PDA

View Full Version : چگونه خاصیت action فرم یک صفحه aspx رو به یک فایل asp منسب کنم؟

m_vafa
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 14:46 عصر
سلام دوستان
برای اینکه اطلاعات وارد شده در یک فرم، در صفحه دیگری با پسوند asp پردازش شوندباید چه کار کرد؟
1.<form action="نام صفحه.asp "
2. دگمه مورد نظر روی فرمonclick=" ؟ "
با دعا و درود فراوان به یاری کنندگان عزیز

Keramatifar
چهارشنبه 01 اردیبهشت 1389, 19:15 عصر
دوست عزیز
باید مشخص کنی که چه نوع اطلاعاتی رو می خوای بفرستی، حجم اطلاعاتت چقدره، و ...
ولی خوب ساده ترین راه اینه که اطلاعات رو از صفحه جاری بوسیله QueryString به صفحه مقصد ارسال کنی

m_vafa
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 03:13 صبح
استاد محترم با تشکر بذل توجهتون به سوال این مبتدی، اطلاعاتی که باید از صفحه دریافت بشه یوزر نیم و پسورد کاربران یک نرم افزار است که میخواهند وارد حساب کاربریشان بشوند. کلیه فایلهای لازمه رو هم از مدیر اون نرم افزار گرفتم. حجم فایلی هم که در <forrm action>
آدرس داده شده تنها2 کیلوست فقط اون دیتابیسی که حاوی این یوزرهاست رو نمیدونم.
با تشکر فراوان

m_vafa
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 03:21 صبح
راستی در مورد همین:"ساده ترین راه اینه که اطلاعات رو از صفحه جاری بوسیله QueryString به صفحه مقصد ارسال کنی " میشه یه رفرنس آموزشی بهم معرفی کنید چون من کاملا تازه کارم ولی خیلی مشتاق
با سپاس فراوان

Alireza_Salehi
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 07:25 صبح
از خاصیت PostBackUrl دکمه مورد نظر استفاده کنید.

exlord
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 09:08 صبح
دوست عزیز
باید مشخص کنی که چه نوع اطلاعاتی رو می خوای بفرستی، حجم اطلاعاتت چقدره، و ...
ولی خوب ساده ترین راه اینه که اطلاعات رو از صفحه جاری بوسیله QueryString به صفحه مقصد ارسال کنی

اینجوری نمیشه ؟؟؟؟

<form action="MyPage.asp" method="post">
<input type="text" name="txtUsername" value=" " />
<input type="submit" name="btnSubmit" value=" " />
</form>

m_vafa
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 02:58 صبح
اینجوری نمیشه ؟؟؟؟

<form action="MyPage.asp" method="post">
<input type="text" name="txtUsername" value=" " />
<input type="submit" name="btnSubmit" value=" " />
</form>
استاد عزیز ضمن تشکر مجدد ،اتفاقا من در source view ی صفحه خود نرم افزار کهasp کلاسیک است دقیقا همین کد رو دیده بودم و تو صفحم نوشته بودم ولی وقتی دگمهlogin رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته فکر میکنم یه رویداد onclick هم باید برای دگمم تعریف کنم آخه من با as.net 3.5 کار میکنم و اصل مشکل همین ارتباط دادن برنامهای با asp کلاسیک به یک web site asp.net 3.5 است
لطفا کمکم کنید ممنونم

m_vafa
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 03:05 صبح
از خاصیت PostBackUrl دکمه مورد نظر استفاده کنید.
دوست عزیز آخه خاصیت postbackurl مال cross page posting هست و دگمه من اصلا این خاصیت رو نداره بلکه خاصیت src داره که اون رو هم امتحان کردم نشد:ناراحت:

m_vafa
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 03:14 صبح
استاد عزیز ضمن تشکر مجدد ،اتفاقا من در source view ی صفحه خود نرم افزار کهasp کلاسیک است دقیقا همین کد رو دیده بودم و تو صفحم نوشته بودم ولی وقتی دگمهlogin رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته فکر میکنم یه رویداد onclick هم باید برای دگمم تعریف کنم آخه من با as.net 3.5 کار میکنم و اصل مشکل همین ارتباط دادن برنامهای با asp کلاسیک به یک web site ASP.NET 3.5 است
لطفا کمکم کنید ممنونم

راستی تو visual studio 2008 یک دسته کنترل login هست با توجه به اینکه هدف من هم login شدن یوزها به حساب کاربریشان است ، آیا این دسته کنترلها نمیتونن در این مورد کمکم کنن؟
با درود فراوان

exlord
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 09:06 صبح
استاد عزیز ضمن تشکر مجدد ،اتفاقا من در source view ی صفحه خود نرم افزار کهasp کلاسیک است دقیقا همین کد رو دیده بودم و تو صفحم نوشته بودم ولی وقتی دگمهlogin رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته فکر میکنم یه رویداد onclick هم باید برای دگمم تعریف کنم آخه من با as.net 3.5 کار میکنم و اصل مشکل همین ارتباط دادن برنامهای با asp کلاسیک به یک web site ASP.NET 3.5 است
لطفا کمکم کنید ممنونم
این کد خالص HTML هستش و ربطی به asp , asp.net , و یا php نداره ..... وقتی button با type=submit کلیک میشه اطلاعات فرم به آدرس action فرستاده میشه ... حالا باید تو اون صفحه اطلاعات فرستاده شده رو بگیری .... و asp با asp.net تنها فرقشون اینکه تو asp کدها سرور ساید تو همون صفحه asp نوشته میشن ولی تو asp.net یه صفحه .cs هست (code behind) که کد های سرور ساید تو اون نوشته میشن ........