PDA

View Full Version : جديدا كسي جواب نميده

csharpprogramer88
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 23:43 عصر
سلام مسئولان سايت
به نظر بنده از برج 12 تعداد كساني كه جواب ما مبتدي ها را مي ده خيلي كم شده دوستان خواهشا به فكر چاره باشيد آخه ما مبتدي ها هم گناه داريم الان يه چندتا تاپيك زدم ولي كسي جواب نداده

Behrouz_Rad
دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 23:52 عصر
ای بابا... من نمی دونم چرا هفته ای یکی دو تا تاپیک اینجوری داریم... برادر من کسی رو که نمیشه به کاری مجبور کرد...

alireza_s_84
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 00:14 صبح
سلام مسئولان سايت
به نظر بنده از برج 12 تعداد كساني كه جواب ما مبتدي ها را مي ده خيلي كم شده دوستان خواهشا به فكر چاره باشيد آخه ما مبتدي ها هم گناه داريم الان يه چندتا تاپيك زدم ولي كسي جواب نداده
شما آدرس بده من خودم جواب میدم آخه دوست عزیز این چه حرفیه شما میزنی مطمئن باش اگر کسی بلد باشه جواب میده اگر هم احیانا کسی جواب نداده به نظر من ندیده.
شما هر سوالی در زمینه تخصصی من داشتید اگر کسی جواب نداد پیام خصوصی بدین من خودم جواب میدم(تخصص من تو پروفایلم هست)
موفق باشید

علیرضا حسن زاده
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 00:28 صبح
دوست عزیز اگه سوالی رو که میکنی تو جای درستش باشه و به نوعی مشکل عمومی باشه معمولا جواب داده میشه (مثلا ارتباط با پایگاه داده SQL توسط #C)ولی اگه یکم تخصصی سوال بپرسی کسی جواب نمیده حالا چرا جواب داده نشده یه دلیلش می تونه این باشه که تازگیا خیلی سوال پرسیده شده که جوابش تو سایت هست اگه مسئولان سایت هم روشی اتخاذ کنن که وقتی سوالی می خواد تو سایت مطرح بشه کلمات عمومیش با تاپیک های دیگه مقاسیه بشه و قبل از ثبت اول اونارو به سوال کننده نشون بده احتمالا خیلی از سوالات تکراری پرسیده نمیشه
اگه اکثر تاپیک هایی رو که ایجاد کردم رو ببیند (البته همش متاسفانه سوال بود و احتمالا کمکی به کسی نکرده ) خیلیاش بی جواب هست
درسته که هیچ کس رو نمیشه مجبور جواب دادن کرد ولی میشه راه هایی ارائه کرد تا کسایی رو که می دونن تشویق به جواب دادن کنه اگه یه نظر سنجی انجام بدین راه های جالبی پیشنهاد میشه:متفکر:
ولی گذشته از همه اینها بازم جای شکرش هست که همچین سایت خوبی وجود داره:قلب:

csharpprogramer88
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 17:13 عصر
بله دوستان عزيز شكر كه همچين سايتي وجود دارد درسته كه شايد خيلي از دوستان تازه كار مثل من جواب سوال ها را ندونن ولي هستند دوستان با تجربه كه خواهش ميكنيم از آنها كمك كنن .تازه مديران سايت هم در صورت امكان تدبيري بينديشند تا بيشتر به تالارها سر بزنند