PDA

View Full Version : مشکل با نسخه جدید CnPack

جواد ملاولی
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 22:08 عصر
سلام.
دو سه روزه که برای دلفی 2010 من یه اتفاق خیلی عجیب افتاده و اون اینکه هر پروژه رو که باز می کنم، یه بار که برنامه رو Run می کنم و بر میگردم، روی Desktop یه فایل بدون پسوند با نام C کپی میشه!! در بعضی از پروژه ها این فایل غیر از Desktop، در پوشه ی مربوط به پروژه هم کپی میشه!!
این فایل چی میتونه باشه؟ نکنه دلفیم یه ویروس جدید گرفته؟!!

Felony
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 22:11 عصر
ویروس نیست ، مربوط به CnPack ی هست که نصب کردید .

جواد ملاولی
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 06:06 صبح
ویروس نیست ، مربوط به CnPack ی هست که نصب کردید .
تو نسخه ی جدیدش اینطور شده؟ (چند روزه که نسخه جدیدش رو نصب کردم). چرا این فایل رو می سازه؟

Felony
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 06:09 صبح
بله تو نسخه جدید این طور شده اگر پروژه ای که قبلا ذخیره شده رو باز کنید در محل پروژه و اگر پروژه جدیدی ایجاد کنید روی میز کار این فایل رو میسازه ، من هم نمیدونم چرا میسازه ولی اینقدر فهمیدم که حجم این فایل ها همیشه 0 بایت هست ، شاید هم من اشتباه متوجه شدم .

vcldeveloper
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 19:21 عصر
مربوط به یکی از افزونه های CnPack هست. یکی یکی افزونه های آن را Disable کنید، و ببینید مربوط به کدامشان هست، بعدش از شر همون راحت بشید.

من در زمان نصب جدیدترین نسخه CnPack این رو دیدم، ولی از اونجایی که من اکثر افزونه های آن را Disable می کنم، و فقط چندتای محدود رو فعال نگه می دارم، دیگه همچین چیزی روی دسکتاپم ایجاد نشد.

Felony
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 19:29 عصر
راستش من دیشب داشتم با افزونه های CnPack ور میرفتم و نمیدونم چی کار کردم ولی الان که دلفی رو باز میکنم دیگه اون فایل C ساخته نمیشه ، در ضمن تو افزونه ها هم نگاه کردم فقط افزونه Feed Reader Wizard رو Disable کرده بودم ، حالا نمیدونم برای همین هست یا کار دیگری کردم چون الان که Enable میکنمش باز هم فایل ساخته نمیشه .