PDA

View Full Version : گفتگو: چگونه از MSDN استفاده کنیم ؟

mohammad_2039
شنبه 04 اردیبهشت 1389, 09:49 صبح
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم.
خیلی وقت بود که میخواستم نظر دوستان رو در این باره بپرسم و از راهنمایی شما بهرمند بشم اینکه چطور از MSDN استفاده کنیم؟ همیشه میشنویم که میگن net. قویترین Document رو داره و یه برنامه نویس با وجود MSDN نیاز به هیچ معلم و مرجعی نداره !! شاید برای خیلی از اساتید سوال پیش پا افتاده ای باشه و بگن خب کاری نداره MSDN رو باز کن و ازش استفاده کن اینکه پرسیدن نداره:قهقهه: اما واقعیت اینه من چند وقتی هست برنامه نویسی میکنم البته خیلی ابتدایی:لبخند: ولی در همین حد هم تا حالا نتونستم از MSDN استفاده کنم، زبان انگلیسیم در حدی هست که از پس MSDN بربیام(گاهی به کمک دیکشنری) ولی جواب سوالام رو نمیتونم پیدا کنم فکر میکنم مشکل خیلی از تازه کارها باشه به همین دلیله که گاهی سوالات خیلی ابتدایی رو اینجا مطرح میکنن. گاهی من خودم اینجا سوالی مطرح کردم که بعد از پاسخ دوستان با خودم گفتم این که کاری نداشت! حتما تو MSDN هست بعد رفتم و هر چی سرچ پیرامون اون موضوع کردم به نتیجه ای نرسیدم.و اون جواب رو تو MSDN پیدا نکردم. خواهشم از اساتید اینه که بفرمایند اصولا پاسخ چه سوالاتی رو میشه از MSDN گرفت ؟ چطوری باید در MSDN دنبال موضوع مورد نظر گشت تا به نتیجه مطلوب رسید. یا هر راهنمایی و تجربه مفیدی در این زمینه که باهاش بشه جواب سوالات رو خودمون در MSDN پیدا کنیم و مزاحم وقت گرانبهای دوستان نشیم.
با تشکر فراوان

mohammad meta
شنبه 04 اردیبهشت 1389, 16:19 عصر
با سلام
دوست عزیز من احساس می کنم مشکل شما انتخاب key word ها یا کلمات کلیدی .
بعد از آن تنها سایت msdn نیست که شما را به جوابتان می رساند.هزاران سایت دیگه وجود دارد که شما می توانید به آنها مراجعه کنید. شما در google جستجو کن سپس کلمه کلیدی خود را بوسیله یافته های آن پیدا کن.و...
سایت codeproject یکی از معروف ترین سایت های programming است.
مرحله آخر که مهمترین مرحله است استفاده از عنصر سیریش برای رسیدن به جواب است یعنی کنه باش.
موفق باشید

peymanjon
شنبه 04 اردیبهشت 1389, 20:29 عصر
مرحله آخر که مهمترین مرحله است استفاده از عنصر سیریش برای رسیدن به جواب است یعنی کنه باش.
موفق باشید
اینو خوب اومدی ، من که دارم بدجور از این عنصر استفاده میکنم.

mohammad_2039
یک شنبه 05 اردیبهشت 1389, 07:56 صبح
راستش رو بخوای منم اگه تا اینجا اومدم از همین عنصر آخر استفاده کردم:لبخند: البته سریش دوستان نه Msdn :خجالت: