PDA

View Full Version : بهترین کتابی رو که تو نمایشگاه خریدید چی بود؟

r00tkit
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 11:48 صبح
سلام دوستان یه لطف کنن بهترین کتاب هایی که تو نمایشگاه خریدن رو معرفی کنن ، من به دستم یه مقدار بن رسیده می خوام یه بار دیگه برم نمایشگاه ( 3شنبه )

راستی کسی 3شنبه نمی یاد

من خودم بهترین چیزی که خریدم یه DVDبود که توش 436 تا ebook بود

Felony
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 11:57 صبح
من از کتابهایی که خریدم بیشتر از همه از کتاب " فرهنگ تشریحی کامپیوتر " خوشم اومد ، در این کتاب تمامی اصطلاحات انگلیسی مربوط به IT ، شبکه ، فیبر نوری و ماهواره که شامل 24300 اصطلاح میشه توضیح داده شده .

r00tkit
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 12:31 عصر
من خودم بهترین چیزی که خریدم یه DVDبود که توش 436 تا ebook بود
یه لحظه خواستم به علت Warze activity ان topic( غرفه) رو lock کنم و user( فروشده) رو از barnamenevis.org (نمایشگاه) اخراج کنم دیدم نه من مدیم و نه اینجا برنامه نویس:گیج:

مرتضی پیروزی
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 12:57 عصر
سلام چند خریدی؟؟ ایبوک هاش مال چند قرن پیش بود؟؟
من خودم رفتم دنبال ++C و دیدم کتاب های خوبی نیست.... و در عین ناباوری دیدم دات نت داره از درو دیوار نمایشگاه بالا میرفت....!!:قهقهه:
ولی خدایی کتابهای ماه انتشار یک ماه پیش Wrox هم اومده بود...... فیمتهاش هم واسه کسایی که بن دانشجویی داشتند مفت......

r00tkit
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 13:33 عصر
سلام هر dvd 5000 تومان کتاب هاش هر چی فکر می کنی بود تز قدیم تا جدید فکر کنم یکی نشته بود کل web رو دانلود کرده بود

c++ هم زیاد بود

Sajjad.Aghapour
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 13:48 عصر
من فقط کتاب Ubuntu linux complete reference از انتشارات MC Grow Hill ....

ولی احتمالا این هفته هم میرم.....

من به دستم یه مقدار بن رسیده می خوام یه بار دیگه برم نمایشگاه ( 3شنبه )

دستت درد نکنه....من دنبالش میگشتم:لبخند:

مرتضی پیروزی
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 14:14 عصر
خدایی مایه داریه ها!!.... همه شونصد بار میرن خرید..... شما چرا بن میگیرید؟؟ برید آزاد بخرید کلاس کار هم بیشتره!!
ولی خدایی یک چیز رو جدی میگم، رفتم نمایشگاه ولی هر کتابی رو که دیدم ایبوکش رو داشتم!!
به جز چندتا که اتفاقاً دنبال اون چندتا بودم..........
ولی جداً دلیل خاصی داره که دنبال کتاب کاغذی هستید؟؟ چون اگر بخوای بخونی و اجرا کنی، بخصوص
گرافیک رو ایبوک راحت تره....

r00tkit
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 15:22 عصر
من به این دلیل کتاب کاغذی می گیرم که از وقتم استفاده کنم زیاد سر کامپیوتر می شینم بهم گیر می دن

تعداد eکتاب های من از کل کتاب های مربوط به کامپیوتر نمایشگاه بیشتر بود خواستم همون جا بشینم یه غرفه بزنم فروش مستقیم ebook :لبخند:

دستت درد نکنه.... من دنبالش می گشتم
دنبال چی می گشتی
1- من 2- بن 3- نمایشگاه 4- همه ی موارد 5- هیچ کدام 6- گزینه ی 1و 2 ....

mpmsoft
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 12:56 عصر
هنر میکس صدا David Gibson

ماجراهای میکی و موش جادوگر