PDA

View Full Version : ارسال اطلاعات vb روي صفحه وب

ali682344
شنبه 04 اردیبهشت 1389, 19:10 عصر
با سلام
مي خواستم بدونم آيا راهي هست كه مثلا اطلاعات يه جدول كه شامل نام و نام خانوادگي و ..
هست روي سايت هاي كه داري textbox هستند فرستاد يعني كار autocomplete رو انجام بده

اگه نمونه اي داريد لطف كنيد.

ali682344
یک شنبه 05 اردیبهشت 1389, 11:32 صبح
كسي تا حالا اين كارو انجام داده؟

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 05 اردیبهشت 1389, 17:52 عصر
از ابزار WebBrowser استفاده کنید.

ali682344
یک شنبه 05 اردیبهشت 1389, 21:43 عصر
از ابزار WebBrowser استفاده کنید.

همواره از پاسخ شما ممنونم
ولی منظور من اینه که بر فرض من یه برنامه با وی بی نوشتم که داری پایگاه داده است حالا می خوام یه سایت رو باز کنم و با زدن یه دکمه که درون برنامه وی بیه فیلد های داخلی سایت پر بشه

در کل من می خوام برنامه ای داشته باشم که اطلاعات مربوط به فرم های ثبت نام سایت ها رو به طور خودکار پرکنه
باز ممنون

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 05 اردیبهشت 1389, 23:25 عصر
الزاماً این اطلاعات باید از طریق پنجره مرورگری که به صورت مستقل اجرا شده وارد بشن؟
نمیشه یک WebBrowser توی فرم بزارید و از طریق اون اطلاعات رو وارد کنید؟

ali682344
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 08:56 صبح
الزاماً این اطلاعات باید از طریق پنجره مرورگری که به صورت مستقل اجرا شده وارد بشن؟
نمیشه یک WebBrowser توی فرم بزارید و از طریق اون اطلاعات رو وارد کنید؟

درسته.
من مي خوام كه وب بروزر مستقل باشه ،

طريقه ارتباط برنامه خودم با برنامه هاي جانبي(مثل web browser , فرم برنامه ها ديگه)

اگه مثالي در اين مورد هست لطف كنيد.

xxxxx_xxxxx
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 19:36 عصر
من مي خوام كه وب بروزر مستقل باشه ،
قبلاً، به این نتیجه رسیدیم که نمیشه با Object های یک مرورگر ارتباط برقرار کرد.

طريقه ارتباط برنامه خودم با برنامه هاي جانبي(مثل web browser , فرم برنامه ها ديگه)

Object های مرورگر با Objectهای یک برنامه دیگه مثل Yahoo messenger فرق میکنه و همونطور که بالاتر گفتم نمیشه با اونها ارتباط برقرار کرد.

تنها راهی که من به ذهنم میرسه همون استفاده از ابزار WebBrowser هست. اگر خواستید از این شئ استفاده کنید، تو تاپیکهای زیادی در موردش بحث شده.

موفق باشید.