PDA

View Full Version : حرفه ای: ایجاد فایل های تصادفی و واکشی

Unknownlive
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 22:28 عصر
با عرض معذرت بنده شاید سوالی را پرسیدم که قبلا وجود داشته اما به دلیل کمبود وقت و از انجای که چند سالی است با فایل ها کار نکردم و فکر کنم 3 سال می گذرد و فراموشی همه را پاک کرده می خواستم در سی شارپ مثلا یک Struct را با 3 فیلد در یک فایل با پسوند DAT ذخیره کنم و یعد ان ها را باز خوانی کنم ایا کسی می تونه یه مثال عملی بزنه واقعا لطف می کنید اگر کمکم کنید با تشکر

s.khoshfekran
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 02:33 صبح
sturct رو serialize کن!!

اَرژنگ
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 06:36 صبح
با عرض معذرت بنده شاید سوالی را پرسیدم که قبلا وجود داشته اما به دلیل کمبود وقت و از انجای که چند سالی است با فایل ها کار نکردم و فکر کنم 3 سال می گذرد و فراموشی همه را پاک کرده می خواستم در سی شارپ مثلا یک Struct را با 3 فیلد در یک فایل با پسوند DAT ذخیره کنم و یعد ان ها را باز خوانی کنم ایا کسی می تونه یه مثال عملی بزنه واقعا لطف می کنید اگر کمکم کنید با تشکر

اگر دلیل واقعی اینکه چرا به چنین روش ابتدایی برایه ذخیره داده‌ها را نیاز دارید بگید روشی که واقعاً بکارتان بیاد و راحت باشد را میتونیم پیشنهاد کنیم.
این روش فایل نویسی و باز خوانی مال حداقل ۲۰ سال پیشه! ناسلامتی ما در دات نت کار میکنیم، حیفه که از روشهایه اینجوری استفاده بشه به جایه اینکه از قدرت واقعی دات‌نت بهره ببرید.

مثلاً استفاده از XML به شکل راحت موجود است و کلی اختیارات بیشتر در دستتان میزاره.

Marzieh_A
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 10:45 صبح
برنامه ای که نوشتم کمکتون می کنه.

Unknownlive
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 17:24 عصر
در خصوص جواب دوستم ارژنگ بگم XML یک ساختاری است که مایکروسافت تا سال 2011 پشتیبانی می کنه و از لحظ حقوق کپی رایت مشکل داره بعدشم امنیت برنامت زیر سوال میره با اون همه باگ حالا اگه میشه XML را بده برا من فقط سرعت مهمه بهترین روش را می تونید تحقیق کنید بم بگید

Unknownlive
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 17:28 عصر
از دو دوست بسیار ممنون حواتونا داریم کار داشتید بگید ایول

اَرژنگ
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 03:29 صبح
در خصوص جواب دوستم ارژنگ بگم XML یک ساختاری است که مایکروسافت تا سال 2011 پشتیبانی می کنه و از لحظ حقوق کپی رایت مشکل داره بعدشم امنیت برنامت زیر سوال میره با اون همه باگ حالا اگه میشه XML را بده برا من فقط سرعت مهمه بهترین روش را می تونید تحقیق کنید بم بگید

این درست نیست، اصل خبر مربوط به مایکروسافت آفیس است و ربطی به پشتیبانی در دات ‌نت ندارد.
کدام باگ؟ در مورد چی ؟
سرعت برایه چه کاری؟ این روشی که انتخاب شده که به مرور سرعت را میاره پایین.
استفاده از داتابیس برایه همین نوع کارها توصیه میشه.
بعد از اینکه تعداد داده‌ها رفت بالا چطوری میخواهید پشتیبانی کنید؟

Unknownlive
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 14:11 عصر
تعداد داه ها بیشتر نمیشه ببینید از 100 هزار رکورد پایگاه اخه مرد حسابی تو یه مجموعه 16 دی وی دی می گیری کدمشون برا ذخیره سازی اطلاعات نیاز به این برنامه دارن ؟! فقط الگوریتم خوب می خواد که داره پیاده میشه حالا شما ساختار فایلی سراغ دارید که Thread ها چند تای بتونن روش کار کنن می دونید که فایل های تصادفی تنها در هر لحظه 1 بار باز باشند و برای استفاده در Thread ها نمیشه مگر اینکه منبع اطلاعاتی را به اشتراک بزارید و از کلاس های مانیتور و ... استفاده کنید و سرعت پایین میاد چون باید Lock بشه هر نخ حالا شما چی توصیه می کنید XML اموزش دارین