PDA

View Full Version : paging کردن repeater

pouyan
شنبه 07 خرداد 1384, 11:06 صبح
سلام

من برای گرافیک صفحه ام از MetaBuilders.WebControls.MasterPages استفاده کردم
برای paging کردن repeater هم یه dll عالیه دیگه CollectionPager

منتها این 2 تا dll همزمان که لبا هم تو یه صفحه قرار میگیرند dll دوم که مربوط به paging repeater است درست کار نمیکنه اما به تنهایی عالیه ..
محبت میکنید اگه راهنماییم کنید

shocraneh
دوشنبه 23 آذر 1388, 14:09 عصر
من برنامه paging در reapeter رو از codeproject گرفتم منتها سی شارپ است و من در تبدیلش به وی بی مشکل دارم . دوستان کد ویبی سراغ ندارند

Mostafa_Dindar
دوشنبه 23 آذر 1388, 14:37 عصر
من برنامه paging در reapeter رو از codeproject گرفتم منتها سی شارپ است و من در تبدیلش به وی بی مشکل دارم . دوستان کد ویبی سراغ ندارند

سلام . من نرم افزار Instant CSharp رو كه يك نرم افزار فوق االعاده قوي براي تبديل كدهاي VB به Csharp هست رو دارم .
من اين نرم افزار رو كرك نكردم ولي داره عالي كار ميكنه (حتما يكي ديگه اينكار رو كرده :لبخندساده:). اگه مديريت سايت صلاح بدونن ( فعاليت Warez ) نباشه ميتونم اونو اينجا بزارم كه مشكل تبديل زبان براي كل بچه هاي اين فروم حل شه .
يا حداقل ايندفعه رو ناديد بگيرن . چون خيلي بچه ها در اين مورد مشكل دارند .

Behrouz_Rad
دوشنبه 23 آذر 1388, 15:34 عصر
سلام . من نرم افزار Instant CSharp رو كه يك نرم افزار فوق االعاده قوي براي تبديل كدهاي VB به Csharp هست رو دارم .
من اين نرم افزار رو كرك نكردم ولي داره عالي كار ميكنه (حتما يكي ديگه اينكار رو كرده :لبخندساده:). اگه مديريت سايت صلاح بدونن ( فعاليت Warez ) نباشه ميتونم اونو اينجا بزارم كه مشكل تبديل زبان براي كل بچه هاي اين فروم حل شه .
يا حداقل ايندفعه رو ناديد بگيرن . چون خيلي بچه ها در اين مورد مشكل دارند .
امکان قرار دادن نسخه های کرک شده ی برنامه ها در این سایت وجود نداره.

shocraneh
دوشنبه 23 آذر 1388, 19:22 عصر
با تشکر از دوستان .
به هر حال دوستان می تونند کد برام بزارن. منتظرم

gheysar14
سه شنبه 08 دی 1388, 13:15 عصر
دوستان paging ریپیدر از طریق کد نویسی به چه صورت میشه؟ اصلاً امکانش هست ؟