PDA

View Full Version : چگونگی استخراج یک شناسه (ID)

future2010
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 16:48 عصر
سلام میخوام بدونم راهی برای استخراج یک یا چند شناسه (ID) وجود دارد؟

من قصد دارم اطلاعات یک جدول پس از کلیک شدن بر روی آن وارد بخش دیگری شود (حالت پیش نمایش) و تعداد جداول زیاد است
میخوام بدونم راهی هست که اطلاعات داخل یک شناسه برداشت یا به مکان دیگری شود؟

mehdi.mousavi
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 17:35 عصر
سلام میخوام بدونم راهی برای استخراج یک یا چند شناسه (ID) وجود دارد؟ من قصد دارم اطلاعات یک جدول پس از کلیک شدن بر روی آن وارد بخش دیگری شود (حالت پیش نمایش) و تعداد جداول زیاد است میخوام بدونم راهی هست که اطلاعات داخل یک شناسه برداشت یا به مکان دیگری شود؟

سلام.
منظورتون از جدول در عبارت "اطلاعات یک جدول" چیه؟ جداول موجود در بانک یا جداول HTML؟ اگر منظورتون جداول بانک هستش، خیر. شما نمیتونید بدون نوشتن کد Server Side اینکارو انجام بدید. اما اگر منظورتون کپی کردن چند جدول HTML از محلی در صفحه، به محل دیگه ای در صفحه HTML هستش، بله. این امر توسط JavaScript میسر هستش.

موفق باشید.

future2010
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 18:53 عصر
بله؛ در مورد بانک اطلاعاتب پرواضحه که باید از Server Side استفاده کرد.
منظورم جداول HTML هست
میخوام اطلاعاتی که در یک ردیف (TR) هست رو قراردادن شناسه (ID) در این تگ استخراج کنم و به محلی برای نمایش ارسال کنم و بعد محل نمایش رو با ;" " = innerHTML اصطلاحا خالی کنم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

mehdi.mousavi
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 19:18 عصر
بله؛ در مورد بانک اطلاعاتب پرواضحه که باید از Server Side استفاده کرد.
منظورم جداول HTML هست
میخوام اطلاعاتی که در یک ردیف (TR) هست رو قراردادن شناسه (ID) در این تگ استخراج کنم و به محلی برای نمایش ارسال کنم و بعد محل نمایش رو با ;" " = innerHTML اصطلاحا خالی کنم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

از Framework خاصی مثل jQuery یا ... استفاده می کنید، یا اینکارو می خواهید صرفا در JavaScript انجام بدید؟ (من جای شما باشم، بی درنگ به یکی از Framework های موجود رو میارم و خودم رو از از نوشتن کدهای Boilerplate خلاص میکنم).

لطفا بفرمایید تا توضیح بدم.

موفق باشید.

future2010
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 20:12 عصر
نه
صرفا از جاوا اسکریپت استفاده میکنم
دوست دارم یاد بگیرم