PDA

View Full Version : ارتباط ADOCD با DataGrrid

saeed_bad1
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 10:14 صبح
سلام چطوری می تونم با کد نویسی dataGrid رو با Adodcd ارتباط بدهم به طوری که بانک اطلاعاتی رو که انتخاب می کنم از FileListBox باشه ببینم کی می تونه کدشو بهم بده.

AMP PAVEH
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 12:22 عصر
دوست عزیز سلام
اینم برای ارتباط بین Adodc1 و DATAGRID

Private Sub Form_Load()
Adodc1.ConnectionString = "Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.3.51;Persist Security Info=False;Data Source=" & App.Path & "\Sample.mdb"
Adodc1.RecordSource = "Select * from Test"
Set DataGrid1.DataSource = Adodc1
End Sub

daniyal_1363
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 12:31 عصر
چرا نمی جستجویی دوست جون

برو اینجا هم عکس ببین ، هم دانلود کن فایل :لبخند:

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=215067

میگن جوینده یابنداس

saeed_bad1
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 09:37 صبح
دوست عزیز سلام
اینم برای ارتباط بین Adodc1 و DATAGRID

Private Sub Form_Load()
Adodc1.ConnectionString = "Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.3.51;Persist Security Info=False;Data Source=" & App.Path & "\Sample.mdb"
Adodc1.RecordSource = "Select * from Test"
Set DataGrid1.DataSource = Adodc1
End Sub

دوست عزیزم باتشکر از راهنمائی فقط می خوام بدونم بانک اطلاعاتی که باید به Adocd معرفی کنیم از FilelistBox هست اگر نه پس چه طوری باید با کد نویسی بانک اطلاعاتی رو که می خوایم بهش معرفی کنیم از FileListBox باشه

daniyal_1363
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 11:48 صبح
دوست عزیزم باتشکر از راهنمائی فقط می خوام بدونم بانک اطلاعاتی که باید به Adocd معرفی کنیم از FilelistBox هست اگر نه پس چه طوری باید با کد نویسی بانک اطلاعاتی رو که می خوایم بهش معرفی کنیم از FileListBox باشه

شما باید از در قسمت ConnectionString به جای App.Path آدرس FileListBox بزارید مشکل حله

اگه طریقه در آوردن آدرس از FileListBox رو نمیدونین به صورت زیره

Dim x As String
x = File1.Path + "\" + File1.FileName

saeed_bad1
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 12:01 عصر
شما باید از در قسمت ConnectionString به جای App.Path آدرس FileListBox بزارید مشکل حله

اگه طریقه در آوردن آدرس از FileListBox رو نمیدونین به صورت زیره

Dim x As String
x = File1.Path + "\" + File1.FileName

باز هم سلام . با عرض پوزش . می تونی یک مثال واسه دانلود بذاری . اگه این کار رو بکنی دعات می کنم . فدا

aleas2
شنبه 01 خرداد 1389, 21:02 عصر
سلام ببخشید من یه فرم ساختم که داخلش از DataGrid و Adodc استفاده کردم وبهم وصلشون کردم می خوام یه command بسازم که رکورد هارو جابجا کنه و وقتی رکورد ها جابجا میشه روی هر رکوردی هسته اون رکورد یا سطر به حالت انتخاب در بیاد
درست مثل اینکه با موس روی اون مثلث کلیک میکنی اون سطر به حالت انتخاب در میاد میخوام اینطور بشه چکار کنم؟