PDA

View Full Version : روزی چند ساعت وقتتون رو توی اینترنت سپری میکنید؟

FastCode
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 17:02 عصر
فکر میکنم از عنوان سوال مشخصه که میخوام چی بپرسم.
ولی نیست.
من میخام بدونم چقدر اعتیاد دارم.
من چون مثل خودم معتاد شدم(+12 ساعت) گزینه 10 رو انتخاب کردم.

حامد مصافی
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 17:49 عصر
از 9 صبح تا 12 شب همراه با كار و نهار و شام حساب كن ديگه

FastCode
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 17:51 عصر
از 9 صبح تا 12 شب همراه با كار و نهار و شام حساب كن ديگه

از 6 تا 3 همراه با مدرسه و کمی کار و غذا هم مال من حساب کن.

حامد مصافی
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 18:22 عصر
كدوم 6؟ كدوم 3 ؟؟ 6 صبح؟؟؟

مرتضی پیروزی
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 18:24 عصر
سلام دوست من
کاش یک سوال دیگه هم میپرسیدی، اینکه نسبت استفاده مفید به استفاده کل چقدر هستش؟

Ali_Hashemi
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 18:26 عصر
من چون مثل خودم معتاد شدم(+12 ساعت) گزینه 10 رو انتخاب کردم. من هم بیش از 12 ساعت رو در اینترنت هستم. گاهی تا 19 ساعت.

راستی اون دوتا گزینه آخر که یه معنی میدن:متفکر: یعنی هر دو به معنی بیشتر از 12 ساعت هستند و دقت نظر سنجی رو پایین میارن.
من هم بالای 12 ساعته هستم ولی گزینه 9 رو انتخاب کردم.
چون مثل FastCode معتاد نشده ام, یه جور دیگه معتاد شده ام :بامزه:

امیدوارم دوستان بیشتری تو این نظر سنجی شرکت کنند,این برای من هم جالبه و در مورد میزان این اعتیاد نگران هستم.:اشتباه:

FastCode
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 18:27 عصر
من هم بیش از 12 ساعت رو در اینترنت هستم. گاهی تا 19 ساعت.

راستی اون دوتا گزینه آخر که یه معنی میدن:متفکر: یعنی هر دو به معنی بیشتر از 12 ساعت هستند و دقت نظر سنجی رو پایین میارن.
من هم بالای 12 ساعته هستم ولی گزینه 9 رو انتخاب کردم.
چون مثل FastCode معتاد نشده ام, یه جور دیگه معتاد شده ام :بامزه:

امیدوارم دوستان بیشتری تو این نظر سنجی شرکت کنند,این برای من هم جالبه و در مورد میزان این اعتیاد نگران هستم.:اشتباه:

گزینه آخر همون 19 ساعته(+14)

FastCode
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 18:29 عصر
كدوم 6؟ كدوم 3 ؟؟ 6 صبح؟؟؟
جفتش AM:لبخند:

حامد مصافی
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 18:31 عصر
يعني شما 3 ساعت در شبانه روز مي خوابي؟

FastCode
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 18:32 عصر
يهني شما 3 ساعت در شبانه روز مي خوابي؟

متاسفانه بعضی روزها تا 5 ساعت هم میشه.:لبخند:

salehbagheri
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 22:09 عصر
خدا نكنه به تراوين گير كنيد! بدبخت ميشيد!

من يكبار دقيقا 37 ساعت نخوابيدم!!

FastCode
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 22:16 عصر
خدا نكنه به تراوين گير كنيد! بدبخت ميشيد!

من يكبار دقيقا 37 ساعت نخوابيدم!!

من زمان نگرفتم ولی فکر میکنم همین حدودا بود.

Behrouz_Rad
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 22:22 عصر
من معمولاً از 7:30 صبح تا 12:00 شب. میشه 16 ساعت و نیم. البته بالا پایین داره اما همین حدوده. خیلی معتادم. نه؟ :D

مرتضی پیروزی
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 22:46 عصر
من معمولاً از 7:30 صبح تا 12:00 شب. میشه 16 ساعت و نیم. البته بالا پایین داره اما همین حدوده. خیلی معتادم. نه؟ :D
سلام
دیگه به این معتاد نمیگن، میگن قاچاقچی!!!:لبخند:
شوخی کردم، ولی جداً یک سوال دارم، این زمان صرف مطالعه خالص میشه یا کلا زمینه کاری
هم جزو این رنج حساب میشه؟؟

mf_007
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 22:51 عصر
من زمانی که وارکرفت بازی می کردم تو اینترنت و بیکار بودم(تابستونا) از ساعت 12 ظهر تا بعضی وقتها 3 یا 4 صبح هم می رسید
الان هم که گیم رو گزاشتم کنار وقتی از دانشگاه میام خونه یه سره تا بخوابم تو سایت برنامه نویس و جا های دیگه می چرخم

Behrouz_Rad
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 23:47 عصر
سلام
دیگه به این معتاد نمیگن، میگن قاچاقچی!!!:لبخند:
شوخی کردم، ولی جداً یک سوال دارم، این زمان صرف مطالعه خالص میشه یا کلا زمینه کاری
هم جزو این رنج حساب میشه؟؟
اکثرش مطالعه ست در زمینه ی کاری، اما از اونجایی که وقتی کوچولو بودم بابام منو میبرد یه Game Net که فقط SEGA داشت و بازی لاک پشت های نینجا، از همون بچگی علاقه ی خاصی به لاک پشت های نینجا پیدا کردم که الان هم نسخه ی PC رو دارم و هر چند روزی بازیش می کنم :چشمک:

salehbagheri
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 00:06 صبح
وقتی کوچولو بودم بابام منو میبرد یه Game Net که فقط SEGA داشت و بازی لاک پشت های نینجا

خوش بحالت!

من كه وقتي وارد GameNet (قديما كلوپ) ميشدم، تمام فكر و ذهنم پيش پدرم بود كه مبادا الان سر برسه و يه ضدحال مَشت جلوي رفقا بهم بزنه

Mahmood_M
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 00:54 صبح
من تازگیها که برنامه نویسی یاد گرفته بودم یه بار تا 3 روز تمام بیدار بودم ، بعدش دیگه نفهمیدم چی شد ... !! ( حدود 20 ساعتی خوابیدم !! )
موقع مدرسه هم شبها بیدار بودم ، همونطوری صبح هم می رفتم مدرسه ! ولی الآن سعی می کنم زیاد بیدار نمونم ، حداقل پشت کامپیوتر بیدار نمونم ، واقعا ضررش رو احساس می کنم ، کارم به جایی رسیده که اگه یک شب بخوابم و صبح بیدار بشم ، احساس غریبی :کف: بهم دست میده !!! ( تاثیر خواب رو کاملا حس می کنم )

Behrouz_Rad
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 00:59 صبح
ولی الآن سعی می کنم زیاد بیدار نمونم ، حداقل پشت کامپیوتر بیدار نمونم ، واقعا ضررش رو احساس می کنم ، کارم به جایی رسیده که اگه یک شب بخوابم و صبح بیدار بشم ، احساس غریبی بهم دست میده !!! ( تاثیر خواب رو کاملا حس می کنم )

دقیقاً همین طوره... خواب شب خیلی مهم هست... من این مورد رو رعایت نمی کردم و دو مشکل پیدا کردم... یکی اینکه به دلیل کم خوابی پوستم مریض شد و دوم اینکه تپش قلب گرفتم و مدتی پرانول می خوردم... الان رعایت می کنم و کاملاً خوب شدم.
من چرا تا الان بیدارم؟ :D من برم بخوابم ;)

مرتضی پیروزی
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 01:13 صبح
آخ گفتید!
هیچ چیز تو دنیا بعد از خوردن لذت بخش تر از خواب نیست!:قلب:
ولی جداً عرض کنم: یادمه یکبار امتحان ریاضی داشتم، دو روز نخوابیدم، روز امتحان از شدت خستگی
نتونستم برم سر جلسه. مسایلی که دو روز پیش رو 10 ثانیه ای حل میکردم رو روز امتحان اصلاً نمیفهمدم
سوال چی میخواد!
به گفته پزشکان موثر ترین قسمت خواب شبانه بین ساعت 9 شب تا 2 صبح هستش.
ولی متاسفانه رعایت نمیکنم، 3 صبح میخوابم ساعت 11.5 بیدار میشم، دوباره ساعت 12.5 خوابم میگیره.!
خواب هرز دارم! نکته مهم تر اینه که وقتی همه خوابن من بیدارم و وقتی همه بیدارن من خوابم!
موقعی بیدار میشم که بانک ها و سازمان های دولتی بستن!:قهقهه:
ولی یک سوال از اونهایی که دیر میخوابن: شما هم احساس میکنید که توانایی ذهنی خودتون کم شده؟؟

shirin_sh1024
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 01:43 صبح
من اگه یه روز اینترنت رو ازم بگیرن افسرده میشم حالا نکته جالبش اینجاست که اگه ازم بپرسین تو اینترنت چیکار می کنم یه خط هم جوابی واسش ندارم. ممکنه یه صفحه رو 20 بار رفرش کنم و اتفاقی نیفته ولی نمیدونم چرا حتما باید بهرحال اینترنته باشه.
صدای همه از دوست و فامیل و خونواده دیگه در اومده فکر کنم این خود اعتیاده :ناراحت: یکی بیاد منو ببره دکتر!
البته به نظر خیلی اعتیاد بدخیمی نیست و جای نگرانی نداره قابل درمانه:بامزه:
راستی سراغ تراوین اصلا نرین خطرناکه!:عصبانی++: دوست ناباب که میگن همین خود تراوینه.

FastCode
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 06:29 صبح
منم با تراوین مخالفم.
خیلی خطرناکه.
من 1 بار ترک کردم ولی چند روز پیش یه invitation برام اومد و 1 روز از عمرم رو از دست دادم.
یک وقت معتاد نشیدها....

Mahmood_M
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 08:24 صبح
ولی یک سوال از اونهایی که دیر میخوابن: شما هم احساس میکنید که توانایی ذهنی خودتون کم شده؟؟
آره ...
یکی از مشکلاتی که رعایت نکردن خواب شب ! ایجاد می کنه ضعیف شدن حافظه هست ، نکته ی دیگه اینکه هورمورن های رشد بیشتر در هنگام خواب شب آزاد می شن ، کم خوابی ( خواب شب ) باعث کم شدن رشد هم میشه ...

mahbobeh_kamyabi
جمعه 17 آبان 1392, 19:42 عصر
vayyyyyyyyyyyyyyy
mese inke kheylis motadan
ye fekri bus kard.

کامروا
جمعه 17 آبان 1392, 20:31 عصر
من یک مدت معتاد World Of Warcraft بودم. اصلا بنظر من باید یک کمپ ترک اعتیاد اینترنتی هم بوجود بیاد :دی

ولی چند سال هست که ترکش کردم خداروشکر...

منم با قضیه اینکه قدرت حافظه رو کم میکنه موافقم. دارم احساسش میکنم:اشتباه:

M0TR!X
شنبه 18 آبان 1392, 00:40 صبح
من اگه یه روز اینترنت رو ازم بگیرن افسرده میشم حالا نکته جالبش اینجاست که اگه ازم بپرسین تو اینترنت چیکار می کنم یه خط هم جوابی واسش ندارم. ممکنه یه صفحه رو 20 بار رفرش کنم و اتفاقی نیفته ولی نمیدونم چرا حتما باید بهرحال اینترنته باشه.
صدای همه از دوست و فامیل و خونواده دیگه در اومده فکر کنم این خود اعتیاده :ناراحت: یکی بیاد منو ببره دکتر!
البته به نظر خیلی اعتیاد بدخیمی نیست و جای نگرانی نداره قابل درمانه:بامزه:
راستی سراغ تراوین اصلا نرین خطرناکه!:عصبانی++: دوست ناباب که میگن همین خود تراوینه.

سلام.

منم دقیقا اینطوریم. شاید یه صفحه رو 20 بار ریفرش کنم.

حتی اگه استادمون یه برنالمه یا پروژه یا هر چی بگه حتما باید کانکت باشم تا انجامش بدم.یعنی کامپیوتر که روشن شد باید کانکت باشم حالا فرقی نمیکنه کار داشته باشم نداشته باشم.

این دیگه اخره اعتیاده.

:FastCode (http://barnamenevis.org/member.php?109710-FastCode)

چند سالته ؟

چطوری میتونی روزی 3-4 ساعت بخوابی ؟ من خوابم کمتر از 8-9 ساعت نیست.خیلی دوست دارم کم بخوابم ولی نمیشه.

از مضرات این کار واسه من این بوده که بی حوصله شدم.یعنی شایدیه تاپیک رو باز کنم بخونم ولی جواب ندم با اینکه میتونم کمک کنم.با خودم میگم کیه بشینه جواب بنویسه و...

قبلا اکتیو بودم. افسرده شدم اصلا

FastCode
یک شنبه 19 آبان 1392, 07:43 صبح
سلام.

منم دقیقا اینطوریم. شاید یه صفحه رو 20 بار ریفرش کنم.

حتی اگه استادمون یه برنالمه یا پروژه یا هر چی بگه حتما باید کانکت باشم تا انجامش بدم.یعنی کامپیوتر که روشن شد باید کانکت باشم حالا فرقی نمیکنه کار داشته باشم نداشته باشم.

این دیگه اخره اعتیاده.

:FastCode (http://barnamenevis.org/member.php?109710-FastCode)

چند سالته ؟

چطوری میتونی روزی 3-4 ساعت بخوابی ؟ من خوابم کمتر از 8-9 ساعت نیست.خیلی دوست دارم کم بخوابم ولی نمیشه.

از مضرات این کار واسه من این بوده که بی حوصله شدم.یعنی شایدیه تاپیک رو باز کنم بخونم ولی جواب ندم با اینکه میتونم کمک کنم.با خودم میگم کیه بشینه جواب بنویسه و...

قبلا اکتیو بودم. افسرده شدم اصلا

این روزا دیگه ۷ ۸ ساعت میخوابم.
من هم همین وضعیت رو دارم.البته فکرم اینه که سوال راحتها رو بزارم برای یک نفر دیگه که بلده.و افرادی که سوال بهتری و قشنگتری پرسیدن زودتر جواب بگیرن.
(البته فرداش میام میبینم همه جواب ها supernatural drama ست)

returnx
یک شنبه 19 آبان 1392, 08:12 صبح
منم از صبح (بستگی داره چه ساعتی بیدار شم ، اصولا 9 -10 بیدارم) تا آخر شب 12 پای کامپیوتر با فرض اینکه در دسترس باشه و خوب مسلما به اینترنت هم متصلم ، ولی اصلا حس اعتیاد ندارم !!
چون فکر می کنم تو قرن 21 اتصال دائم به اینترنت یک نیاز محسوب میشه...
وقتی هم که اینترنت به دلایلی برای مدتی قطع بشه احساس می کنم توی جزیره دور افتاده گیر افتادم و به جهان دسترسی ندارم ، و خیلی اعصابم خورد میشه...
اما وقتی خودم از اینترنت فاصله میگیرم که مثلا فلان کار انجام بدم خیلی حس بدی ندارم ، که فکر می کنم اگه یکنفر اعتیاد داشته باشه به اینترنت در این صورتم عصبی میشه و نمیتونه از اینترنت فاصله بگیره!!

eshpilen
یک شنبه 19 آبان 1392, 08:12 صبح
فقط یک جمله بگم: خدایا اینترنت رو از ما نگیر.

همهء امید و زندگی من اینترنته.
از طریق اینترنت بود که تونستم به خیلی آرزوهام برسم.
یعنی مثلا دوست داشتم چیزهایی رو بدونم، بفهمم، بتونم، و اینترنت این امکان رو به من داد.
دوست داشتم قدرتمند بشم، دوست داشتم از کارهای علمی و فناوری پیشرفته خارجیها سردربیارم، اینترنت این امکان رو به من داد.
االبته اینترنت یک ابزار پایه است. بعدش مثلا جنبش نرم افزار آزاد و بازمتن و ویکیپدیا و خیلی منابع آزاد و رایگان دیگر هم بهم کمک اساسی کردن.

ما رشته و شغلمون اینه و با کامپیوتر و اینترنت رابطهء کامل و ناگسستنی داره.
بنابراین فکر نمیکنم زیاد سوال با معنا و مفیدی باشه که فقط بپرسید روزی چند ساعت توی اینترنت هستی.
مگر همه دارن چت میکن، دوست بازی میکنن، تفریح و علافی میکنن، که میپرسی روزی چند ساعت؟
نه خیلی ها هم استفادهء مفید میکنن.
البته وقتهای علافی هم هست، اما استفادهء مفید هم هست.

SlowCode
یک شنبه 19 آبان 1392, 18:05 عصر
SlowCode یه چیزی میگیا!:لبخند:
مگه ما کرنومتر میزنیم که بدونیم چقدر تو اینترنتیم! ولی فکر کنم یه 5 ساعتی بشه.
منم اخیرا حافظه کوتاه مدتم خیلی ضعیف شده! بیشتر خاطراتمم از حافظه بلند مدتم حذف شدن! لامصب حتما Fdisk شده:قهقهه:
الان تقریبا مثل ماهی شدم. احساس میکنم تو حرف زدن هم مشکل پیدا کردم!:متعجب: جدیدا وقتی میخوام صحبت کنم کلمات از یادم میرن! باید تو ذهنم یه چرخی بزنم تا اون کلمه رو پیدا کنم!
هرچقدر بیشتر تو برنامه نویسی میرم اوضاعم بیشتر فرق میکنه.

یه چیزی بگم شاید واستون جالب باشه:
کارشناسان طب سنتی میگن که کلا وسایلی مثل: گوشی و pc و tv سودا زا هستن! یعنی اگه خیلی زیاد ازشون استفاده بشه بیماری هایی مثل افسردگی و انزوا. تغییر رنگ پوست و پیدا شدن لکه روی صورت. اختلال حافظه و ... به وجود میان.

حالا ما که نمیتونیم کامپیوتر رو ول کنیم! کلا زندگی ما با این میچرخه. ولی باید کنارش از غذاهای دارای طبع گرم مثل ادویه(زنجبیل. دارچین و...) خرما و گوشت گوسفند و ... استفاده کنیم و کمتر از برنج و تخم مرغ و خود مرغ و ... استفاده کنیم.
البته اگه پولمون رسید.:لبخند:

FastCode
یک شنبه 19 آبان 1392, 21:41 عصر
حالا دیگه Nick من رو مسخره میکنی؟آره؟:devil laugh:
شما رو نمیدونم ولی سیستم من یه چیزی داره که نشون میده از هر برنامه چقدر استفاده کردی و چقدر به اینترنت وصل بودی.
من هم همینطوری شدم.البته توی صحبت کردن فارسی.توی مکالمه و نشوشتار انگلیسی کمتر به این مشکل میخورم.

ولی مهم ترین چیزی که از پستت یادگرفتم این بود که طب سنتی کارشناسی داره.فقط باید ببینم کدوم دانشگاه ها تدریس میکنند.بعد از نرمافزار برم طب سنتی بخونم توی دانشگاه.

omidshaman
یک شنبه 19 آبان 1392, 23:03 عصر
بهتر بود میپرسیدی چند ساعت تو اینترنت نیستین !
من که بعضی وقتا حتی خواب میبینم که دارم برنامه نویسی می کنم بعد جالبه یک سری چیزا رو تو خواب تو گوگل سیرچ می کنم چند صفحه مطلب هم همین طوری ذهنم سر هم می کنه میزاره تو stackoverflow می خونم خیلی باحاله :)

FastCode
یک شنبه 19 آبان 1392, 23:21 عصر
بهتر بود میپرسیدی چند ساعت تو اینترنت نیستین !
من که بعضی وقتا حتی خواب میبینم که دارم برنامه نویسی می کنم بعد جالبه یک سری چیزا رو تو خواب تو گوگل سیرچ می کنم چند صفحه مطلب هم همین طوری ذهنم سر هم می کنه میزاره تو stackoverflow می خونم خیلی باحاله :)
من دیگه در این حد توهم ندارم.ولی چند بار اتفاق افتاده که توی خواب بیدار شدم و یک الگوریتم یا نمودار کشیدم و خوابیدم.فردا صبح پیاده سازی کردم.خیلی جالبه که از چیزهایی که زمان بیداری بهشون فکر میکنم بهتر جواب میدن.

Nima NT
یک شنبه 19 آبان 1392, 23:31 عصر
از 8 صبح تا 8 شب
از 9 شب تا 2 بامداد

و این قصه ادامه دارد ...

SlowCode
یک شنبه 19 آبان 1392, 23:58 عصر
من که از این تاپیک های بی محتوا خسته شدم
یکی میات برای اینکه خودش رو مشهور کنه تاپیک می زنه

و وقت مردم رو تلف می کنه توی یک سایت علمی و هدفش منحرف کردن علم آموزی کاربران سایته

تاپیک بزنید بگید چقدر چی یاد گرفتم بگید من اینو یاد گرفتم و به دیگران یاد بدید

نه داداش زیاد هم بی محتوا نیست! داریم تفریح میکنیم دیگه!:کف:

ولی دور از شوخی اینطور که شما میگی نیست! چرا وقت کسی تلف بشه؟ آدم عقل داره اگه بخواد میاد تو این بحث شرکت میکنه اگه نخواد خب نکنه! این رفیقمون که کسی رو مجبور نرکده که بیاد اینجا حرف بزنه!
هممون هم هرکمکی از دستمون بربیاد انجام میدیم و به دیگران چیزی یاد میدیم!

من هم همینطوری شدم.البته توی صحبت کردن فارسی.توی مکالمه و نشوشتار انگلیسی کمتر به این مشکل میخورم.
خدا رو شکر پس تنها نیستم:لبخند:
آره منم تو زبون خودمون(ترکی) اینطوری شدم. فارسی که کلا حرف نمیزنم لهجم ضایع است :لبخند: فقط تایپ میکنم.

کامروا
دوشنبه 20 آبان 1392, 00:12 صبح
منم اخیرا حافظه کوتاه مدتم خیلی ضعیف شده! بیشتر خاطراتمم از حافظه بلند مدتم حذف شدن! لامصب حتما Fdisk شده:قهقهه:
الان تقریبا مثل ماهی شدم. احساس میکنم تو حرف زدن هم مشکل پیدا کردم!:متعجب: جدیدا وقتی میخوام صحبت کنم کلمات از یادم میرن! باید تو ذهنم یه چرخی بزنم تا اون کلمه رو پیدا کنم!
هرچقدر بیشتر تو برنامه نویسی میرم اوضاعم بیشتر فرق میکنه.

منم دقیقا همینطوری شدم:افسرده:

آقا یکی یه راهکار پیشنهاد بده بجز ترک اینترنت :لبخند:

p30online
دوشنبه 20 آبان 1392, 00:35 صبح
من هم اگه اینترنت نداشته باشم فکر می کنم الان یه کاری دست خودم میدم:چشمک: حدود دو ساله که فقط یک شب، اونم نصف شب اینترنتم قطع شد (موبایل و لپ تاپ) چون شبکه دچار مشکل شد ،نشد شارژ کنم و 6 ساعت بعدش شارژ شد.به هزار دردسر خوابیدم !:افسرده: !:بامزه:

M0TR!X
دوشنبه 20 آبان 1392, 00:50 صبح
بعضی ازدوستان دیگه خیلی جو گیر میشن.

ساعتها رو شانسی نگین از 8صبح تا 2 شب و .....

یعنی شما درس و کلاس و ... ندارین ؟

syntiberium
دوشنبه 20 آبان 1392, 02:35 صبح
من 4 ساعت اینترنت 5 ساعت بازی 5 ساعت یا فکر کردن یا برنامه سازی بقیه ش رو هم خوابم .

matrix-program
چهارشنبه 22 آبان 1392, 16:46 عصر
من تو تابستون خل شده بودم روزی 8-9 ساعت تو نت بودم
هرکاری که میشد
از ریفرش الکی و اینا گرفته... تا بازی little empire روزی 6 ساعت هم حد اقل تو این سایت بودم:افسرده::گریه:
اما الان اصن درسا حمله کردن روزی 1 ساعت فقط وقت دارم:افسرده: اونم اگه بشه میرم یه ماین کرافت آنلاین میزنم
امروز شانس اوردم وقتم زیاد بود اومدم