PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد پیغام خطای سیستم

ace_sina
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 23:57 عصر
نميدونم كامپيوترم چش شده هر برنامه اي مي نويسم اين ارور رو ميده :عصبانی++::

general error c1010070: Failed to load and parse the manifest. The system cannot find the file specified.

من كه ديوونه شدم . حتي برنامه ي ساده اي مثل چاپ يك عدد هم همين ارور رو ميده . شما نميدونيد مشكل از كجاست ؟

tdkhakpur
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 00:19 صبح
داخل پوشه bin از کامپایلرتان فایلی به اسم regclean.exe و یا bcbregclean.exe باید وجود داشته باشد اجرا کنید تا تنظیمات رجیستری ریست شود.

ace_sina
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 15:11 عصر
نميدونم كامپيوترم چش شده هر برنامه اي مي نويسم اين ارور رو ميده :عصبانی++::

general error c1010070: Failed to load and parse the manifest. The system cannot find the file specified.

من كه ديوونه شدم . حتي برنامه ي ساده اي مثل چاپ يك عدد هم همين ارور رو ميده . شما نميدونيد مشكل از كجاست ؟

دوست عزیز من از ویژوال 2008 استفاده میکنم

هر چي پوشه ي bin رو زير و رو كردم نتونستم اون فايلي رو كه ميگين پيدا كنم !

ace_sina
جمعه 24 اردیبهشت 1389, 02:11 صبح
من خودم از Visual Studio 2008 استفاده نمیکنم ،
ولی این ارور مربوط به اینه که کامپایلر نمیتونه فایلی با پسوند manifest.* رو پیدا کنه.
به پوشه ای که پروژتون در اون هست برید . اگر پروژه تون Debug باشه به پوشه ی Debug برید و اگر Release باشه به پوشه ی Relase برید و سعی کنید اگر فایلی با پسوند manifest پیدا کردید او رو به همون نام فایلی manifest ای که در ارور آمده تغییر بدید.
اگر درست نشد ، سعی کنید کل error ی که کامپایلرتون نمایش داده رو بزارید اینجا تا بهتر بشه بررسی کرد.

باز هم نشد ! :متفکر::ناراحت:
اینم ارور کامل :

1>Embedding manifest...
1>.\Debug\test01.exe.intermediate.manifest : general error c1010070: Failed to load and parse the manifest. The system cannot find the file specified.
1>Build log was saved at "file://c:\Users\ace\Documents\Visual Studio 2008\Projects\test01\test01\Debug\BuildLog.htm"
1>test01 - 1 error(s), 0 warning(s)
========== Build: 0 succeeded, 1 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========