PDA

View Full Version : update کردن برنامه بدون نصب مجدد

saed2006
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389, 19:02 عصر
من میخوام وریژن های مختلف برنامه ام بتونه update شه
یک پکیج که وریژن قبلی رو update کنه
به عبارتی برنامه نصب محدد نخواد

misoft.ir
جمعه 17 اردیبهشت 1389, 09:43 صبح
سلام
من از اینستال شیلد استفاده میکنم.
برای اینکار باید همون پروِژه قبلی رو تغییر بدهی که شناسه پکیج شما عوض نشه یا در پروِژه جدید در اینستال شیلد همون شناسه رو کپی کنی.
فکر کنم بقیه ستاپ سازها هم به همین صورت عمل کنند.

saed2006
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 10:22 صبح
من نمیخوام ست اپ بسازم
میخوام پکیجی برای به روز رسانی برنامه ایجاد کنم
مثل sp1 برای ویندوز

misoft.ir
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 18:22 عصر
سلام
فکر کنم با همین روشی که گفتم بشه.
ضمنا من در اینستال شیلد یک گزینه برای آپدیت دیدم ولی چون تا حالا نیاز نداشتم ازش استفاده نکردم.
بلاخره پکیج باید نصب بشه یا نه؟ سرویس پک های ویندوز که نصب میشوند.

mehdi.mousavi
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 14:05 عصر
من میخوام وریژن های مختلف برنامه ام بتونه update شه
یک پکیج که وریژن قبلی رو update کنه به عبارتی برنامه نصب محدد نخواد

سلام.
یکی از بهترین Framework ها برای این منظور، Updater Application Block (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ff650611.aspx) هستش. اگر چه این Application Block توسط مایکروسافت دیگه پشتیبانی نمیشه، اما کلیه نیازهای شما در Update کردن برنامه رو میتونه پاسخ بده. روش کار همراه با نمونه کد و توضیحات رو می تونید در لینک فوق پیدا کنید.

موفق باشید.

پاورقی: این App Block از طریق BITS (یکی از سرویسهای ویندوز)، Update های مورد نظر شما رو که توسط Manifest ها (فایلهای XML ای با Schema ی خاص) تعیین شده، میتونه دریافت کنه و اونها رو روی ماشین Target نصب کنه.

حمیدرضاصادقیان
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 14:24 عصر
سلام.همچنین نرم افزار installaware قابلیت ساختن batch رو داره که در اینکار نسخه قدیم و جدید رو بهش معرفی میکنید این تغییرات اعمال شده در نسخه جدید رو به صورت یک batch درست کرده و به صورت یک فایل update به داخل فایل Exe قدیم شما inject خواهد شد.

com_engineer_ab
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 16:26 عصر
سلام.
یکی از بهترین Framework ها برای این منظور، Updater Application Block (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ff650611.aspx) هستش. اگر چه این Application Block توسط مایکروسافت دیگه پشتیبانی نمیشه، اما کلیه نیازهای شما در Update کردن برنامه رو میتونه پاسخ بده. روش کار همراه با نمونه کد و توضیحات رو می تونید در لینک فوق پیدا کنید.

موفق باشید.

پاورقی: این App Block از طریق BITS (یکی از سرویسهای ویندوز)، Update های مورد نظر شما رو که توسط Manifest ها (فایلهای XML ای با Schema ی خاص) تعیین شده، میتونه دریافت کنه و اونها رو روی ماشین Target نصب کنه.
از من .netfraemwork 1 رو می خواد نرم افزارهای 2 یا 3.5 رو ساپورت نمی کنه؟؟؟؟

mehdi.mousavi
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 16:40 عصر
از من .netfraemwork 1 رو می خواد نرم افزارهای 2 یا 3.5 رو ساپورت نمی کنه؟؟؟؟

البته که پشتیبانی میکنه. نسخه مربوط به .NET 2.0 رو می تونید از اینجا دریافت کنید (http://smartclient.codeplex.com/wikipage?title=Updater%20V2.0%20for%20.NET%202.0&referringTitle=Updater%20Application%20Block).
اگر وقت بذارید 2 روز لینکهایی که دادم رو بخونید و با این App Block آشنا بشید، خودتون میتونید بدون دردسر اونو برای کارکردن با Enterprise Library های جدید (نسخه 5 بعنوان مثال) Update کنید.

موفق باشید.

صفر کیلومتر 1389
پنج شنبه 07 مرداد 1389, 23:54 عصر
سلاl
من یه برنامه دارم و روی سیستم نصب هستش و بانک اطلاعاتیش هم sql server هستش حالا من می خوام برنامه رو اپدیت کنم ، اطلاعاتی که داخل دیتابیس هست که پاک نمیشه ؟
اگر هم کسی بتونه در مورد اینکه چطوری می تونیم کاری کنیم تا برنامه ای که ساختیم قابلیت اپدیت شدن داشته باشه توضیح بده سپاس گزار می شم