PDA

View Full Version : پیام خطا در هنگام کار با combo

moalla
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 12:11 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان فعلا تالار اکسس
توی مثالی که گذاشتم یک فرمه که توش یک کمبو گذاشتم. کمبو سه تا گزینه داره و کاربر باید یکیش رو انتخاب کنه. گاهی وقتها کاربرهایی که تخصص ندارن اشتباها بجای انتخاب گزینه متنی رو خودشون تایپ میکنن و یک پیام خطا به انگلیسی میاد که مشکل من همینجاست.(عکس پیام خطا رو ضمیمه کردم) میخوام یا این پیام فارسی بشه (بگه متن رو پاک کنید و فقط یکی از گزینه ها رو انتخاب کنید)و یا امکان تایپ متن برداشته بشه و کاربر فقط بتونه یکی از گزینه ها رو انتخاب کنه و اصلا امکان تایپ برای فرد نباشه.
از دوستانی که نکته ای در این موارد به ذهنشون میرسه میخوام که کمک کنن

alirezabahrami
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 12:24 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان فعلا تالار اکسس
توی مثالی که گذاشتم یک فرمه که توش یک کمبو گذاشتم. کمبو سه تا گزینه داره و کاربر باید یکیش رو انتخاب کنه. گاهی وقتها کاربرهایی که تخصص ندارن اشتباها بجای انتخاب گزینه متنی رو خودشون تایپ میکنن و یک پیام خطا به انگلیسی میاد که مشکل من همینجاست.(عکس پیام خطا رو ضمیمه کردم) میخوام یا این پیام فارسی بشه (بگه متن رو پاک کنید و فقط یکی از گزینه ها رو انتخاب کنید)و یا امکان تایپ متن برداشته بشه و کاربر فقط بتونه یکی از گزینه ها رو انتخاب کنه و اصلا امکان تایپ برای فرد نباشه.
از دوستانی که نکته ای در این موارد به ذهنشون میرسه میخوام که کمک کنن
سلام
نمونه زير را از يكي از برنامه خودم انتخاب كردم ؛ ببين بدردت ميخوره
موفق باشيد

aaa_zarea
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 12:31 عصر
دوست عزيز كل خطاهاي برنامه شما به صورت فارسي ارائه مي شود

alirezabahrami
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 13:15 عصر
سلام
نمونه زير را از يكي از برنامه خودم انتخاب كردم ؛ ببين بدردت ميخوره
موفق باشيد
سلام
نفهميدم آقاي moalla ،پاسخ سؤالش را در نمونه ارائه شده يافت يا نه ؟

aaa_zarea
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 13:44 عصر
اقاي بهرامي ما هم نفهميديم

moalla
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 14:59 عصر
با عرض سلام
من همون روز اومدم و خیلی خوشحال شدم که دوستان اینقدر سریع جواب دادن و جالب این بود که در دو جواب هر دو روش اومده بود.
هر دو مثال رو دانلود و مقداری دستکاری کردم.
مثال آقای بهرامی کدهای دیگه ای داشت که برای دوستان تازه کار مقداری اون رو ساده کردم و بقیه کدها رو برداشتم
مثال دوست بعدی هم یک خطای کوچولو داشت که توی امپورت ایجاد شده بود و جدول بصورت لینکی بود که اون رو هم تصحیح کردم تا برای دوستای بعدی که میان توی این تاپیک قابل استفاده تر باشه
بازم از لطف هر دو دوست بزرگوار تشکر میکنم