PDA

View Full Version : تعيين سطح كاربر براي ورود سيستم

shahab_molkara
شنبه 11 اردیبهشت 1389, 23:01 عصر
كساني كه سورس لوگين به برنامه با تعيين سطح در بانك sql را ميدوند اينجا تاپيك بزنند

Hossein Bazyan
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 00:53 صبح
كساني كه سورس لوگين به برنامه با تعيين سطح در بانك sql را ميدوند اينجا تاپيك بزنند

سلام
به یکی از دوستان جواب مفصلی در یک تاپیک داده شد که حتی یه تکه برنامه هم نوشتم در پستهای من جستجو کن اگر پیداش نکردی بگو تا برات پیداش کنم.

shahab_molkara
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 08:27 صبح
بيشتر برنامه هاي كه سورسشو ميزارن با بانك اكسس هست من يه سورس ميخوام كه به sql وصل بشه

Hossein Bazyan
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 10:51 صبح
بيشتر برنامه هاي كه سورسشو ميزارن با بانك اكسس هست من يه سورس ميخوام كه به sql وصل بشه

سلام
چه فرقی میکنه ؟ فقط ConnectionString و DataTable فرق میکنه که اونهم چیزی نیست که تبدیل به Sql نشه .
مهم شیوه است نه نوع دیتابیس.

f.shahabadi
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 11:02 صبح
سلام من هم این نمونه کدو لازم دارم میشه بذارین من چیزی پیدا نکردم دیتا بیسش فرقی نمیکنه

Hossein Bazyan
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 11:17 صبح
سلام من هم این نمونه کدو لازم دارم میشه بذارین من چیزی پیدا نکردم دیتا بیسش فرقی نمیکنه

سلام

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=214066

همه پستها رو بخون بعد در پست 9 و 17 دو تا برنامه نوشتم آنها رو مطالعه کن

shahab_molkara
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 11:21 صبح
ميدونم ولي ميخوام به sql وصل شم وصل نميشه متاسفانه سورسي ندارم من نمونه برنامه اي را تو يكي از اين تاپيكها دانلود كردم را ميزارم ميخوام مثل اين طراحي بشه شرمنده ديگه من تازه دات نت را شروع كرد ((شوما بع بظورگيطون به بخشيط)):افسرده:

Hossein Bazyan
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 11:28 صبح
ميدونم ولي ميخوام به sql وصل شم وصل نميشه متاسفانه سورسي ندارم من نمونه برنامه اي را تو يكي از اين تاپيكها دانلود كردم را ميزارم ميخوام مثل اين طراحي بشه شرمنده ديگه من تازه دات نت را شروع كرد ((شوما بع بظورگيطون به بخشيط)):افسرده:

سلام
دوست عزیز این که کلا اکسسه ! من با وی بی دات نت نوشتم و تقریبا از برنامه نویسی اکسس چیزی سر در نمیارم. شما میخواید با وی بی بنویسید یا با اکسس؟
اگر با وی بی و میخوای بانکت sql باشه همین برنامه ای رو که من نوشتم رو بگیر و ارتقا بده

shahab_molkara
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 11:35 صبح
اين سورسي كه گذاشتم نمونه بود همين رو تو وبي دات نت ميخوام اگه سورشو داري ممنون ميشم

Hossein Bazyan
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 11:42 صبح
اين سورسي كه گذاشتم نمونه بود همين رو تو وبي دات نت ميخوام اگه سورشو داري ممنون ميشم
سلام
دوست عزیز همین سورسه رو باید در برنامت استفاده کنید . سورس تقریبا همه چیز رو داره 0 سورس دوم ) حتی منوها رو هم ساخته ام .

shahab_molkara
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 12:23 عصر
داداش گلم من من اون سوس اكسس را كه واسط گذاشتم را ديدي اون با اكسس نوشته شد همون رو ميخوام تو دانت با بانك اسكيول داشته باشم اون فايل payss.rar را ميگم ميخوام با دات نت بنويسم

shahab_molkara
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 19:47 عصر
كسي سورسي نداره كه بشه با ورود به سيستم ابتدا گروه كاري را مشخص كنه بعد كاربر آن گروه را بعد وارد سيستم بشه نمونه آن را گذاشتم من اين برنامه را تحت بانك sql ميخوام

shahab_molkara
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 21:28 عصر
بابا اين برنامه را تحت اسكيوال و وبي داتنت ميخوام كسي بلده

b.mahsa
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 21:33 عصر
کجای این رو مشکل دارید.
error تون رو بزارید .

shahab_molkara
سه شنبه 14 اردیبهشت 1389, 11:07 صبح
با عرض سلام - اولا كه اين برنامه اجرايي هست نميتونم سورسش كنم بعدش ميخوام عين همين برنامه رو با وبي دات نت بنويسم يه برنامه كوچك هم باشه قبوله مرسي از توجهتون

shahab_molkara
سه شنبه 14 اردیبهشت 1389, 11:08 صبح
کجای این رو مشکل دارید.
error تون رو بزارید .

با عرض سلام - اولا كه اين برنامه اجرايي هست نميتونم سورسش كنم بعدش ميخوام عين همين برنامه رو با وبي دات نت بنويسم يه برنامه كوچك هم باشه قبوله مرسي از توجهتون