PDA

View Full Version : چه جوری روی سرور شخصی وبسایتم رو آپلود کنم؟

mosini
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 14:07 عصر
سلام
من یه سرور خریدم،سایتم طراحی شده چه جوری میتونم خودم سرورم رو کانفیگ کنم که وبسایت asp.net منو پشتیبانی کنه؟

daffy_duck376
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 14:36 عصر
ابتدا فریم ورک های لازم رو نصب کن . سپس IIS رو نصب کن . سایتت رو بگذار روی IIS به صورتی که توی شبکه داخلی بالا بیاد. یه ip valid اجاره کن . یک خط اینترنت خیلی پر سرعت به سرورت وصل کن و ip روی تنظیمات شبکه سرورت بگذار . به طوری که از روی اینترنت ping بشی. بعد یه دومین اجاره کن و ای پی رو بهش نسبت بده . برای اطلاعات بیشتر میتونی با شرکتی که ازش دومین رو میخری مشورت کنی

mosini
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 17:21 عصر
ابتدا فریم ورک های لازم رو نصب کن . سپس IIS رو نصب کن . سایتت رو بگذار روی IIS به صورتی که توی شبکه داخلی بالا بیاد. یه ip valid اجاره کن . یک خط اینترنت خیلی پر سرعت به سرورت وصل کن و ip روی تنظیمات شبکه سرورت بگذار . به طوری که از روی اینترنت ping بشی. بعد یه دومین اجاره کن و ای پی رو بهش نسبت بده . برای اطلاعات بیشتر میتونی با شرکتی که ازش دومین رو میخری مشورت کنی

ممنون از جوابت
میشه بگی منظورت از "ip روی تنظیمات شبکه سرورت بگذار " چیه؟ و چه جوری ip رو به دامین خریداری شده نسبت بدم؟

mosini
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 20:06 عصر

بابا یه خورده کمک کنید دیگه،یعنی کسی اینجا نیست که سواد این کار رو داشته باشه.
اه

Alireza_Salehi
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 22:03 عصر
0. داشتن ویندوز سرور
1. نصب دات نت فریمورک
2. نصب IIS
3 . رجیستر کردن دات نت فریمورک (پس از وارد شدن به cmd به پوشه دات نت بروید و دستور aspnet_regiis -i را در cmd اجرا کنید)
4. خریدن آی پی برای خط اینترنتتان
5. خریدن دامنه (اختیاری)
6. ایجاد یک وب سایت در IIS و تنظیم IP ها
7. اگر سرور پشت روتر قرار دارد باید روتر تنظیم شود.
8. یک سری تنظیمات شبکه و dns و ... هم لازمه که باید تنظیات ویندوز سرور را بلد باشید

راه اندازی سرور معلوماتی می خواهد که بیان کردن همه آن ها در این جا نمی گنجد، مراحل را یکی یکی طی کنید هر جا مشکل پیدا کردید بپرسید.

spicirmkh
یک شنبه 02 خرداد 1389, 16:41 عصر
0. داشتن ویندوز سرور
1. نصب دات نت فریمورک
2. نصب IIS
3 . رجیستر کردن دات نت فریمورک (پس از وارد شدن به cmd به پوشه دات نت بروید و دستور aspnet_regiis -i را در cmd اجرا کنید)
4. خریدن آی پی برای خط اینترنتتان
5. خریدن دامنه (اختیاری)
6. ایجاد یک وب سایت در IIS و تنظیم IP ها
7. اگر سرور پشت روتر قرار دارد باید روتر تنظیم شود.
8. یک سری تنظیمات شبکه و dns و ... هم لازمه که باید تنظیات ویندوز سرور را بلد باشید

راه اندازی سرور معلوماتی می خواهد که بیان کردن همه آن ها در این جا نمی گنجد، مراحل را یکی یکی طی کنید هر جا مشکل پیدا کردید بپرسید.

سلام

من به راحتی می توانم برنامه ام بر روی سرور و در شبکه اجرا کنم

حال می خواهم از طریق اینترنت به این سرور وصل شوم یک IP استاتیک خریداری کرده ام
می خواهم بدانم در IIS این IP را تنظیم می شود

و اگر بخواهم آدرس اینترنتی به این IP بدهم چگونه است

با تشکر

Alireza_Salehi
یک شنبه 02 خرداد 1389, 18:18 عصر
در IIS روی وب سایت کلیک راست کنید در پنجره Properties در برگه WebSite در قسمت IP Adress می توانید آدرس مورد نظر را برای آن وب سایت ست کنید. در حالت پیشفرض بدون تنظیم خاصی کار میکند. با زدن آی پی سایت باز می شود.
http://yourip/

اگر دامنه هم می خ,اهید بر روی آی پی ست کنید در قسمت Administrative Tools و سپس DNS باید رکورد های مربوطه برای دامنه و تنظیمات خاصی انجام دهید. ولی فقط با همان ای پی می توان سایت را مشاهده کرد.