PDA

View Full Version : گفتگو: مبارزه با خزنده های ایمیل

yasgig
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 11:16 صبح
با سلام
همونطور که خودتون می دونین امروزه ایمیلهای تبلیغاتی خیلی زیاد شده و یه جورایی با افرادی که ایمیلهای مردم رو جمع آوری می کنند و از مردم پول می گیرین و می گن که ایمیلهای شما رو به چندین هزار نفر میفرستیم باید مبارزه کنیم.به همین دلیل یه فکری به نظر رسید و اونم اینه که یه ابزاری توی سایتم درست کنم و با اون روبات های مزاحم رو دست بندازم.
ایده من اینه که وقتی ابزار رو ساختم و و وبمسترها به اون صفحه مورد نظر من که ساخته ام لینک بدند و وقتی روبات های ایمیل جمع کن به اون صفحه رسیدند وارد یه حلقه نامحدود بشن و ...... خلاصه ایمیلهای تصادفی درست کنیم و بانک اطلاعاتی شون رو به گند بکشیم.
نظر شما در مورد این ایده چیه؟آیا میتونه کارساز باشه؟
با تشکر

rapidpich
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 14:26 عصر
if(hostname($URL) == 'yasgigs-great-idea.com')
{
return false;
}
else
{
...
}

میدونی قشنگترین ایده ای که دیده بودم مال سایت symfony بود ایمیل رو اینجوری مینوشت:

به جای realemail@rapidpich.com مینوشت

moc.hcipdipar@liamelaer

بعد با js برعکس میکرد

اینجوری هرچی ایمیل هست اشتباه داده میشه. و اگه جای @ درست بشه میشه کلی ایمیل فیک
ولی هنوز هم اون بالایی برقراره. درضمن یک هکر این کاره حتما یک سیستم مینویسه برای جلوگیری از تکرار نامحدود. ممکنه جلوی بچه هارو بتونی بگیری ولی اونها زیاد مهم نیستن. چیزی که من یاد گرفتم اینه که یک دامین که بدردم نمیخوره بردارم روش email forwarding راه بندازم و همرو forward کنم به آدرس اصلی . بعد هرجا ثبت نام میکنم مثلا این آدرس رو میدم:

barnamenevis@rapidpich1.com
یا
blogfa@rapidpich1.com (blogfa@rapidpich.com)

حالا اگه هرکدوم شروع به اسپم کرد من میتونم اون ایمل رو پاک کنم یا فروراد کنم رو این ایمیل های گیرنده اسپم.

تو جیمیل اسپم زیاد نمیاد خارجیارو میگیره خودش ایرانیا هم خیلی کمه برا من

yasgig
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 14:55 عصر
خوب اسکریپتشو میدیم بازار تا همه بتونن ازش استفاده بکنند تا کسی نتونه سایت بخصوصی رو بن کنه.

حالا اگه هرکدوم شروع به اسپم کرد من میتونم اون ایمل رو پاک کنم یا فروراد کنم رو این ایمیل های گیرنده اسپم.
دقیقا من هم مثل شما کار میکنم ولی می خوام نسل تبلیغات رو از ریشه بکنم.این ایده رو هم به این خاطر ارائه دادم چون دیروز ساعت 3 شب یه اس ام اس تبلیغاتی واسم اومد و حالمو به هم ریخت.(ایزوگام می خوام چیکار....)
من می خوام ایمیلها رو به صورت زیر درست کنم:
random@random.com
با این روش میشه ایمیل در حد نامحدود ساخت.

masoud1990
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 15:08 عصر
بله میشه کاری نداره الگورتیمش هم که معلومه فقط یه سورس میخواد که با چندتا حلقه میشه اکی کرد

yasgig
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 15:34 عصر
دوست من می دونم این کار شدنیه ولی می خوام در مورد معایب و سایر مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد نظر بدید.
با تشکر

rapidpich
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 18:47 عصر
ببین اینکار فایده نداره همونطور که گفتم جلو بچه مچه هارو میگیره ولی به اون خفناش که میرسه کاریش نمیشه کرد. اسپمرهای حرفه ایی میان ایمیل هارو فیلتر میکنن. میشه ایمیلهایی که الکی هستن رو در آورد. بعدشم ایمیل چه ربطی به اس ام اس داره؟
اینکه این اسکریپت رو بنویسی و بفروشی هم میشه ولی آیا کسی میخره؟ حتی اگه مجانی هم بدیش آیا کسی این زحمت رو به خودش میده؟ لیست ایمیل ها اصولا از سایتها میان سایتهایی که بسته میشن(یا نمیشن) گاهی لیست کاربراشون رو میفروشن. مطمئنم خیلی از اینا که لیست میفروشن قبلا سایت داشتن. یا از کسی خریدن که سایت داشته. یا هک کردن.

trade_mark
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 22:21 عصر
فکر خوبیه من هم با این ایده موافقم
به نظرم این کار اگه شدنی باشه استقبال خوبی ازش می شه
من یه ایمیل دارم که الان از بس ایمیل تبلیغاتی واسم اومده می ترسم بازش کنم و کلا این ایمیلمو بی خیال شدم
البته rapidpich نظرم شما هم درسته .یعنی به همین سادگی نمیشه این اسپم ها رو دور زد

اگه می شد که با دوتا حلقه و یه دستور رندوم این کارو انجام داد تا الان خیلی ها این کارو انجام میدادن
پیشنهاد من اینه که سایتها از ایمیل کاربراشون بهتر محافظت کنن و به سادگی در اختیار همه قرار ندن
امیدوارم این تایپیک به نتیجه خوبی برسه

yasgig
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 00:06 صبح
ببین اینکار فایده نداره همونطور که گفتم جلو بچه مچه هارو میگیره ولی به اون خفناش که میرسه کاریش نمیشه کرد
دوست من مطمئن باش عزیزانی توی این انجمن هستند که می تونند همه اسپمرها رو دور بزنند.اینطوریا هم که شما کاربران این انجمن رو دست کم بگیری نیست.مطمئن باشین اگه ایده ها جمع آوری بشه میشه نسلشون رو از بیخ کند.حداقل این رباتها رو.

اینکه این اسکریپت رو بنویسی و بفروشی هم میشه ولی آیا کسی میخره؟
من اصلا از خرید و فروش اسکریپت صحبت نکردم.از کجا فهمیدین که می خوام بفروشم؟

حتی اگه مجانی هم بدیش آیا کسی این زحمت رو به خودش میده؟
کشته اسکریپتهای آماده و مجانی هستم.اگه سیستم های خوبی میشناسین توی یه انجمن دیگه معرفی کنین.

لیست ایمیل ها اصولا از سایتها میان سایتهایی که بسته میشن(یا نمیشن) گاهی لیست کاربراشون رو میفروشن
این با بقیه فرق میکنه.

امیدوارم این تایپیک به نتیجه خوبی برسه
انشاالله

mohmadd
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 00:55 صبح
اقا فکر نمیکی که یارو دوستت بوده میخواسته سر کارت بزاره ؟:قهقهه:
منم موافقم
دقیقا چه اسکریپتی میخواین بنویسین اساس شناسایی ربات چی می خواد باشه ؟

rapidpich
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 16:27 عصر
دوست من مطمئن باش عزیزانی توی این انجمن هستند که می تونند همه اسپمرها رو دور بزنند.

مطمئن باش اسپمر هایی وجود دارن که میتونن همه رو دور بزنن! :چشمک:

من اصلا از خرید و فروش اسکریپت صحبت نکردم.از کجا فهمیدین که می خوام بفروشم؟

خوب اسکریپتشو میدیم بازار تا همه بتونن ازش استفاده بکنند تا کسی نتونه سایت بخصوصی رو بن کنه.

کشته اسکریپتهای آماده و مجانی هستم.اگه سیستم های خوبی میشناسین توی یه انجمن دیگه معرفی کنین.
ندیدم چیزی، هیچ وقت دنبالش نبودم.