PDA

View Full Version : سوال: پر كردن Textbox با سلول هاي gridview

mehrnaz_ss
سه شنبه 14 اردیبهشت 1389, 22:00 عصر
با سلام
من يك گرديد ويو دارم كه مي خوام دو رديف انتخاب و ويرايش بهش اضافه بشه، كه با انتخاب textbox هاي تعريف شده در صفحه پر بشه و با ويرايش دوباره textbox ها پر بشه و كاربر بتونه با كليك دكمه اونها رو ويرايش كنه.من با كدهاش مشكل ندارم مشكلم اينه كه براي انتخاب selecting گريدويو رو true مي كنم و در selected index change كد مي نويسم ولي براي ويرايش نمي دونم از چه ستوني استفاده كنم و در چه قسمتي كدش رو بنويسم؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

raziee
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 12:33 عصر
گریدویو رویداد های رو با نام:
RowEditimg
RowUpdating
RowUpdated داره.
در موردشون مطالعه کنید.
گرید ویو استاد راد رو هم مطالعه کنید جواب تمام سوالاتتون رو خواهید گرفت

mehrnaz_ss
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 12:55 عصر
ممنون از پاسختون ولي من نمي خوام inline ويرايش رو انجام بده مي خوام مقادير اون رديف از گريدويو رو در textbox هاي پايين صفحه بريزه مشكل من اينه كه وقتي از selecting استفاده نمي كنم چه جوري سطر انتخاب شده در گريد ويو رو تعيين كنم.
گريد ويو آقاي اد رو نگاه كردم ولي ايشون اين كاري كه من مي خوام رو انجام ندادن.
ميشه لطفا راهنمايي كنيد.

maxpayn2
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 13:02 عصر
اول جستجو :

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=218533

mehrnaz_ss
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 13:28 عصر
تو اين لينك باز هم پر كردن textbox ها در رويداد selectedIndexChanged نوشته شده من تو اين رويداد كد هاي مربوط به يه ستون ديگر رو دارم نمي تونم ازش استفاده كنم.
بايد ستوني كه اضافه مي كنم از نوع selecting نباشه و كدهاش در اين قسمت نوشته نشه.

maxpayn2
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 13:55 عصر
خاصیت CommandName دکمه ها رو ست کن در رویداد selectedIndexChanged چک کن کدومش کلیک شده کد اون اجرا بشه

mehrnaz_ss
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 09:38 صبح
ممنون از همه دوستاني كه جواب دادين بايد تو rowcommand ،‌با توجه به commandname كد بنويسم.