PDA

View Full Version : مبتدی: بهترین منبع

هوتن یعقوبی
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 21:02 عصر
سلام راهنمایی بفرمایید
رشته ام مهندسی صنایع است
تازه میخوام vb.net یاد بگیرم بهترین منبع چیست؟http://barnamenevis.org/forum/images/icons/icon9.gif

ali_ahr7
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 21:21 عصر
سلام.به نظر من با vb6 شروع كن.چون ساده تره.در ضمن يه سوال چرا ميخواي vb ياد بگيري؟

mortezamhd
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 22:02 عصر
سلام
خوش آمدید
برای شروع یک کتاب تعاریف اولیه (مقدماتی) تهیه کنید و بخونید (اسم کتاب ها رو از توی همین بخش جست و کنید یا از توی گوگل و ... )
بعد هم این فروم یکی از بهترین منابع برای یادگیری هست (مقدماتی تا پیشرفته)
و به نظر من همین دات نت رو شروع کنید بهتره

موفق باشید

armin8651
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 22:55 عصر
سلام
این اشتباه هستش که آدم فکر کنه برای یاد گرفتن vb.net اول باید از vb6 استفاده کنه، وقتی که چیز کامل تر وبهتر و راحت تری هستش چرا بره دنبال چیزای قدیمی ...
برای یاد گیری هم میتونی از هر کتاب مقدماتی استفاده کنی ، فقط مهم اینه که استارت رو بزنی
یه نمونه کتاب هم معرفی می کنم بهت که می تونی از این شروع کنی ، امیدوارم به دردت بخوره ، به لینک پایین مراجعه کن
http://www.lupforum.com/index.php/topic,561.0.html

ali_ahr7
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 23:42 عصر
این اشتباه هستش که آدم فکر کنه برای یاد گرفتن vb.net اول باید از vb6 استفاده کنه، وقتی که چیز کامل تر وبهتر و راحت تری هستش چرا بره دنبال چیزای قدیمی ...

سلام.اول از همه متشكرم.
دوم اينكه من نظرم رو گفتم و اينكه اگه پله پله جلو برن بهتره.به نظر من محيط vb6 چون ساده تر و خلوت تر هست براي يادگيري اوليه خيلي بهتره.

Netsky
جمعه 10 اردیبهشت 1389, 23:50 عصر
سلام .

دوم اينكه من نظرم رو گفتم و اينكه اگه پله پله جلو برن بهتره.به نظر من محيط vb6 چون ساده تر و خلوت تر هست براي يادگيري اوليه خيلي بهتره.
علي جون ، پله پله رفتن جلو در اين مورد جايز نيست . وقتي ميتونيم خودمون رو با پيشرفته ترين تكنولوژي برنامه نويسي از همين اول عادت بديم ، چرا بريم سراغ يه برنامه عصر ويندوز 98 خدا بيامرز .
البته شايد بشه بجاي خلوت بودن ، كلمه كم امكانات بودن رو جايگزين كنيم .
در هر صورت منم كتاب آقاي امير احساني رو پيشنهاد ميكنم . واسه شروع كتاب خوبيه .
موفق باشيد .........