PDA

View Full Version : يكي به من كمك كنه!!!

elham.naji88
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 02:18 صبح
سلام دوستان...من NOD32_Antivirus_v4.2.40_64-BIT رو تازه دانلود كردم...كلي هم طول كشيد(چون 40mg) بود!!! حالا كه ميخوام نصب كنم اين error روميده:
this installation package is not supported by this processor type.contact your product vendor.
گفتم شايد چون msi هست مشكل داره،msi to exe convertor هم دانلود كردم ولي بازم همين error رو ميده.مشكل كارم كجاست؟؟؟ لطفا ايميل بزنيد: amir_navim@yahoo.com
با تشكر

AliReza Vafakhah
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 02:31 صبح
ویندوز شما به احتمال زیاد نسخه 32 بیتی است باید نسخه 32 بیتی Nod32 را هم نصب کنید

NOD32_Antivirus_v4.2.40_64-BIT این نسخه 64 بیتی هست.

elham.naji88
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 12:41 عصر
واقعا ممنونم...حالا نسخه 32 بيتي رو دانلود ميكنم...ممكنه بازم مشكلي پيش بياد؟؟؟

FastCode
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 15:41 عصر
واقعا ممنونم...حالا نسخه 32 بيتي رو دانلود ميكنم...ممكنه بازم مشكلي پيش بياد؟؟؟
نه.
+char[10]

RFA.AREF
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 21:32 عصر
حالا چرا نود؟ برو توی کار kaspersky. به نظر من که بهترینه. حتی بهتر از norton. البته این نظر منه. شما رو نمی دونم.

omid0000
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 12:04 عصر
به نظر من Mcafee از Kaspersky هم بهتره .:قهقهه:

mohammadamingh
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 13:17 عصر
سلام

من میگم کلا بیخیال اون نود شو و به جاش avira Free رو نصب کن

jafar2012
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1391, 17:09 عصر
hi
انتی زیاد هست هرچی میل خودتونه دوستان به هم نپرید ولی خوب سر یه چیزی هم با هم بحث نکنید چون Avira تا حالا با رتبه بندی های خیلی دقیق قویترین و هوشمند ترین بوده و سنگین ترین ولی eset هم سبکه و هم یه درجه از Avira پایین تر همچنین راحت می تونی اپدیتش کنید چه انلاین چه افلاین
و به دوست خوبم بگم که eset 5 رو دانلود کن کرک بروز رسانی افلاینش هم هست لامشکل

omidamiry
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1391, 17:38 عصر
ای بابا من خودم یه ویروس کش نوشتم یکسال دارم اتفاده میکنم و جواب داده دیگه هم از نود و ..... استفاده نمیکنم.

سیستم فقط در دو حالت ویروسی میشه
اتصال به خارج

1. از طریق اینترنت که باز هم دوحالت داره اگه روی ویروس کلیک کنید و دانلودش کنید در هر صورت سیستم ویروسی میشه حتی قویترین باشه.
اگه تروجان باشه هی ویروس کش کمی جلوشو میگیره.

2 . یو اس بی : شما یواس بی الوده میزنید اگه اجرا بشه باز هم هر ویروس کشی باشه جواب نمیده یا قبل اجرا پاکش کنی.که دو حالت داره

ویژگی ویروس فقط تو مسیر اول هستن و هیچگاه در فولدر نیستن
حالا شما چون فایل شخصی و مال خودتونو میریزید اسماشونو بلدید و باید فایلهای غریبرو دلیت کنید و تذکر ریسکش هم بالاس فایل های غریبرو اجرا کنید.
این تقریبا اصول یه ویروسه
من یه نرم افزار نوشتم و هر بار یو اس بی میزنم چک میکنم که فقط فایل های خودم رو باشه و فایل های غریبرو با همون نرم افزار دلیت میکنم استفادشو توصیه میکنم
امکانات زیادی گذاشتم
حتی میتونی بدون بازکردن یو اس بی کپی پیس کنی

http://barnamesazcsharp.blogsky.com/