PDA

View Full Version : ارور The HTTP verb POST used to access path

alireza mx
یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 15:51 عصر
سلام دوستان
من به یه مشکلی برخوردم اگه میشه کمک کنید.
من تو یه فرم میام و با یه کنترل file upload مثلا یه فایل pdf رو از کاربر می گیرم
بعد با کد زیر اون رو به پوشه پروژه منتقل و همون آدرس رو توی دیتا بیس ذخیره می کنم.

FileUpload1.SaveAs(Server.MapPath("~/fileupload/article/")+FileUpload1.FileName

تا اینجا همه این کارا را درست انجام میده
ولی وقتی می خوام لینک دانلود اون فایل رو قرار بدم و آدرس فایل رو به postbachurl کنترل linkbutton وصل می کنم.وقتی روی لینک کلیک میشه این پیغام خطا رو میده:

the HTTP verb POST used to access path '/.../fileupload/article/....pdf' is not allowed

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Web.HttpException: The HTTP verb POST used to access path '/.../fileupload/article/....pdf' is not allowed.

اگه میشه بگید مشکل از کجاست؟
ممنون.

alex_barry2003
یک شنبه 03 دی 1391, 22:06 عصر
آقا سلام .... منم این مشکل را دارم ... با این تفوت که من یه شی ImageButton دارم وقتی ذوش کلیک می کنم این اررور را میده...

کسی هست بدونه مشکل از کجاست ؟؟

The HTTP verb POST used to access path '/SaleCar2/sellCars/index.cfm' is not allowed.

fakhravari
یک شنبه 03 دی 1391, 22:12 عصر
is not allowed
دستور درسته.
سطح دسترسی ندارید روی پوشه.

Behrouz_Rad
دوشنبه 04 دی 1391, 09:05 صبح
ارتباطی با "سطح دسترسی" نداره. PostBackUrl باید به یک آدرس قابل پردازش توسط موتور ASP.NET (معمولاً یک فایل با پسوند aspx) اشاره کنه. فایل pdf، مجاز نیست.

موفق باشید.