("select * from " + TableName + " where 1 = 0 ", sqlconn);
sqlconn.Open();
{
{
case"bigint": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.BigInt); break;
case"binary": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Binary); break;
case"bit": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Bit); break;
case"char": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Char); break;
case"date": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Date); break;
case"datetime": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.DateTime); break;
case"datetime2": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.DateTime2); break;
case"datetimeoffset": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.DateTimeOffset); break;
case"decimal": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Decimal); break;
case"float": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Float); break;
case"image": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Image); break;
case"int": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Int); break;
case"money": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Money); break;
case"nchar": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.NChar); break;
case"ntext": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.NText); break;
case"nvarchar": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.NVarChar); break;
case"real": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Real); break;
case"smalldatetime": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.SmallDateTime); break;
case"smallint": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.SmallInt); break;
case"smallmoney": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.SmallMoney); break;
case"structured": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Structured); break;
case"text": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Text); break;
case"time": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Time); break;
case"timestamp": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Timestamp); break;
case"tinyint": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.TinyInt); break;
case"udt": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Udt); break;
case"uniqueidentifier": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.UniqueIdentifier); break;
case"varbinary": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.VarBinary); break;
case"varchar": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.VarChar); break;
case"variant": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Variant); break;
case"xml": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Xml); break;
}
}
if (sdr.FieldCount > 0)
str = "update " + TableName + " set " + sdr.GetName(0) + " = @" + sdr.GetName(0);
sdr.Close();
}
catch { }
return str;
}

البته من فقط متن دستور رو برگردوندم تو می تونی خود sqlcomm رو برگردونی چون پارامترهاش هم تعریف شده و می تونی بهشون مقدار بدی

بینهایت ممنون
سرم گیج رفت باورکن فشارم افتاد والان دارم آب قندمیخورم ولی الن که یه جواب درست وحسابی گرفتم روحیه ام عوض شد الان امتحانش میکنم اگه به مشکل خوردم هستی که؟
اگه جواب بده زندگیم نجات پیدا میکنه یه دنیا ممنونم :قلب::قلب::قلب:

اَرژنگ
سه شنبه 31 فروردین 1389, 10:21 صبح
بازم سلام خواهشا جواب بدید(فوری)

این دفعه یه جدول دارم که حدود صد تا فیلد داره البته انم بگه که اصلا نمیشه جداشون کرد وجداول دیگری ساخت حالا رسیدم به کد نویسی برای این جدول وباید کد ویرایش رو بنویسم اما نوشتن دستورupdate کلی طول می کشه و امکان اشتباه به خاطر زیاد بودن فیلدها درصد بالایی داره کسی هست که یه میانبر یا کدهای خلاصه تری رو پیشنهادکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟ لططططططططططططططفا جواب بدید.:عصبانی++::گریه:
از همان داتاست دیزاینر ویژوال استودیو استفاده کن،
اگر چه یک جدول با ۱۰۰ فیلد خودش اشکال اصلی است.
اینرا باید به کی تحویل بدی؟

AliRezaPro
سه شنبه 31 فروردین 1389, 10:22 صبح
سلام
منم منتظر جواب سئوال ایشون هستم.چون تعداد 100 تا فیلد شاید خبر از طراحی بد بدهد.شما تا حد ممکن سعی کنید که آنالیز بیشتری رو فیلدهای جدولتون بکنید و شاید در آینده مشکل ساز بشه.لود کردن ، آپیدت و سایر دستورات متداول دیگر بر روی 100 تا فیلد (شما فرض کن 1000 تا رکورد) یعنی فاجعه.

zhashemi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 11:07 صبح
public static string CreateUpdateCommand(string TableName, string ConnectionString, params string[] KeyFieldNames)
{
string str = "";
try
{
SqlConnection sqlconn = new SqlConnection(ConnectionString);
SqlCommand sqlcomm = new SqlCommand("select * from " + TableName + " where 1 = 0 ", sqlconn);
sqlconn.Open();
{
{
case "bigint": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.BigInt); break;
case "binary": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Binary); break;
case "bit": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Bit); break;
case "char": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Char); break;
case "date": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Date); break;
case "datetime": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.DateTime); break;
case "datetime2": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.DateTime2); break;
case "datetimeoffset": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.DateTimeOffset); break;
case "decimal": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Decimal); break;
case "float": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Float); break;
case "image": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Image); break;
case "int": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Int); break;
case "money": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Money); break;
case "nchar": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.NChar); break;
case "ntext": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.NText); break;
case "nvarchar": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.NVarChar); break;
case "real": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Real); break;
case "smalldatetime": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.SmallDateTime); break;
case "smallint": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.SmallInt); break;
case "smallmoney": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.SmallMoney); break;
case "structured": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Structured); break;
case "text": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Text); break;
case "time": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Time); break;
case "timestamp": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Timestamp); break;
case "tinyint": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.TinyInt); break;
case "udt": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Udt); break;
case "uniqueidentifier": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.UniqueIdentifier); break;
case "varbinary": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.VarBinary); break;
case "varchar": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.VarChar); break;
case "variant": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Variant); break;
case "xml": sqlcomm.Parameters.Add("@" + sdr.GetName(i), SqlDbType.Xml); break;
}
}
if (sdr.FieldCount > 0)
sdr.Close();
}
catch { }
return str;
}

اونجا که نوشتی Where1=0 یعنی چی؟ من به یه مشکل برخوردم وباید روی اکسس امتحان کنم به جای sqltyp ها oledbtype نوشتم (اصلا کارم درسته؟) اسم جدولم رو هم به جای tablename نوشتم . strgetname چه کارمیکنه؟ موقع فراخوانی به جای
params string [] KeyFieldNames باید اسم فیلد کلیدم رو بنویسم؟؟
اصلا کلا من چه طورمیتونم با این دستور ویرایش کنم؟؟؟؟
ببخشید با عرض شرمندگی :خجالت:
لطفا کمکم کن!:ناراحت:

zhashemi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 11:18 صبح
سلام
منم منتظر جواب سئوال ایشون هستم.چون تعداد 100 تا فیلد شاید خبر از طراحی بد بدهد.شما تا حد ممکن سعی کنید که آنالیز بیشتری رو فیلدهای جدولتون بکنید و شاید در آینده مشکل ساز بشه.لود کردن ، آپیدت و سایر دستورات متداول دیگر بر روی 100 تا فیلد (شما فرض کن 1000 تا رکورد) یعنی فاجعه.

سلام ممنون ازپیگیریتون
ببین به هیچ عنوان نمیشه این جدول رو به جداول دیگه تقسیم کرد اگرهم بشه دردسره چون ما با ارتباطات زیادی روبرو هستیم و افزایش ارتباط ها به خاطراینکه داریم با تلفیقی ازویزارد وکدنویسی جلو میریم چندباری مشکل ساز شده علاوه براون درگزارشگیری هم به مشکل میخوریم
اگرهم بشه با همه این ها کنار اومد جدول تقسیم میشه به جداول زیادی که هرکدام باید با چند جدول درارتباط باشن وهرکدام حدود 50 فیلد دارن(این که گفتم صدتا حدودی بود)
و بازهم نیازبه یه دستورupdate زیباست!!!
البته الان متاسفانه به دلیل مشکلاتی که پیش اومده نمیتونم فیلدهام رو براتون بذارم دوستان:خجالت:

zmmehrdad
سه شنبه 31 فروردین 1389, 11:19 صبح
1= 0 یعنی من در این تابع فقط ساختار جدول رو می خوام نه record ها
sdr.Getname اسم فیلد i ام جدول رو میده
params string[] هم یعنی می تونی یک یا چند رشته رو بفرستی به تابع که در اینجا اسم فیلد یا فیلدهای کلیدی هست
بعد اگر OLE DB داری استفاده می کنی محتوای switch case رو با انواع داده موجود در
OleDbType عوض کن

zhashemi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 11:26 صبح
1= 0 یعنی من در این تابع فقط ساختار جدول رو می خوام نه record ها
sdr.Getname اسم فیلد i ام جدول رو میده
params string[] هم یعنی می تونی یک یا چند رشته رو بفرستی به تابع که در اینجا اسم فیلد یا فیلدهای کلیدی هست
بعد اگر OLE DB داری استفاده می کنی محتوای switch case رو با انواع داده موجود در
OleDbType عوض کن

تشکراما:
عجیبه!غریبه!یه معمای پیچیده!
من درست همون کار هارو انجام میدم اون روش قبلیت رو هم امتحان کردم اما اصلا جدولم رو نمیشناسه حتی موقع اجرا جدولم رو بازگذاشتم که خطا بده اما انگارنه انگار!
یعنی مشکل ازکجاست؟؟؟ میدونی؟؟؟:خجالت::افسرده:
کجایی؟ امیدم رو ناامید نکن توتنها کسی هستی که یه جواب درست وحسابی دادی
تا امشب حتما یه عرض اندامی بکن خوشحال میشم کماکان حضورسبزشمارا دراین تاپیک تجربه کنم:قلب::خجالت:

zhashemi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 11:44 صبح
تشکراما:
عجیبه!غریبه!یه معمای پیچیده!
من درست همون کار هارو انجام میدم اون روش قبلیت رو هم امتحان کردم اما اصلا جدولم رو نمیشناسه حتی موقع اجرا جدولم رو بازگذاشتم که خطا بده اما انگارنه انگار!
یعنی مشکل ازکجاست؟؟؟ میدونی؟؟؟:خجالت::افسرده:

کجایی یه توضیح کلی راجع به ویرایش کردن با این کد بده؟ممنون
کمکم کن تا امشب یه عرض اندامی بکن تو تنها کسی هستی که یه جواب درست وحسابی دادی!!!:خجالت::گریه::قلب:

AliRezaPro
سه شنبه 31 فروردین 1389, 12:20 عصر
البته الان متاسفانه به دلیل مشکلاتی که پیش اومده نمیتونم فیلدهام رو براتون بذارم دوستان:خجالت:
دادن فیلد فقط به منظور پیاده سازی درست دیتابیس شماست.
موفق باشید/.

zhashemi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 12:27 عصر
دادن فیلد فقط به منظور پیاده سازی درست دیتابیس شماست.
موفق باشید/.

این رو که خودم میدونم به هرحال این مشکلیه که الان برام به وجود اومده. من درجواب دوستی که ازم فیلدهارو خواسته بود این رو گفتم باید مشخصا میگفتم عذرمیخوام

zmmehrdad
سه شنبه 31 فروردین 1389, 13:38 عصر
اگر می تونی کد و پایگاه داده رو email کن zmmehrdad@yahoo.com

zhashemi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 22:50 عصر
اگر می تونی کد و پایگاه داده رو email کن zmmehrdad@yahoo.com
وای خدا چه کارکنم
شرمنده هرکاری میکنم فایلهام attach نمیشه کممممممممممک
چشمام شده کاسه ی خون ازبیخوابی
ببینم نمیتونی با یه مثال توضیح بدی؟
خواهشا کمک کن

zmmehrdad
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 00:08 صبح
یه برنامه کوچولو نوشتم
نگاه کن

FastCode
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 06:45 صبح
دوست عزیز اگر تا حالا فیلد ها رو داده بودی 30 40 هزار خط کد بهت داده بودم.
من الان دارم میرم ولی امشب دوباره میام توی سایت.

مدیران لطفا"این پست رو پاک نکنند تا خودم امشب بکنم.

zhashemi
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 07:09 صبح
دوست عزیز اگر تا حالا فیلد ها رو داده بودی 30 40 هزار خط کد بهت داده بودم.
من الان دارم میرم ولی امشب دوباره میام توی سایت.

مدیران لطفا"این پست رو پاک نکنند تا خودم امشب بکنم.

تشکرازلطفت
من با دوسه تا فیلد الکی هم کارمیکنم نمیشه! به هرحال این نفسهای آخرمه وشمارش معکوس برای اتمام وقتم داره شروع میشه:افسرده:

zhashemi
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 07:15 صبح
تشکرازلطفت
من با دوسه تا فیلد الکی هم کارمیکنم نمیشه! به هرحال این نفسهای آخرمه وشمارش معکوس برای اتمام وقتم داره شروع میشه:افسرده:

حداقل بگید این خطا برای چیه؟؟؟ببینم کسی هست؟؟؟
An OleDbParameter with ParameterName 'code' is not contained by this OleDbParameterCollection.

اَرژنگ
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 07:22 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=957299&postcount=12

zhashemi
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 07:45 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=957299&postcount=12

خداییش اینکه گفتی یعنی چی؟ من دوساعت بیشترنخوابیدم حسابی منگ شدم :متعجب:!!!

اَرژنگ
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 08:22 صبح
خداییش اینکه گفتی یعنی چی؟ من دوساعت بیشترنخوابیدم حسابی منگ شدم :متعجب:!!!

۱.بگیر بخواب
۲.وقتی که بیدار شدی :
رویه پروژه رایت کلیک کن، داتاست بهش اضافه کن
۳.از داتابیش اکسپلورر جدول مورد نظر را بکش رویه صفحه داتاست دیزاینر.
۴.رایت کلیکش کن و مدیفی را انتخاب کن.
۵.جنریت آپدیت را انتخواب کن.

آدم خسته برنامه نمینویسه، فکر باید راحت باشد.