PDA

View Full Version : نصب برنامه فقط با dll های استفاده شده از فریم ورک

smaill
سه شنبه 31 فروردین 1389, 14:27 عصر
با سلام

مطمئنا تا کنون با این مساله مواجه شدید که یک برنامه کم حجم با دات نت دارید(مثلا با سی شارپ) که می خواهید اونو روی چند سیستم که دات نت ندارند ، نصب کنید.اما در این پروژه از تعداد کمی از dll های فریم ورک استفاده می کنید در صورتی که برای اجرای برنامه بر روی سیتم ها ،لازمه که کل فریم ورک رو که زمان زیادی هم می گیره برای این برنامه کوچیک نصب کنید؟

حالا سوال من اینه " ایا روشی وجود داره که ما بتوانیم بدون نصب کامل دات نت فریم ورک و فقط نصب dll های استفاده شده از فریم ورک در برنامه ، برنامه رو بر روی سیستم های دیگر نصب واجرا کنیم ،یا مجبوریم کل فریم ورکو نصب کنیم؟

البته من install shield رو هم امتحان کردم اما اون هم باید دات نت را به پروژه ات اضافه کنی.

ممنون می شم اگه دوستان کمک کنند.

smaill
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 18:48 عصر
چی شد دوستان کسی نیست جوا بده ، من هنوز مشکلم حل نشده ها ، منتظرم

hossein-khoshseyar
سه شنبه 04 خرداد 1389, 09:30 صبح
من يه مدت دنبال همچين چيزي بودم و خيلي سعي كردم و اين ور اون ور گشتم اما چيزي پيدا نكردم
ممنون مي شم اگه كسي چيزي در اين زمينه بلده بگه

narges26
شنبه 08 خرداد 1389, 23:36 عصر
من هم همین مشکل رو دارم برای نصب net frame work 3.5 باید کل net frame work 2,3 رو هم نصب کنیم که این حجمش حدود 500M هست که این کار واقعه غیر منطقیه حتما باید راهی وجود داشته باشه

sh
چهارشنبه 26 خرداد 1389, 23:33 عصر
در هنگام ساخت Setup در قسمت prerequisites گزینه .NET Framework 4 Client Profile (یا نسخه دات نت مورد نظر) استفاده کنید

narges26
پنج شنبه 27 خرداد 1389, 11:43 صبح
خوب من هم از همین قسمت استفاده میکنم ولی کل فریم ورک رو نصب میکنه