PDA

View Full Version : سوال: فرخوانی تابع جاوااسکریپت از داخل وب متد

mehrdad201
سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 22:32 عصر
با عرض سلام

یک سوال داشتم.

فرض کنید که یک وب متد داریم که یه مقدار استرینگ رو برمیگردونه.

میخوام ببینم قبل از اینکه مقدار رو return کنیم امکانش هست که یه تابه جاوا اسکریپت رو فراخوانی کنیم؟

--------------------------------------------------------
اصل قضیه اینه که من یه ModalPopupExtender دارم که با PopUpID اون یک Panel هست.
مودال پاپ آپ از طریق DynamicServiceMethod وب متدی رو فراخوانی کرده و مقدار لود شده در پاپ اپ ظاهر شده نمایش داده میشه.

میخوام یه عبارت لودینگ داشته باشه که وقتی پاپ اپ ظاهر میشه لودینگ نمایش داده بشه و وقتی وب متد مقدار مربوطه رو return کرد این عبارت لودینگ مخفی بشه.

-------
یک نکته هم اینکخ تمامی این ایتمها داخل یه Repeater هستند و چندین بار در لودینگ یه صفحه ساخته میشن.

Vahid_moghaddam
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 08:34 صبح
شما قبل از صدا زدن WebMethod لودینگ رو نمایش بدید.

mehrdad201
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 11:40 صبح
مساله اینه که من خودم دستی وب متد رو صدا نمیکنم.

همونطور که عرض کردم یه modalpopupextender دارم که وقتی targetId مربوطه که یه لینک باتون هست رو میزنم این مودال پاپ اپ نمایش داده میشه. محتوای مودال پاپ اپ (که popup id اون به یه پنل وصله ) به طور داینامیک یه وب متدی رو کال میکنه تا محتوای توش لود بشه.

حالا من موندم چطوری میتونم یه دستور جاوا اسکریپت رو اجرا کنم این وسط. در حقیقت چون اصلا کدی ننشوتم برای show یا hide کردن این پاپ اپ ها و همه چیز اتومات انجام میشه نمیدونم کجا باید یه جوری دستور جاوا اسکریپت رو بنویسم که اون لحظه ای که پاپ اپه میخواد نمایش داده بشه پیغام لودینگ رو ظاهر کنه و بعد از اینکه پاپ اپه محتواش اود شد پیغام لودینگ رو مخفی کنه.