PDA

View Full Version : سوال: تقويمي برای نمایش مناسبتهای ملی و مذهبی

csharpprogramer88
پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389, 22:57 عصر
سلام
من تقويمي ميخوام كه بصورت شمسي باشدو در اين تقويم مناسبت هاي ملي و مذهبي برايم مهم است مثلا اگر كاربر سال 89 ماه ارديبهشت روز هشت را انتخاب كردبه من بدهد 89/2/8 شهادت حضرت زهرا به روايتي .
وسوال مهمتر اينكه زماني كه برنامه اجرا شد چطور مي توانم در اين تاريخ خاص چند تا تصوير و آهنگ را كه از قبل آماده كردم اجرا كنم تازه بايد بعد از اينكه تصوير اول مثلا بمدت 10 ثانيه نشان داده شد بمدت 10 ثانيه ساعت آنالوگ نشان داده شود و بعد از 10 ثانيه تصوير دوم و 10 ثانيه بعد را تاريخ نشان بدهد و دوباره تصوير بعدي و اين سيكل ادامه پيدا كند در همه اين مراحل يك موسيقي هم بايد پخش شود .

Netsky
جمعه 03 اردیبهشت 1389, 00:28 صبح
سلام .
چند مدت پيش آقاي پاييزي يه تقويم بسيار كامل رو در سايت قرار دادن .
بهت نمگم چرا سرچ نكردي . چون خودمم با استفاده از سرچ سايت نتونستم پيداش كنم . ولي از طريق گوگل پيداش كردم . واقعا تعجب كردم . :متعجب:
اينم لينك تاپيك مربوط (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=935963)
موفق باشيد .........

csharpprogramer88
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 17:13 عصر
جناب عزيز دستت درد نكنه از اينكه پاك كردي و من جواب خودم را نگرفتم پس چيكار كنم اگر چيزي مي دونستم كه خودم مطلب فني ارسال مي كردم

mehdi.mousavi
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 17:53 عصر
جناب عزيز دستت درد نكنه از اينكه پاك كردي و من جواب خودم را نگرفتم پس چيكار كنم اگر چيزي مي دونستم كه خودم مطلب فني ارسال مي كردم

آخه چرا حرفی میزنید که دلخوری پیش بیاد؟ شما 50 تا پست دیگه بزنید اینجا، بنویسید "فوری"، "فوتی"، "تو رو خدا کمک کنید"، "دارم از دست میرم"، "پس چرا کسی جواب نمیده"، "اخیرا جوابی به سوالام نمیدن"، "مدیرها کمک کنید" و ...

من به اینها میگم "پستهای فاقد محتوای فنی". شما به خیال خودتون با اینکار دارید تاپیک رو بالا میارید، اما حقیقتا متوجه این مساله نیستید که اینکار داره به خودتون ضربه میزنه. وقتی من فرصتی برام پیش میاد، میرم از تو جستجوی پیشرفته، "کلیه تاپیکهایی که فقط یک پست در اونها وجود داره رو" جستجو میکنم تا دونه به دونه به اونها پاسخ بدم.

وقتی شما چنین پستهایی ارسال می کنید، خودتون با دست خودتون باعث می شید که تاپیکتون تو نتایج جستجوی من نیاد، چون سیستم نمیدونه که شما خودتون هستید که دوباره توی این تاپیک پست کرده اید و فکر میکنه تاپیک مورد نظر پاسخ داده شده و در نتیجه هرگز در نتایج چنین جستجویی دیده نمیشه.

ضمن اینکه هر بار که شما پیامی پست می کنید، دارید کلی زمان و انرژی از بقیه می گیرید تا بیان و تاپیک "غیر فنی" شما رو بخونن. میدونید من چقدر از زمانم بابت خوندن این پستهای بی ارزش هدر میره؟ حذف کردن چنین پستهایی باعث میشه تا وقت دیگران تلف نشه...

از طرف دیگه، پرسیدن سوالی این چنینی طبق قوانین و دستور العملهای فعالیت در این بخش (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=129082)خلاف قانون هستش (پرسیدن سوالات کلی)!

عنوانی هم که انتخاب کرده بودید، در ابتدا این بود "من تقويمي مي خوام با اين مشخصات كمك كنيد". طبق قوانین سایت (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=51814)، چنین عنوانی ایراد داره و تاپیک باید حذف می شد. اما من عنوان رو ویرایش کردم و سوالتون رو هم حذف نکردم. اما دادن این دو امتیاز، به این معنی نیست که شما هر وقت دلتون خواست یک پست ارسال کنید و در اون بنویسید "دوستان اگه كسي ميتونه در قسمت دوم سوال بيشتر كمكم كنه"... خود این مساله، نقض سوم قانون در این تاپیک هستش. یعنی مطرح کردن بیش از یک سوال در تاپیک.

پس می بینید به اندازه کافی باهاتون راه اومدم، برای همین ازتون استدعا میکنم این کارو دیگه تکرار نکنید.

حالا برگردیم سر سوال، شما برای تهیه چنین تقویمی یا باید کسی رو استخدام کنید که اینکارو براتون انجام بده، یا باید خودتون شروع به نوشتن اون کنید و سوالاتی رو که براتون طی این فرآیند پیش میاد، بصورت جداگانه در پستهایی مجزا، مطرح کنید تا به اونها پاسخ داده بشه.

قاعدتا باید این تاپیک رو قفل کنم، اما برای آخرین بار این مساله رو هم نادیده میگیرم تا اگر کسی، بطور تصادفی، چنین تقویمی رو قبلا درست کرده بود، و تمایل داشت اونو رایگان به اشتراک بذاره، بتونه اونو اینجا قرار بده تا شما ازش استفاده کنید.

موفق باشید.

پاورقی: جای نوشتن این چند پاراگراف، من الان میتونستم به سوال حداقل سه نفر دیگه پاسخ بدم و شما این فرصت رو از من و اون 3 نفر گرفتید.