PDA

View Full Version : سورس پروژه گارانتی خودرو با Store Procedure

omidrayaneh.68
یک شنبه 05 اردیبهشت 1389, 14:46 عصر
سلام پروژه ایی که امروز گذاشتم در رابطه با گارانتی خودرو می باشد و همچنین با VS2005&SQLSERVER2005 میباشد توجه داشته باشید که دیتابیس را حتما برای اجرا با SQLSERVER2005 نیز Attach کنید

omidrayaneh.68
یک شنبه 05 اردیبهشت 1389, 14:53 عصر
در ضمن این پروژه صرفا جهت یادگیری شما در Store Procedure می باشد
توجه داشته باشید که اگر SQLSERVER2005 نداشتید موتونید از SQLEXPRESS خود ویژوال استفاده کنید البته تنظیمات Web.config را هم تنظیم نمایید و به صورت :
connectionString="Data Source=\SQLEXPRESS.;

omidrayaneh.68
یک شنبه 05 اردیبهشت 1389, 14:55 عصر
راستی نظر یادتون نره......

viper2009
پنج شنبه 09 اردیبهشت 1389, 23:47 عصر
راستی نظر یادتون نره......

سلام

آقا این پروژه را بر روی هاست هم امتحان کردی؟
اگر بله
روش بارگذاریش را برامون بگو
ممنون

mohsen_namad
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 00:03 صبح
چرا وقتی که اجراش می کنم از این خط WEBCONFING ایراد می گیره

</"authentication mode="Windows>

قبل از اجرا هم رو هرصفحه ای که کلیک میکنم و قسمت DESIGN رو میزنم مینویسه که مستر پیج رو نمیشناسه چطوری باید این مشکل رو حل کنم؟

omidrayaneh.68
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 13:54 عصر
سلام من پروژه را چک کردم مستر پیج کاملا سالمه و در مورد webconfig باید بگم که برای تنظیم آن ابتدا:
1- یک GridView1 روی صفحه به طور مثال ایجاد کنید
2- یک فلش کوچک کنار آن را بزنید بعد Choose Data source را زده سپس new data source را زده پس از آن database را انتخاب کرده و یک SqlDataSource1 را ایجاد کرده پس از آن دیتابیس را انتخاب و اگر نبود new را بزنید و آن را Attach کنید سپس زیر همان پنجرا قسمت Connection String آدرس دیتابیس را میبینید همان را کپی کرده و در قسمت web config وارد کنید به عنوان مثال از بنده به این صورت بود البته من با اکسپرس متصل شدم اگر شما از طریق استاندارد متصل شدید به جای .\SQLEXPRESS فقط . را بذارید
Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=F:\WebSite5\k hodroDB.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True

نه بنده این پروژه را برای دانشگاه نوشتم و اولین کارم توی وب بود من اصولا سی شارپ کارمی کنم و تحت ویندوز و این پروژه را آپلودش نکردم با تشکر اگر سوالی داشتید باز هم بپرسید.

neda630
شنبه 30 مرداد 1389, 14:13 عصر
سلام من اتفاقی این مطلبتونو دیدم و دنبال چنین چیزی نبودم ولی فکر میکنم شما بتونید به من در نوشتن برنامه قفل نرم افزاری کمک کنیدممنونندا نوری