PDA

View Full Version : ActiveX فارسی شرکت SaebSoft کرک شد

Vahab
چهارشنبه 19 شهریور 1382, 19:09 عصر
*** اصلاح شده توسط مدیر بخش ***

متاسفانه اینجا جایی برای ضایع کردن حق دیگر همکاران نیست. تصور کنید خودتون چندین ماه روی اون زحمت کشیده بودید. نداشتن توان مالی کافی برای خرید چیزی دلیلی برای همچین کاری نمیشه و در اصل هیچ دلیلی وجود نخواهد داشت.

با تشکر

هر جند میدونم اخلاقی نیست ولی من که اینقدر پول ندارم اینو بخرم شما رو نمیدونم :wink:

خواهش میکنم شما صاحب اختیارین گفتم شاید بعضیا لازم داشته باشن با عرض پوزش

mr_esmaily
پنج شنبه 20 شهریور 1382, 09:29 صبح
دوست عزیز من اونو دانلود کردم ولی حتی آن زیپ هم نشد
اگه می تونی اونی رو که کامل در یافت کردی در همین جا بگذار
با تشکر قبلی :wink:

S.Azish
جمعه 21 شهریور 1382, 12:30 عصر
ممنون از همکاری شما دوست عزیز

madmax
جمعه 21 شهریور 1382, 12:41 عصر
با سلام
می خواستم از شما بپرسم که ایا شما تمام برنامه هایی که استفاده می کنید Register میکنید؟
چطور استفاده از برنامه های خارجی حقوق اونهارو ضایع نمی کنه ؟

من به شما قول میدم برنامه نویس همین OCX هم از برنامه های Register نشده یا Crack شده برای نوشتن اون استفاده میکنه .

S.Azish
جمعه 21 شهریور 1382, 17:16 عصر
دوست عزیز بنده قصد قضاوت در مورد مسئله کپی رایت رو ندارم چون من هیچ کاری نمیتونم بکنم وقتی که قوه قانون گذاری کشورم این عمل رو خلاف نمیدونه ولی شما خودتون رو جای برنامه نویس یا مدیر این پروژه بگذارید که چندیدن ماه وقت و انرژی خودشون رو صرف تولید یک محصول میکنند و ببینید آیا این براتون جالب هست که کسی بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنه از اون استفاده کنه, مگر شاخه های دیگر صنعت یا اصلآ هر عقل سالمی اینو اجازه میده که صنعت نرم افزار اجازه بده یا مگر شما برای هر چیز دیگری هزینه اونو پرداخت نمیکنید که میخواهید هزینه اینو ندید. این صنعت, صنعتی هست که ما انتخاب کردیم پس باید به قوانین اون احترام بگذاریم.
من مطمئنم که به زودی قانون کپی رایت در ایران تصویب خواهد شد و در عین حال مطمئنم که به زودی به اون احترام خواهیم گذاشت چرا که از اونجایی که خودمون هم تولید کننده نرم افزار هستیم میخواهیم به خودمون هم احترام گذاشته بشه.

Amin_tus
جمعه 02 آبان 1382, 03:26 صبح
با سلام

بنده این سی دی اکتو ایکس صائب سافت رو همان روز اول خریدم و فکر نمیکنم هیچ کدام از شما سریعتر از من آن را خریده باشید ...
و آن را همان دقایق اول کراک نمودم....
ولی تاکنون هیچگاه آن را پخش نکرده ام با اینکه با خود آقای صائب نوری به شخصه جدالی نیز پیدا کردیم ولی به خودم اجازه عرضه این اکتیو ایکس را ندادم....
این اکتیو ایکس چه فارسی ساز و چه کنترل قفل گذار هیچ کدام در دنیای امروزه موثر نیستند و هیچ حفاظت و فارسی سازی موثری را به سیستم شما اضافه نخواهند کرد....

و از مدیر بخش نیز انتقاد میکنم .... چرا؟

شما که دم از قانون و قوانین مختلف میزنید و با توضیحات عالمانه خود قصد دفاع از منافع برنامه نویسان را دارید آیا هیچگاه به خسارت تحمیل شده به خریدار نیز فکر کرده اید؟

در کلیه کشورها نرم افزارها پس از ارزشیابی کیفی و تایید از سوی سازمانی خاص مجوز دریافت مکنند که این مجوز نمایانگر استاندارد و کیفیت کالا نیز است ! سوال : آیا برنامه اقای صائب نوری چنین مجوز ی را از شورای عالی انفورماتیک داشته است ؟ خیر

آیا بعنوان یک ابتکار به تثبیت رسیده است ؟ آیا این تایید شده است که دستاورد او حاصل زحمت دیگری نبوده است ؟ آیا نمره کیفی آن بر روی بسته نرم افزاری درج شده است؟ . آیا.....

پس هیچ دلیلی ندارد که شما از حق ایشان دفاع کنید.... تا اینکه یک licence نرم افزاری بگیرد....

من خودم یکی از مشتریانی هستم که 7500 تومان ضرر کرده ام و هیچ کس از من دفاع نکرده و حق مرا ضایع کرده است... من به چه کسی شاکی باشم....

پس پاک کردن اینگونه نوشته ها موثر نیست لطفا اول در مورد هر چیز بررسی کنید بعد عقیده خود را به فروم برنامه نویسی تحمیل کنید...

S.Azish
جمعه 02 آبان 1382, 11:42 صبح
دوست عزیز بنده قصد تحمیل کردن عقایدم رو ندارم و به نظر شما کاملآ احترام میذارم و حرفتون رو هم کاملآ ‌قبول دارم که اگر هنوز کپی رایت وجود نداره, استاندارد مشخصی هم وجود نداره.

بنده قصد حمایت از شخص خاصی رو نداشتم و اصلا ایشون رو هم نمیشناسم و تمام مطلب من این بود که در یک فروم تخصصی برنامه نویسی جایی برای مطرح شدن این مطالب نیست.

از شما ممنونم که نظر خودتون رو گفتید و امیدوارم روزی در ایران هم کپی رایت و هم استاندارد بالایی داشته باشیم.

سعید قدیری مقدم
جمعه 02 آبان 1382, 13:02 عصر
سلام من هم با مدیر بخش موافق هستم اتفاقا من هم 7500 تومان هزینه دادم و از روی کنجکاوی برنامه ای برای محاسبه کد خروجی این برنامه نوشتم تقریبا 1سال و نیم یا 2 سال پیش و للان هم دارم ازش استفاده میکنم اما هرگز درباره این موضوع به کسی چیزی نگفتم چون اولا صنعت نرم افزار در ایران به اندازه کافی داغون هست پس بهتره حداقل در برابر برنامه نویسان ایرانی خودمون جانب حمایت رو بگیریم ثانیا من به عنوان یک برنامه نویس چطوری می تونم یک licence نرم افزاری بگیرم . میشه این مورد رو توضیح بدین

(سیدشریفی)
شنبه 03 آبان 1382, 08:39 صبح
آقا سعید لطفا به سایت زیر نگاه کنید

http://www.shci.ir/
:lol: :lol: :lol: