PDA

View Full Version : سوال: یک مشکل عجیب در ComboBox

mortezamhd
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 18:04 عصر
سلام

من یک دیتا ست رو به کامبو باکس وصل (بایند) کردم . حالا وقتی که 5 – 4 بار از لیست کامبو یک آیتم رو انتخاب میکنم پیغامی که ضمیمه کردم نمایان میشه !!! که خطای سر ریز شدنههه

http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=48015&stc=1&d=1272376792

خوب برای رفع این مشکل باید چکار کنم ؟ این مشکل فقط برای پروژه ای که روش کار میکنم اتفاق میفته و وقتی توی یک پروژه جدید همین کار رو انجام دادم هیچ مشکلی نداشت !!!!!!!!

البته به دلایلی نمیتونم برنامه رو آپلود کنم .
با تشکر

:لبخند:

m0rteza
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 23:46 عصر
من يه بار در هنگام كار با كامبوباكس همين مشكل رو پيدا كردم ولي نمي دونم مشكل شما به همين دليل كه در زير شرح مي دم هست يا نه!
من يه تكس باكس داشتم كه در رويداد TextChange اون ميگفتم هر عددي نوشت برو آيتم مورد نظر در كامبو رو برام بيار
يعني Cno.SelectedValue=TxtCod..Text
و در رويداد SelectedIndex كامبو مي نوشتم
TxtCode.Text=Cbo.SelectedValue
حالا چي ميشد ؟ هي پشت سره هم رويداد اولي باعث فراخواني رويداد دومي مي شد و رويداد دومي باعث فراخواني رويداد اولي
اين ميشد كه Stack پر ميشد

mortezamhd
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 11:55 صبح
من يه بار در هنگام كار با كامبوباكس همين مشكل رو پيدا كردم ولي نمي دونم مشكل شما به همين دليل كه در زير شرح مي دم هست يا نه!
من يه تكس باكس داشتم كه در رويداد TextChange اون ميگفتم هر عددي نوشت برو آيتم مورد نظر در كامبو رو برام بيار
يعني Cno.SelectedValue=TxtCod..Text
و در رويداد SelectedIndex كامبو مي نوشتم
TxtCode.Text=Cbo.SelectedValue
حالا چي ميشد ؟ هي پشت سره هم رويداد اولي باعث فراخواني رويداد دومي مي شد و رويداد دومي باعث فراخواني رويداد اولي
اين ميشد كه Stack پر ميشد
سلام . مرسی
من جز رویداد کلیک رویداد دیگه ای ندارم !!!!!!!!!

جالب اینجاست که همون کدی که توی پروژه اصلیم هستو وقتی توی یک پروژه جدید میزارم درست کار میکنه !!!!!!!!!