PDA

View Full Version : ذخيره بانك اطلاعاتي در AppData

kohyar
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 17:23 عصر
سلام دوستان
چطور ميتونم بانك اطلاعاتي برنامه رو در پوشه App_Data ايجاد كنم تا زمانيكه برنامه رو به كس ديگري مي دهم نياز به نصب بودن اس كيو ال سرور بر روي سيستمش نباشه تا بتونه برنامه رو بدون تنظيمات اجرا كنه

meysampaknahad
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 23:52 عصر
سلام
برای اینکه بانک اطلاعاتی در پوشه App_Data قرار بگیره لازمه که از نسخه SqlExpress خود ویژوال استودیو استفاده کنید. می تونید در قسمت Server Explorer بانک اطلاعاتی مورد نظرتون رو پیکربندی کنید. بعد لازمه تا ConnectionString خودتون رو هم ویرایش کنید و قسمت data source=.\sqlExpress قرار بدید.
موفق باشید

viper2009
پنج شنبه 09 اردیبهشت 1389, 00:41 صبح
سلام
برای اینکه بانک اطلاعاتی در پوشه App_Data قرار بگیره لازمه که از نسخه SqlExpress خود ویژوال استودیو استفاده کنید. می تونید در قسمت Server Explorer بانک اطلاعاتی مورد نظرتون رو پیکربندی کنید. بعد لازمه تا ConnectionString خودتون رو هم ویرایش کنید و قسمت data source=.\sqlExpress قرار بدید.
موفق باشید

سلام

امکان داره نحوه پیکر بندی و نیز اجازه دسترسی را هم توضیح بدهید در یک مثال
آیا جای نقطه میشه همون localhost/sqlexpress را استفاده کرد چون ثابت در هاست.

kohyar
یک شنبه 02 خرداد 1389, 12:39 عصر
سلام بر شما دوست عزيز
ممنون از جوابي كه داديد
من همه اين كارها رو كردم و در قسمت server explorer بانك رو ايجاد كردم و با گريد ويو هم بهش وصل شدم
بعد از اجراي برنامه هم پوشه appdata به پروژه ام اضافه شده ولي بانك اطلاعاتي در اين پوشه اضافه نشده
چيكار بايد بكنم كه بانك هم به اين پوشه اضافه بشه تا وقتي مي خوام برنامه رو واسه كس ديگه اي بفرستم مشكلي نداشته باشه
متشكرم

mehfa27
پنج شنبه 21 شهریور 1392, 15:36 عصر
با سلام به دوستان. من هم دقیقا همین مشکل را دارم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟