PDA

View Full Version : قفل نرم افزاری - خوردن یک برنامه exe یا همون Bind کردن

ehsanocx
چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389, 23:44 عصر
با سلام
دوستان من یک قفل نرم افزاری نوشتم اما نمی دونم چطوری این قفلی که نوشتم رو به برنامه های که فلش یا روی فایل های اجرایی که دارم بگذارم تا از اجرا شدن اونها جلوگیری بش و فقط برنامه در صورتی اجرا بشه که پسوردی صحیح باشه. عامیانه تر بگم : چطوری می تونم فایل قفلم که یه فایل اجرایی هستش رو به فایل اجرایی دیگرم بچسبونم. و یک فایل تولید بشه ؟
چطوری می تونم چنین کاری کنم؟
لطفا راهنماییم کنید با تشکر

Raham
پنج شنبه 09 اردیبهشت 1389, 00:46 صبح
اولا كه در اين ضمينه بايند كردن كلر كاملا اشتباهي هستش جون اين تكنيك زماني كاربرد داره كه قرار باشه جفت فايل ها باهم اجرا بشن.
و در مورد كار شما بهترين مورد injection هستش يعني تزريق كد. با توجه به نياز شما بايد كد برنامه هدف رو به قفل خودتون تزريق كنيد البته اين كه قفل دارين مي خواين استفاده كنين به اين صورت كار كاملا اشتباهيه آخه بعد از launch نرم افزار هدف با توجه به اينكه protector نيست قفلتون با يه dump ساده لايه حفاظتي شما از بين ميره.
خلاصه ماجرا اينكه dll كردن هم مناسب نيست جون با offset patch & call patch كلا شكسته ميشه در نتيجه بهترين راه حل استفاده از قفل بصورت built-in هستش يعني تو سورس برنامه هدف وجود داشته باشه كه از نظر كلي عملا اين كار مزخرفه جون مجبورين سورس تون رو بفروشين !!
نتيجه كلي :بيخيال

ehsanocx
پنج شنبه 09 اردیبهشت 1389, 18:35 عصر
injection هستش يعني تزريق كد چطوری می تونم چنین کاری کنم کسی می تونه راهنماییم کنه؟ سورسی کسی داره در اختیاره بگذاره دوستان ؟