PDA

View Full Version : سوال: من يك برنامه نوشته ام . حالا مي خواهم براي آن يك راهنما (help) بنويسم

359511
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 11:23 صبح
من يك برنامه ویندوزی نوشته ام . حالا مي خواهم براي آن يك راهنما (help) بنويسم.
مي‌خواهم اين كار را حرفه‌اي انجام دهم. يعني يك چيزي تو مايه MSDN.

عزيران اگر چيزي مي‌دانند لطفا كمك كنند.

Asad.Safari
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 13:31 عصر
http://www.ec-software.com/products_hm_overview.html

موفق باشید

Netsky
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 15:04 عصر
سلام .
واسه ساخت Help با برنامه هايي نظير برنامه اي كه دوستمون معرفي كردن و يا WinCHM فايل راهنماي خودتون رو بسازيد . بعدش هم با استفاده از كلاس Help ميتونيد فايل رو اجرا كنيد و به صفحه مورد نظر خودتون در فايل راهنما بريد .
مثلا فرض كنيد ميخايم صفحه اي رو كه با نام Welcome در فايل CHM قرار داديم رو با برنامه خودمون باز كنيم .

Help.ShowHelp(this,@"C:\My Help.chm",HelpNavigator.Topic,"Welcome.htm");
موفق باشيد .......

359511
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 17:07 عصر
سلام .
واسه ساخت Help با برنامه هايي نظير برنامه اي كه دوستمون معرفي كردن و يا WinCHM فايل راهنماي خودتون رو بسازيد . بعدش هم با استفاده از كلاس Help ميتونيد فايل رو اجرا كنيد و به صفحه مورد نظر خودتون در فايل راهنما بريد .
مثلا فرض كنيد ميخايم صفحه اي رو كه با نام Welcome در فايل CHM قرار داديم رو با برنامه خودمون باز كنيم .

موفق باشيد .......

می خواستم اگه می شود من را راهنمایی کنید که چجوری فارسی و انگلیسی را با هم بنویسم

Netsky
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 17:09 عصر
می خواستم اگه می شود من را راهنمایی کنید که چجوری فارسی و انگلیسی را با هم بنویسم
گفته شما كمي مبهمه . كجا ميخايد فارسي و انگليسي رو با هم بنويسيد ؟

359511
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 18:24 عصر
سلام .

موفق باشيد .......

می خواستم اگه می شود من را راهنمایی کنید که چطور می توانم در winchm فارسی و انگلیسی را با هم تایپ کنم

359511
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 18:29 عصر
گفته شما كمي مبهمه . كجا ميخايد فارسي و انگليسي رو با هم بنويسيد ؟

مرسی از جواب
مشکل حل شد