PDA

View Full Version : سوال: یادگیری ASP.NET و نوشتن کد بزبان C#

sky@sun
سه شنبه 31 فروردین 1389, 11:10 صبح
با سلام و درود فراوان خدمت دوستان عزیز. امیدوارم ایام بکامتان باشد . چون من تازه عضو این سایت شدم ، تاپیکی که مرتبط با سوالم باشه رو پیدا نکردم و به ناچار اقدام به ارسال تاپیک جدید کردم . من میخوام ASP.NET با سینتکس های سی شارپ رو شروع کنم ولی پی دی اف های کمی برای خوندن دارم چون اکثرا با VB هستند . میشه برام لینک پی دی اف های ASP.NET با سینتکس های سی شارپ رو بذارید .
در ضمن یه سوال :
PHP بهتره یا ASP ؟ البته سوالم کلی هستش ولی میشه یه راهنمایی کوچیک کنید:لبخندساده:
شاد و پیروز باشید:چشمک:

e-arasteh
سه شنبه 31 فروردین 1389, 11:17 صبح
سلام کاربر جدید
تو سایت سرچ بزن کتاب آقای محمد هاشمیان هست که #C رو خوب گفته
در ضمن اینجا تالار ASP.NET هستش و هر کسی که واردش میشه در مورد انتخاب بین ASP.NET و PHP به نتیجه رسیده و ASP.NET رو انتخاب کرده.
موفق باشید

Vahid_moghaddam
سه شنبه 31 فروردین 1389, 11:21 صبح
پیشنهاد می کنم کتاب زیر رو بخونید

Pro ASP.NET 3.5 in C# 2008

sky@sun
سه شنبه 31 فروردین 1389, 11:34 صبح
سلام کاربر جدید
تو سایت سرچ بزن کتاب آقای محمد هاشمیان هست که C#‎‎‎ رو خوب گفته
در ضمن اینجا تالار ASP.NET هستش و هر کسی که واردش میشه در مورد انتخاب بین ASP.NET و PHP به نتیجه رسیده و ASP.NET رو انتخاب کرده.
موفق باشید
حرف شما کاملا متین که نام تالار اینجا چیه . ممنون
پی دی اف سی شارپ رو دارم ولی پی دی اف مربوط به ASP با سینتکس های سی شارپ رو ندارم . موفق باشید

پیشنهاد می کنم کتاب زیر رو بخونید

Pro ASP.NET 3.5 in C#‎‎‎ 2008
ممنون از پیشنهادتون . موفق باشید

marijooon
سه شنبه 31 فروردین 1389, 11:48 صبح
اگه با انگلیسی مشکلی نداری کتاب Microsoft_ASP.NET_3.5_Step_by_Step.pdf خیلی خوبه برای دانلود هم هست اگر بگردی میتونی رایگان دانلود کنی، اگه هم نتونستی آدرس میلتو بده برات بفرستم.
موفق باشی:چشمک:

e-arasteh
سه شنبه 31 فروردین 1389, 11:49 صبح
حرف شما کاملا متین که نام تالار اینجا چیه . ممنون
پی دی اف سی شارپ رو دارم ولی پی دی اف مربوط به ASP با سینتکس های سی شارپ رو ندارم . موفق باشید

ممنون از پیشنهادتون . موفق باشید

بسیارخوب
پس اگر میخوای کتاب فارسی بخونی یخ search بزن و کتاب آقای وحید نصیری رو پیدا کن.
اگر هم میتونی کتاب انگلیسی بخونی که چه بهتر کتاب Apress.Beginning.ASP.NET.3.5.in.C.Sharp.2008.From. Novice.to.Professional عالیه

maxpayn2
سه شنبه 31 فروردین 1389, 11:58 صبح
در رابطه با انتخاب ASP.Net یا PHP باید بگم از نظر امنیت انتخاب بلا شک (بدون تردید خودمون) ASP.Net هستش ، چون حداقل باگ هایی مانند RFI ، LFI ، File Upload رو نداره و در باگ های SQLI هم کار هکر خیلی سخت تر از همین باگ در PHP هستش

sky@sun
سه شنبه 31 فروردین 1389, 12:33 عصر
در رابطه با انتخاب ASP.NET یا PHP باید بگم از نظر امنیت انتخاب بلا شک (بدون تردید خودمون) ASP.NET هستش ، چون حداقل باگ هایی مانند RFI ، LFI ، File Upload رو نداره و در باگ های SQLI هم کار هکر خیلی سخت تر از همین باگ در PHP هستش
پس تو انتخاب ASP دیگه شکی ندارم چون برام امنیت خیلی مهمه :لبخندساده:ممنون به نکته خوبی اشاره کردید .
پر انرژی باشید:چشمک:

اگه با انگلیسی مشکلی نداری کتاب Microsoft_ASP.NET_3.5_Step_by_Step.pdf خیلی خوبه برای دانلود هم هست اگر بگردی میتونی رایگان دانلود کنی، اگه هم نتونستی آدرس میلتو بده برات بفرستم.
موفق باشی:چشمک:
نه بابا باهاش فعلا تو صلحم (منظورم زبان انگلیسی هستش ) ممنون میشم برام بفرستید . اینم ایمیلم :
rezaei_el@yahoo.com
پر انرژی باشید:چشمک:

web.developer
سه شنبه 31 فروردین 1389, 12:42 عصر
همچین بحثی در اینجا هم هست http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=215598
میتونه مفید باشه

mehdi.mousavi
سه شنبه 31 فروردین 1389, 12:58 عصر
با سلام و درود فراوان خدمت دوستان عزیز. امیدوارم ایام بکامتان باشد . چون من تازه عضو این سایت شدم ، تاپیکی که مرتبط با سوالم باشه رو پیدا نکردم و به ناچار اقدام به ارسال تاپیک جدید کردم . من میخوام ASP.NET با سینتکس های سی شارپ رو شروع کنم ولی پی دی اف های کمی برای خوندن دارم چون اکثرا با VB هستند . میشه برام لینک پی دی اف های ASP.NET با سینتکس های سی شارپ رو بذارید .
در ضمن یه سوال :
PHP بهتره یا ASP ؟ البته سوالم کلی هستش ولی میشه یه راهنمایی کوچیک کنید:لبخندساده:
شاد و پیروز باشید:چشمک:

سلام.
به "برنامه نویس" خوش آمدید.

دوست عزیز، برای فعالیت در این انجمن باید از قوانینی پیروی کرد که یکی از اونها، انتخاب صحیح عنوان پستی هستش که قصد ارسال اونو دارید. عنوان قبلی، یعنی "یه درخواست و یه سوال" اصلا عنوان گویایی برای این تاپیک نیست. از طرف دیگر، در هر تاپیک، باید فقط به یک مساله پرداخت بشه. در نهایت، لطفا قبل از ارسال سوال خودتون، از امکان جستجوی سایت استفاده کنید، چون این احتمال وجود داره که سوال شما قبلا بارها و بارها پرسیده شده باشه.

از اینکه قوانین فعالیت در این سایت (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=51814) رو قبل از ارسال پست بعدی مطالعه خواهید کرد، از شما سپاسگذارم.

موفق باشید.

پاورقی: این تاپیک، به علت عنوان نامناسب، مطرح کردن چند سوال در یک تاپیک و تکراری بودن سوال مطرح شده، قفل شد.