PDA

View Full Version : مبتدی: فرم

Elmira1987
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 08:34 صبح
من يه فرمي ساختم و از توي سولوشن با راست كليك كردن روي اسم فرمم و زدن كليك كردن روي "Exclude Form project" اونو از ليست سولوشن محو كردم . حالا نمي دونم چطور ميشه اونو برگردونم :اشتباه:....
احتمالا حذف نشده چون يه فرم ديگه مي سازم با همون نام بهم Error ميده كه فرمي با اين نامهست

لطفا اگه كسي مي دونه منو كمك كنه تا من گمشده ي خودم رو پيدا كنم ....:گریه::عصبانی++:

behnam25214
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 08:45 صبح
سلام دوست عزیز
روی سولوشنت یه آیکن هست به نام show all file روش کلیک کن form نمایش داده میشه سپس راست کلیک کن و include رو بزن . :بوس:

sds1920
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 08:48 صبح
شما توی Solutionn Explorer روی نام پروژت کلیک راست کن و از منوی Add گزینه Existing Item رو انتخاب کن .بعد به فولدری که پروژت هست برو و فرمی رو که حذف کردی انتخاب کن.
در ضمن اگه می خوای یه ایتم رو از پروژه به طور کلی حذف کنی از Delete استفاده کن نه از Exclude Form project.
موفق باشی.

bhz8181
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 08:49 صبح
در بالاي همان soluton explorer چند دكمه هست كه يكيش show all files هست كه اگر روي آن كليك كنيد تمامي فايلهاي پروژه حتي اگر مخفي يا exclude باشند را نمايش مي دهد پس از آن روي فرم موردنظر كه بصورت كمرنگ نمايش داده شده رفته و پس از كليك راست گزينه include in project را انتخاب كنيد تا دوباره به پروژه فعال اضافه شود.

Elmira1987
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 09:02 صبح
سلام دوست عزیز
روی سولوشنت یه آیکن هست به نام show all file روش کلیک کن form نمایش داده میشه سپس راست کلیک کن و include رو بزن . :بوس:
مرسيييييييييييييييييييييي يييييي