PDA

View Full Version : خطا در کپی فایل داده در ویندوز 7

cimiarnm
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 14:36 عصر
با سلام
من برنامه تحت دات نت نوشته ام حالا که میخاهم برای آن ستاپ درست کنم وقتی میخام فایل دیتابیس را به پروژه ستاپم اضافه کنم خطا میگیرد که شما مجوز دسترسی به این فایل را ندارید و نمیگذارد فایل را به پروزه ام اضافه کنم . البته اینکار در ویندوز 7 اتفاق می افتد . خطای promissin میدهد. کسی میداند باید چطوری این مشکل را حل کنم؟

Modernidea
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 14:52 عصر
با سلام
من برنامه تحت دات نت نوشته ام حالا که میخاهم برای آن ستاپ درست کنم وقتی میخام فایل دیتابیس را به پروژه ستاپم اضافه کنم خطا میگیرد که شما مجوز دسترسی به این فایل را ندارید و نمیگذارد فایل را به پروزه ام اضافه کنم . البته اینکار در ویندوز 7 اتفاق می افتد . خطای promissin میدهد. کسی میداند باید چطوری این مشکل را حل کنم؟

سلام

کدام فایل را انتخاب میکنید؟ یعنی چه پسوندی دارد؟

cimiarnm
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 19:04 عصر
سلام

کدام فایل را انتخاب میکنید؟ یعنی چه پسوندی دارد؟
با تشکر از دوستان فایل بنده همان پسوند mdfرو دارید ظاهرا تو ویندوز 7 این فایل جزو فایلهای حیاتی طبقه بندی شده و باید برای اون مجوز دریافت شود. من تونستم بهش مجوز بدم این مورد مربوط به سیستم عامل است نه sql برای اینکار از پنجره properties تب security را تنخاب میکنیم و با زدن advanced برای اون اول یک owner و بعد promission تعریف میکنیم

ASKaffash
دوشنبه 13 اردیبهشت 1389, 15:11 عصر
با سلام
سلام
به چه ابزاری Setup می سازید ؟ آیا در هنگام ساخت Setup فایلهای بانک به SQLServer شما Attach است ؟