PDA

View Full Version : سوال: استفاده از خصوصیات Date text Box در یکی از ستون های GridView

ostovarit
شنبه 04 اردیبهشت 1389, 13:03 عصر
با سلام و خسته نباشید
من یک Dll از تکست باکسی دارم که فقط تاریخ رو به صورت شمسی میگیره و بین روز ماه سال یک / میزاره که قابل پاک کردن نیست ...
میخوام یکی از ستون های گرید ویو من این خاصیت رو داشته باشه یعنی کاربر برای ویرایش تاریخ توی ستون تاریخ این کار رو انجام بده و قادر به حذف / نباشه و مقادیری که به عنوان روز ماه سال وارد میکنه مجاز باشد .... تمامی این خصوصیات رو این تکست باکس داره ولی نمیتونم اون رو روی گرید پیاده سازی کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

جستجو کردم یک سوال مشابه در فروم بود ولی جوابی داده نشده بود!

dll تکست باکس رو برای دانلود میزارم کدش رو ندارم ولی با یک رفلکتور میشه بدستش اورد

sds1920
شنبه 04 اردیبهشت 1389, 15:04 عصر
ببین اگه تاریخت از نوع int باشه می تونی فرمت ستون دیتاگرید را به صورت ##/##/#### تعریف کنی.البته تاریخ به این صورت نمایش داده می شه ولی باز هم همون int هست.

ostovarit
شنبه 04 اردیبهشت 1389, 16:56 عصر
ببین اگه تاریخت از نوع int باشه می تونی فرمت ستون دیتاگرید را به صورت ##/##/#### تعریف کنی.البته تاریخ به این صورت نمایش داده می شه ولی باز هم همون int هست.

درسته ولی من میخوام کاربر توی گرید اطلاعات رو ویرایش کنه وقتی دو بار روی تاریخ کلیک میکنه کل تاریخ انتخاب میشه ولی من میخوام فقط بتونی روز یا ماه یا سال رو انتخاب کنه و ویرایش کنه و /های بین اعداد رو نتون پاک کنه ...