PDA

View Full Version : پاک کردن کد اچ تی ام ال

shakiba_12
یک شنبه 01 خرداد 1384, 14:06 عصر
چطور میشه با یه رخداد بگیم کل کد اچ تی ام صفحه رو پاک کن
و یه کد دیگر رو جایگزین کن؟ :گیج:

Kamran.K
یک شنبه 01 خرداد 1384, 14:43 عصر
از همون روشی استفاده کنید که DelphiAssistant به زیبایی در این پست جهت جلوگیری از افشای ادرس یک فایل استفاده کرده‌اند!
http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=26092

shakiba_12
دوشنبه 02 خرداد 1384, 00:36 صبح
یعنی کسی نمی دونه چطور میشه کل کد اچ تی ام ال یه صفحه رو پاک کرد و با یه تکست باکس عوض کرد

Behrouz_Rad
دوشنبه 02 خرداد 1384, 10:59 صبح
به منظور کمک به شما در حل مشکلتون، نیاز به توضیحات بیشتر در مورد کاری که قصد انجام آن را دارید می باشد.
تحلیل کار از درجه اول اهمیت برخوردار است.

shakiba_12
دوشنبه 02 خرداد 1384, 21:21 عصر
به منظور کمک به شما در حل مشکلتون، نیاز به توضیحات بیشتر در مورد کاری که قصد انجام آن را دارید می باشد.
تحلیل کار از درجه اول اهمیت برخوردار است.

همان مشکل قبلی
می خواهم یک صفحه از پیش ساخته شده داشته باشم به عنوان مثال صفحه B.aspx و از صفحه A می خواهم به صفحه B بروم در صفحه A یک Textbox دارم که کد یک صفحه جدید را در آن وارد کرده و با زدن دکمه OK می خواهم صفحه B کد کل HTML اش پاک شود و به جای آن کد Textbox جایگزین شود و صفحه جدید ساخته شود .

aidinwashere
سه شنبه 03 خرداد 1384, 01:59 صبح
ای بابا!
این که (تا اونجایی که عقل ناقص من قد داد) بوسیله استفاده از Querystring ممکن است.
مگر آنکه کار دیگری بخوهید انجام دهید.

Behrouz_Rad
سه شنبه 03 خرداد 1384, 06:47 صبح
تایپک تکراری ایجاد کردید!!!
قبلا هم به شما گفتم، باید از User Control استفاده کنید.
اضافه کردن پویای کنترل به صفحه

Kamran.K
سه شنبه 03 خرداد 1384, 14:03 عصر
همان مشکل قبلی
می خواهم یک صفحه از پیش ساخته شده داشته باشم به عنوان مثال صفحه B.aspx و از صفحه A می خواهم به صفحه B بروم در صفحه A یک Textbox دارم که کد یک صفحه جدید را در آن وارد کرده و با زدن دکمه OK می خواهم صفحه B کد کل HTML اش پاک شود و به جای آن کد Textbox جایگزین شود و صفحه جدید ساخته شود

انچه قرار است در صفحه 2 نمایش داده شود رو در یک متغیر session بریز و در pageload صفحه 2 اونو بخون و به یک label تخصیص بده!
اگر اطلاعات رو از بانک می‌خونی که راحت تر! اصل کار رو در pagelaod صفحه‌ی 2 انجام می‌دهید.

Kamran.K
سه شنبه 03 خرداد 1384, 14:07 عصر
ای بابا!
بوسیله استفاده از Querystring ممکن است.

البته راحت ترین کار استفاده از Querystring است و با توجه به اینکه ممکن است حجم محتوا زیاد باشد ترجیحا استفاده نکنید

shakiba_12
سه شنبه 03 خرداد 1384, 21:12 عصر
تایپک تکراری ایجاد کردید!!!
قبلا هم به شما گفتم، باید از User Control استفاده کنید.
اضافه کردن پویای کنترل به صفحه

خوب شما قرار بود یک تاپیک در مورد یوزر کنترل بزنید که آنرا پاک کردید :گیج:
من گفتم شاید بتوان راه حل دیگه ای هم پیدا کرد مثلا پاک کردن کد اچ تی ام ال و جایگزین کردن کد مورد نظر

shakiba_12
سه شنبه 03 خرداد 1384, 21:14 عصر
همان مشکل قبلی
می خواهم یک صفحه از پیش ساخته شده داشته باشم به عنوان مثال صفحه B.aspx و از صفحه A می خواهم به صفحه B بروم در صفحه A یک Textbox دارم که کد یک صفحه جدید را در آن وارد کرده و با زدن دکمه OK می خواهم صفحه B کد کل HTML اش پاک شود و به جای آن کد Textbox جایگزین شود و صفحه جدید ساخته شود

انچه قرار است در صفحه 2 نمایش داده شود رو در یک متغیر session بریز و در pageload صفحه 2 اونو بخون و به یک label تخصیص بده!
اگر اطلاعات رو از بانک می‌خونی که راحت تر! اصل کار رو در pagelaod صفحه‌ی 2 انجام می‌دهید.

ببخشید ولی قراره این محتوای مورد نظر کد یک صفحه ( قالب صفحه ) باشه نه اینکه توی اون صفحه نمایش داده بشه .

Behrouz_Rad
چهارشنبه 04 خرداد 1384, 00:00 صبح
خوب شما قرار بود یک تاپیک در مورد یوزر کنترل بزنید که آنرا پاک کردید
خیر! تاپیک رو پاک نکردم بلکه از حالت موضوع مهم خارج کردم و بخش مقالات Dot Net Framework منتقل کردم.
به دلیل مشغله کاری، نوشتن قسمت های دیگر تاپیک مقدار زمانی طول خواهد کشید.
باز هم میگم: تنها راه، استفاده از User Control است.

kochol
چهارشنبه 04 خرداد 1384, 22:22 عصر
سلام
با استفاده از جاوا اسکریپت نمی شه مقدار را از کواری استرینگ بخونی و با دستور document.write صفحه جدید را بسازی

Kamran.K
پنج شنبه 05 خرداد 1384, 15:07 عصر
ببخشید ولی قراره این محتوای مورد نظر کد یک صفحه ( قالب صفحه ) باشه نه اینکه توی اون صفحه نمایش داده بشه .

لطف کنید روش بنده رو امتحان کنید.

ببینید فایلهای aspx در هنگام فراخوانی توسط کاربران نهایی render شده و نتیجه‌ی آن برای کاربران (ویزیتورها) ارسال میشود.
مثال: در صورتیکه در یک صفحه aspx (که نام آن را b.aspx می‌گذاریم) یک label گذاشته سپس pageLayout را روی Flowlayout گذاشته و کد زیر را در page laod بنویسید

Label1.Text= "<b>This Realy work!</b>"

کد عنوان شده یک نمونه کد html کوچک است!