PDA

View Full Version : DirectShow و فایلهای بزرگتر از 4GB

sh_roohani
شنبه 31 اردیبهشت 1384, 15:50 عصر
سلام،
من شنیدم (یعنی در واقع یه جایی که یادم نمیاد کجا بود، خوندم) که DirectShow، به علت همون محدودیت 4GB در اندازه فایلهایی که ویندوز به صورت عادی می تونه باهاشون کار کنه، نمی تونه فایلهای ویدیو با اندازه بزرگتر از 4GB رو نمایش بده. یه چیزایی هم درباره فایل سیستم 64 بیتی ویندوز خوندم. حالا اگه من بخوام یه فایل AVI با اندازه ای بزرگتر از 4GB رو نمایش بدم، کسی می دونه تو DirectShow چطوری می تونم این کار رو انجام بدم؟ آیا نیازی به استفاده از فایل سیستم 64 بیتی دارم؟ آیا اگه همینطوری سعی کنم یه فایل بزرگتر از 4GB رو play کنم، DirectShow ایراد می گیره یا فقط 4GB اول اونو play می کنه؟

Spoofed
شنبه 31 اردیبهشت 1384, 16:03 عصر
سلام
این محدودیت اندازه فایل 4 گیگابایتی به FAT32 مربوطه میشه. بهتره از فرمت NTFS (برای فرمت کردن پارتیشن های هاردت) استفاده کنی تا مشکلت حل شه.

اطلاعات بیشتر (http://www.microsoft.com/resources/documentation/Windows/XP/all/reskit/en-us/Default.asp?url=/resources/documentation/Windows/XP/all/reskit/en-us/prkc_fil_tdrn.asp)

sh_roohani
یک شنبه 01 خرداد 1384, 11:58 صبح
ممنون از راهنماییتون. من همین الان هم از NTFS استفاده می کنم. فکر کنم یه برداشت اشتباهی کردم. دارم تست می کنم. نتیجه رو همینجا به عرض می رسونم.