PDA

View Full Version : 5 تا عکس العمل خفن تو این موارد رو

khasteh
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 12:21 عصر
1- میخوام بدونم چقدر تو خونه به خاطر اینکه همیشه پای کام هستین بد و بیراه و خلاصه از اون چیزای آبدار میشنوین و معمولا چیا میگن بهتون (می خوام ببینم قالبشون یکیه:چشمک:)
( مامان ، بابا ، همدردسر:قلب:/ نامزد :شیطان: و... دوستان)

2- اینکه وقتی به ارور یا بگ ساده می خورین حل نمیشه بعد یهو میبنی یه راحت حل میشده یا گیر میداده بد جور آخ آخ عکس العملتون چیه ؟ فحش و بد بیراه به زمین و زمان و کامپیوترو خودتون، مشت به درو دیوار ، پرت کردن لپ تاپ یا شا لاپ درشو کوبیدن یا اشک:گریه: یا :عصبانی++:

3- کلی دانلود کنین (حجم بالا )بعد بیبن فایل کار نمیکنه (روم نشد بگم اینترنت قطع بشه) چیکار میکنی:متعجب:

4- یه ویروس بیاد که مجبور بشین ویندوز و عوض کنین ( با داشتن آنتی ویروس)

5 - کار خیلی زیاد داری مهمون بیاد ( البته این مال تو خونس)/ برق قطع بشه

FastCode
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 17:00 عصر
1.خیلی کم.چرا درس نمیخونی؟برو تو حموم 4 روزه حموم نرفتی.چیز فلان با توام.چیز به تو میگم برو ماست بخر.
2.معمولا" از این سوتی ها نمیدم.ولی اگر این اتفاق بیافته از روش خودم استفاده میکنم به دو دلیل:قابلیت ارتقاع و افزایش قابلیت portablability (استفاده کمتر از چیز های آماده)
3.پدر ISP در میارم.با telnet تمام IP هاشون رو تست میکنم اگر چیزی پیدا کردم از dictionary attack استفاده میکنم.
4.با یه هارد دیگه با archlinux(لینوکسی که تقریبا" هیچی روش اجرا نمیشه) میام بالا و اطلاعاتم رو کپی میکنم و بعد FDisk.
5.من در اتاقم رو میبندم/از باتری(3+ساعت) و یو پی اس(40+ساعت + باتری ماشین اضافه در صورت نیاز ==20 ساعت) استفاده میکنم تا چشم سازمان برق و رئیس و معاون(از بالا تا پایین) کور بشه.

alireza_s_84
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 17:13 عصر
1- میخوام بدونم چقدر تو خونه به خاطر اینکه همیشه پای کام هستین بد و بیراه و خلاصه از اون چیزای آبدار میشنوین و معمولا چیا میگن بهتون (می خوام ببینم قالبشون یکیه)
( مامان ، بابا ، همدردسر/ نامزد و... دوستان)
تا حالا نشده کسی بد و بیراه بگه فقط زیاد شده بگن تو وصیت نامه ت بنویس یه لپ تاپ باهات خاک کنن.

- اینکه وقتی به ارور یا بگ ساده می خورین حل نمیشه بعد یهو میبنی یه راحت حل میشده یا گیر میداده بد جور آخ آخ عکس العملتون چیه ؟ فحش و بد بیراه به زمین و زمان و کامپیوترو خودتون، مشت به درو دیوار ، پرت کردن لپ تاپ یا شا لاپ درشو کوبیدن یا اشک یا
تا حالا پیش نیومده هر باگی رو با Trace راحت پیدا کردم

3- کلی دانلود کنین (حجم بالا )بعد بیبن فایل کار نمیکنه (روم نشد بگم اینترنت قطع بشه) چیکار میکنی
این هم بیشتر تو دایل آپ رخ میده ولی من فقط از سایتهایی دانلود میکنم که قابلیت Resume داشته باشه و همیشه با دانلود منیجر دانلود میکنم.

همیشه بک آپ دارم از سیستم نهایا ویروس بگیره سیستم بک آپ رو بر میگردونم البته با وجود کاسپر اینم به ندرت پیش میاد

این هم که تا دلتون بخواد تابستون ها تو شهر ما پیش میاد من هم کلی از خجالت خانواده محترمه ی بعضی ها !!! در میام.

Amir Oveisi
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 18:39 عصر
1- میخوام بدونم چقدر تو خونه به خاطر اینکه همیشه پای کام هستین بد و بیراه و خلاصه از اون چیزای آبدار میشنوین و معمولا چیا میگن بهتون (می خوام ببینم قالبشون یکیه)
واسشون عادی شده

2- اینکه وقتی به ارور یا بگ ساده می خورین حل نمیشه بعد یهو میبنی یه راحت حل میشده یا گیر میداده بد جور آخ آخ عکس العملتون چیه ؟ فحش و بد بیراه به زمین و زمان و کامپیوترو خودتون، مشت به درو دیوار ، پرت کردن لپ تاپ یا شا لاپ درشو کوبیدن یا اشک یا
زیاد پیش اومده و معمولا می خندم در این مواقع :لبخند:

3- کلی دانلود کنین (حجم بالا )بعد بیبن فایل کار نمیکنه (روم نشد بگم اینترنت قطع بشه) چیکار میکنی
تا حالا پیش نیومده (ولی میشه تصور کرد چه واقعه دردناکیه)

بیخود کرده اون ویروس :متعجب:

مهمون + کار زیاد = مهمون جان شرمنده من خونه نیستم.
کار زیاد + برق قطع بشه = اول %*&#$*@# بعد که دلم خنک شد مراجعه به اولین مکان که از تکنولوژی به نام برق بهره مند باشه.

Dr.Bronx
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 19:07 عصر
- میخوام بدونم چقدر تو خونه به خاطر اینکه همیشه پای کام هستین بد و بیراه و خلاصه از اون چیزای آبدار میشنوین و معمولا چیا میگن بهتون (می خوام ببینم قالبشون یکیه)
کسی حضور من رو حس نمی کنه :دی

2- اینکه وقتی به ارور یا بگ ساده می خورین حل نمیشه بعد یهو میبنی یه راحت حل میشده یا گیر میداده بد جور آخ آخ عکس العملتون چیه ؟ فحش و بد بیراه به زمین و زمان و کامپیوترو خودتون، مشت به درو دیوار ، پرت کردن لپ تاپ یا شا لاپ درشو کوبیدن یا اشک یا
فقط مشت روی کیبورد ...

سه تا نفس عمیق ، مشت روی کیبورد ...

اطلاعاتش که خیالی نیست . بک آپ زیاده . اما آنتی ویروس بیچاره ...
1- سه تا نفس عمیق
2- ........ به سازنده آنتی ویروس .
3- شکستن سی دی مربوطه .

مهمون بیاد که خودش میدونه نباید دور و ور من بیاد وقتی پست کامپیوترم . به این حالت معروفم توی خانواده :دی

یادم نمیاد آخرین بار کی برق قطع شده باشه . ولی اون چند باری که شده .
1- سه تا نفش عمییییییق
2- دعا می کنم auto save شده باشه
3- باز هم دعا می کنم
4- تا زمان وصل مجدد برق سعی می کنم سی دی ها رو از زیر دست و پا جمع کنم :اشتباه:

Apache66
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 19:37 عصر
کیبوردهای که شکوندی همه خریدارم:لبخند:
کیلو چنده ؟ :لبخند:

FastCode
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 20:03 عصر
با تجربه ای که من دارم(باور کن توی فروش چیز شکسته خیلی تجربه دارم) درجه 1 باید الان حدودا" کیلویی 1000 باشه.معمولی کیلویی 500.

Dr.Bronx
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 21:33 عصر
1- کیبورد جنیوس
از کلید P تا کلید T و از کلید M تا C کلا کار نمی کنه .

2- کیبور لاجیتک : Right Ctrl + Right Shift + Enter + Backspace و کلید های جهت نما کار نمی کنه

3- یک کیبورد NECo که کلید Shift خود به خود عمل می کنه

کیبورد هایی هم که از وسط شکسته دیگه ...

همش با هم چند :لبخند:

Apache66
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 21:39 عصر
مشاالله مشتاتونهم بزرگه ها نصف کیبورد رو به فنا دادی

Alireza_Salehi
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 22:24 عصر
1- میخوام بدونم چقدر تو خونه به خاطر اینکه همیشه پای کام هستین بد و بیراه و خلاصه از اون چیزای آبدار میشنوین و معمولا چیا میگن بهتون (می خوام ببینم قالبشون یکیه:چشمک:) ( مامان ، بابا ، همدردسر:قلب:/ نامزد :شیطان: و... دوستان)پاشو برو بیرون هوا بخور، چشات از حدقه زده بیرون....

2- اینکه وقتی به ارور یا بگ ساده می خورین حل نمیشه بعد یهو میبنی یه راحت حل میشده یا گیر میداده بد جور آخ آخ عکس العملتون چیه ؟ فحش و بد بیراه به زمین و زمان و کامپیوترو خودتون، مشت به درو دیوار ، پرت کردن لپ تاپ یا شا لاپ درشو کوبیدن یا اشک:گریه: یا :عصبانی++:میرم یه دوری میزنم، برمیگردم درست میشه....:متفکر:
تغییر حال و هوا و ذائقه...

3- کلی دانلود کنین (حجم بالا )بعد بیبن فایل کار نمیکنه (روم نشد بگم اینترنت قطع بشه) چیکار میکنی:متعجب:چون هیچ جایی جوابگو نیست و دیگه حوصله سر و کله زدن با پشتیبانی رو ندارم، از اول دانلود میکنم... :گریه:
تلاش مجدد..

یه ویروس بیاد که مجبور بشین ویندوز و عوض کنین ( با داشتن آنتی ویروس)تا این لحظه حتی یک ویروس نگرفتم، اگر هم بوده خطرش در حد کبریت بی خطر بوده...
هیچ وقت به خاطر مشکلات سیستم ویندوز عوض نکردم، همیشه به سختی تعمیرش کردم...
همیشه راه دیگری هم هست...

5 - کار خیلی زیاد داری مهمون بیاد ( البته این مال تو خونس)/ برق قطع بشهبه مهمونا میرسم، لپ تاپم هم بغلمه کارمو میکنم، تا صبح بیدار میمونم تکمیلش کنم. چند تا باتری هم دارم یه 4 - 5 ساعتی حله...
پردازش موازی...

sd.CSharpProgrammer
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 14:39 عصر
1- میخوام بدونم چقدر تو خونه به خاطر اینکه همیشه پای کام هستین بد و بیراه و خلاصه از اون چیزای آبدار میشنوین و معمولا چیا میگن بهتون (می خوام ببینم قالبشون یکیه:چشمک:)

معمولاً چیزی نمیگن مگر اینکه تا دیر وقت (3 تا 4 نصفه شب) چراغ اتاق و صدای کیبورد و ماوس مجبورشون کنه بیان با چشمای خوابالو بگن : پاشو کپه مرگتو بذار تا اون مانیتورو رو سرت خورد نکردم :لبخند:

2- اینکه وقتی به ارور یا بگ ساده می خورین حل نمیشه بعد یهو میبنی یه راحت حل میشده یا گیر میداده بد جور آخ آخ عکس العملتون چیه ؟ فحش و بد بیراه به زمین و زمان و کامپیوترو خودتون، مشت به درو دیوار ، پرت کردن لپ تاپ یا شا لاپ درشو کوبیدن یا اشک:گریه: یا :عصبانی++:

معمولاً یه 10 دقیقه پا میشم یه قدمی میزنم بعدش برمیگردم سر جام ادامه میدم...

3- کلی دانلود کنین (حجم بالا )بعد بیبن فایل کار نمیکنه (روم نشد بگم اینترنت قطع بشه) چیکار میکنی:متعجب:

مورد فایل خراب تاحالا پیش نیومده ولی زیاد پیش اومده که با dial-up دارم دانلود میکنم وسط دانلود دیسکانکت شم. اونم چون از IDM استفاده میکنم اگه سرور فایل قابلیت resume داشته باشه که هیچی اگه نه یه بدو بیراه کوچیک به dial-up میدم و اگه فایل خیلی مهم و ضروری باشه از اول دانلود میکنم.

کلاً چه مجبور شم ویندوز عوض کنم چه نه , همیشه به برنامه نویس ویروسی که رو سیستم اذیت کنه لعنت میفرستم

تا حالا این مورد پیش نیومده (البته منظور مهمون و قطعی برق بطور همزمانه). ولی شده چند بار برق بره. معمولاً اینجور مواقع سعی میکنم خونسرد و منتظر باشم برق بیاد به کارم ادامه بدم. ولی اگه با قطع برق قسمت نسبتاً زیادی از کدی که نوشتم پریده باشه اون روز به کل عصبی خواهم بود :لبخند:

trade_mark
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 15:58 عصر
1
- میخوام بدونم چقدر تو خونه به خاطر اینکه همیشه پای کام هستین بد و بیراه و خلاصه از اون چیزای آبدار میشنوین و معمولا چیا میگن بهتون (می خوام ببینم قالبشون یکیه:چشمک:) ( مامان ، بابا ، همدردسر:قلب:/ نامزد :شیطان: و... دوستان)
اگه کارم داشته باشن و انجام ندم به هر نحوی شده شده حالمو می گیرن.یادمه یه بار داداشم فیوز کنتورو قطع کرد.اگه هم نداشته باشن زیاد کاری به کارم ندارن .واسه شام و ناهار خوردن هم همیشه قصه دارم

- اینکه وقتی به ارور یا بگ ساده می خورین حل نمیشه بعد یهو میبنی یه راحت حل میشده یا گیر میداده بد جور آخ آخ عکس العملتون چیه ؟ فحش و بد بیراه به زمین و زمان و کامپیوترو خودتون، مشت به درو دیوار ، پرت کردن لپ تاپ یا شا لاپ درشو کوبیدن یا اشک:گریه: یا :عصبانی++:
اگه سریع پیداش کنم که چه بهتر اگه نه مجبورم از خجالت میز رایانه و صفحه کلید (واره گان فارسی را پاس بداریم) در بیام.ضمن اینکه دکمه space(فاصله)بنده چند وقته مریض شده

باز هم به کیبورد و دیگر دوستان متوصل می شوم و دوباره دانلود می کنم:عصبانی++:

یه ویروس بیاد که مجبور بشین ویندوز و عوض کنین ( با داشتن آنتی ویروس)
این مورد خیلی کم پیش میاد.تمام تلاشمو می کنم که ویروسو پاک کنم .اگه شده ویروس رو با notepad هم باز کنم و سورسش رو یه نگاهی می ندازم .:قهقهه:
در آخر هم یا درست می شه یا بیشتر از ویروس به کامپیوترم خسارت می زنم

کارم اگه زیاد باشه و ضروری +مهمان: من خونه نیستم
کارم اگه زیاد باشه و غیر ضروری +مهمان :بازم من خونه نیستم:لبخند:
برق بره و کارم ضروری باشه: از خجالت اداره برق در میام
برق بره و کارم غیر ضروری : میرم می خوابم:چشمک:

ایمان اختیاری
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 16:32 عصر
ایون الان دارم دوباره تایپ می کنم .. از بس که این touchpade سیستم حساس شده لعنتی

کلی بهم کابینت ( همون دری وری خودمون ) رو می گن .. جدیدا هم تا می بینن بیکار شدم می یان می شینن زیر پام که بیا برو زن بگیر پسر ...

اول کلی به خودم فحش می دم .. که آخه مرتیکه تیر چراغ برق به اون گندگی چرا ندیدیش بعدش پا می شم می رم یه لیوان آب می خورم دوباره روز از نو روزی از نو

اونقدر با فایله ور می رم تا یا از رو برم یا از رو ببرمش .. اگه نشد خب نمیره اینترنت مفت .. دوباره می گیرم

اول از همه با hirens می رم سراغه ویروسه و یه کپی ازش می گیرم برای روز مبادا .. بعدش سعی می کنم دستی سیستم رو تا جایی برسونم که بدم دست کاسپر عزیز و بعدش هم رتتته....( نقل قول از انیمیشن تیزپا)

5 - کار خیلی زیاد داری مهمون بیاد ( البته این مال تو خونس)/ برق قطع بشهمهمون بیاد می چپم تو اتاق ...البته اگه خواهرزاده ی گرام باشه دیگه کاریش نمی شه کرد .( البته هنوز دوسالش نشه و خب اون از من ارشدتره :قلب:)
بعدش اگه برق بره تا اونجایی که می شه از لب تاپ و باطری قلمی و ups استفاده می کنم تا تموم بشن ..بعدش می رم می خوابم ... :گیج:

sara.f
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 19:55 عصر
معمولاً چیزی نمیگن مگر اینکه تا دیر وقت (3 تا 4 نصفه شب) چراغ اتاق و صدای کیبورد و ماوس مجبورشون کنه بیان با چشمای خوابالو بگن : پاشو کپه مرگتو بذار تا اون مانیتورو رو سرت خورد نکردم :لبخند:

خیلی با حال بود! :قهقهه:
می تونم تصورش را بکنم، چه لحظه رمانتیکیه اون موقع! :لبخند:

FastCode
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 19:58 عصر
خیلی با حال بود! :قهقهه:
می تونم تصورش را بکنم، چه لحظه رمانتیکیه اون موقع! :لبخند:

خوش به حال من که نیاز ندارم GPU رو برای تصور کار بندازم.توی Hardم بگردم زیاد پیدا میکنم.

sara.f
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 20:08 عصر

معمولا شبها ساعت 12:30 به بعد، مامان عزیزم، طفلکی مثل یک روح توی تاریکی آروم در اتاقمو باز می کنه، میاد پشت سرم و در حالیکه داره چشماشو می ماله، بهم می گه نمیخوای بخوابی؟!
منم که همیشه توی افکار خودم هستم و در عمق مسائل فرو می رم، زهره ترک می شم و در حالیکه یه تکون شدید از ترس بهم وارد میشه، سریع بر می گردم پشت سرمو نگاه می کنم، می گم :" ووش، ترسوندیم، خب باشه میخوابم " ، بعدشم که مامانم میره کلی به خودم میخندم که اونطوری ترسیدم. در کل این ماجرا هر 3و4 شب یکبار تکرار میشه. :لبخند:

DAMAVAND
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 20:20 عصر

1) تحمل ميکنم يعني مجبورم !
2) چهار تا فحش به خودم ميدم.:عصبانی++:
3) چهار تا فحش به يکي ديگه.... ميدم ...!!!???.:عصبانی:
4) مشکلي ندارم چون از ويندوز و تمام برنامه هام بک آپ دارم Ghost. سر ده دقيقه همه چي به روز اول بر ميگرده ,الان خيلي وقته ديگه ويندوز نصب نکردم !
5) صبر پيشه ميکنم چاره اي هم هست ?:افسرده:

taghvajou
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 20:25 عصر
1- همسر: این لپ تاپ شده هوی من
2- یه دست بازی
3- خواهر و مادر ..
4- فیض اجباری
5- گل بود به سبزه نیست آراسته شد