PDA

View Full Version : ایجاد اسمبلی sharedوتولید کلید

#Faranak
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 16:27 عصر
باسلام
من یک کلاس لایبراری ساختم و می خوام اون رو به یک اسمبلی sharedتبدیل کنم . برای این کار باید ابتدا کلید بسازم که مشکل من هم همین ساخت کلید است.در visuall studio command promptبه صورت زیر کلید می سازم:

SN -K C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\myproject\MyLibrary \MyKey.snk

که MyLibrary اسم اسمبلی است . وMyKey.snkاسم کلید است.
که کلید رو نمی سازه .لطفا راهنمایی کنید.

Pooria121
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 17:08 عصر
اگر شما میگفتید که از چه Version از Visual Studio استفاده میکردید بهتر بود ولی یکی از دایلی که شاید نمیسازد این است که شما Access به Desktop ادمین بخاطر امنیت ندارید، میگر اینکه زمانی که Visual Studio Command Prompt رو اجرا میکنید، با دکمه سمت راست موس، و Run As Administrator رو انتخاب کنید.

#Faranak
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 18:07 عصر
اگر شما میگفتید که از چه Version از Visual Studio استفاده میکردید بهتر بود ولی یکی از دایلی که شاید نمیسازد این است که شما Access به Desktop ادمین بخاطر امنیت ندارید، میگر اینکه زمانی که Visual Studio Command Prompt رو اجرا میکنید، با دکمه سمت راست موس، و Run As Administrator رو انتخاب کنید.

ازvisuall studio 2008 (.net3.5 استفاده می کنم .کاری که گفتید انجام دادم دوتا user که هردو ادمین هستند معرفی می کند.که برای دومی باید پسوردوارد کنم که یادم نیست برای ادمین چه پسوردی رو ذخیره کرده بودم .اولی هم به صورتadministrator \نام کامپیورتم
هست .
لطفا بیشتر راهنمایی کنید
ممنون.

Pooria121
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 18:44 عصر
ازvisuall studio 2008 (.net3.5 استفاده می کنم .کاری که گفتید انجام دادم دوتا user که هردو ادمین هستند معرفی می کند.که برای دومی باید پسوردوارد کنم که یادم نیست برای ادمین چه پسوردی رو ذخیره کرده بودم .اولی هم به صورتadministrator \نام کامپیورتم
هست .
لطفا بیشتر راهنمایی کنید
ممنون.

شما Drive دیگری دارید؟ مانند Drive D یا حتی USB ، اگر دارید، بجای اینکه در Drive C ذخیره کنید بگویید تو درایوی خارج از C مانند D و ... باشه، اینرو بخاطر این عرض میکنم که احساس میکنم مشکل شما، مشکل Permission نداشتن برای ساختن فایل در path ای که داده اید است.

#Faranak
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 19:18 عصر
شما Drive دیگری دارید؟ مانند Drive D یا حتی USB ، اگر دارید، بجای اینکه در Drive C ذخیره کنید بگویید تو درایوی خارج از C مانند D و ... باشه، اینرو بخاطر این عرض میکنم که احساس میکنم مشکل شما، مشکل Permission نداشتن برای ساختن فایل در path ای که داده اید است.

مگه مسیری که میدیم نباید مسیر پروزه ای باشد که می خواهیم آن را به صورت shared ذخیره کند. خوب پروزه من در درایو cهست .منظورتون اینه که پروزه رو تو مسیر دیگه ای ببرم؟

FastCode
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 19:50 عصر
مگه مسیری که میدیم نباید مسیر پروزه ای باشد که می خواهیم آن را به صورت shared ذخیره کند. خوب پروزه من در درایو cهست .منظورتون اینه که پروزه رو تو مسیر دیگه ای ببرم؟

دقیقا" باید همین کار رو بکنید.

#Faranak
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 23:51 عصر
بچه ها ممنون از راهنماییتون.:قلب::قلب:
از این که گفتین پروزمو تو یه مسیر دیگه ببرم به جواب رسیدم .
فقط می خواستم ببینم اگه از طریق run as administrator بخوام وارد بشم من که پسوردی رو
که برای ادمین گذاشته بودم فراموش کردم چه طور می تونم پسوردمو پیدا یا تغییر بدم که بتونم درcهم این کارو انجام بدم.