PDA

View Full Version : Partners در دلفي يعني چه؟

ehsanbn
پنج شنبه 09 اردیبهشت 1389, 13:54 عصر
با سلام

اول از همه با خاطر اين موضوع را اينجا مطرح کردم معذرت مي خواهم چون واقعاً نمي دانستم بايد کجا مطرح کنم.
دوم اينکه من تازه دلفي 2010 را گرفتم و در داخل DVD قمسمتي با عنوان Partners DVD وجود داشت. مي خواستم بپرسيم کسي هست که بدون اين Partners به چه معناست و به درد چه کاري خورد و از همه براي نوشتن کد چه سودي دارد؟ لطفاً روان و کامل توضيح دهيد.

vcldeveloper
پنج شنبه 09 اردیبهشت 1389, 16:41 عصر
منظور از Partners در اونجا شرکت هایی هستند که با شرکت تولید کننده دلفی قرارداد همکاری دارند. اون DVD هم شامل کامپوننت ها و ابزارهایی هست که این شرکت ها برای دلفی تولید کردند. البته اکثر اونها نسخه های محدود شده یا آزمایشی هستند، تا اگر کاربر خوشش اومد، نسخه نهایی آن را خریداری کنه.

ehsanbn
پنج شنبه 09 اردیبهشت 1389, 21:42 عصر
آيا ارزش داره از آنها استفاده کنيم يا خير؟ ضمنا در اين دي وي دي از کجا بفهمم که هر Partners به درد چه کاري مي خورد؟

vcldeveloper
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 02:05 صبح
آيا ارزش داره از آنها استفاده کنيم يا خير؟
اونایی که نسخه کامل هستند، بله. اونهایی که نسخه کامل نیستند، باید برید دنبال نسخه کرک شده شان بگردید.

ضمنا در اين دي وي دي از کجا بفهمم که هر Partners به درد چه کاري مي خورد؟
من از زمان دلفی 4 یا 6 (دقیق خاطرم نیست) محتوای این سی دی ها رو ندیدم. تا جایی که یادم هست، توش درباره هر کدام از محصولات ارائه شده، توضیحاتی در حد یک پاراگراف داده شده. علاوه بر اون، می تونید به سایت اون شرکت ها هم مراجعه کنید. معمولا این شرکت هایی که امتیاز Partner شدن رو میگیرند، شرکت هایی هستند که بهترین و معروفترین کامپوننت ها رو برای دلفی تولید می کنند (مثل DevExpress, TMS, یا FastReport).