PDA

View Full Version : جاوا اسکریپت

Fox-x
شنبه 22 شهریور 1382, 08:42 صبح
جاوا اسکریپت یه زبان اسکریپ نویسی است و برای خوندن تاریخچه ی javascript به من میل بزنید تا براتون متن اونو ارسال کنم در ضمن اینو هم بدونید که javascript اولش مال شرکت sun micro system بوده که بعدا بیل گیتز با حیله گری javascript رو از چنگشون در میاره و الان مال مایکرو سافته یه چیز دیگه ام اینه که هیچ ربطی بین java و javascript وجود نداره فقط سازندگان javascript برای فروش بیشتر کارشون این اسم رو برای این زبان انتخاب کردند اینو هم بگم که java script یه زبان objective است

M-Gheibi
شنبه 22 شهریور 1382, 18:48 عصر
جناب Fox-x عزیز دستتون درد نکنه ولی فکر میکنم بهتر بود در قسمت مباحث ویژه JavaScript این تاپیک رو میساختید. :wink: 8) شرمنده که اینقدر رک گفتم. :wink:

Vahid_Nasiri
شنبه 22 شهریور 1382, 19:14 عصر
با مطالبی که دوستمون در پست اول نوشتند زیاد موافق نیستم!

جاوا اسکریپت توسط شرکت نت اسکیپ بوجود آمده است.
جاوا توسط شرکت سان بوجود آمده است.
جی اسکریپت توسط مایکروسافت کپ زده شده است از روی جاوا اسکریپت.

ماخذ:
http://www.devguru.com/Technologies/ecmascript/quickref/javascript_intro.html

یک شنبه 23 شهریور 1382, 04:45 صبح
با سلام
من هم با استاد موافقم
صد در صد تابلو هست که جاوا اسکریپت ماله نت اسکیپ هست
در ضمن هیچ حیله گری و ... در کار نیست با اینکار مایکروسافت می خواست کار را برای کاربرانی راحت کند
ولی خودش هم خوب می دونه نمی تونه جای جاوا اسکریپت رو بگیره
راستی استاد فکر کنم کم کم باید مایکروسافت در پی ساخت یک client-side (زبونش) خوب باشه.نه ؟
با تشکر

یک شنبه 23 شهریور 1382, 11:34 صبح
نمیدونم چرا بعضی دوستان وقتی دانششون فوران میکنه میخوان بیان اینجا خالیش کنن.

mansoor
جمعه 02 آبان 1382, 05:54 صبح
بابا یه چیزی گفت حالا چرا اینتورش می کنید :mrgreen:

titreaval
چهارشنبه 23 مرداد 1392, 22:39 عصر
دوستان اولین پست های انجمن
ببینید جاوا یک پدیده ناشناخته بود :قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::ق قهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قه هه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهق ه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقه ::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه: :قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:

tadayoni
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 00:48 صبح
خوب دوست من اگه مطلبی واسه ارائه دارید همین جا بگید . چرا یبارم ایمیل بزنیم !!!
البته یه ویرایشی هم بکنید چون همون پاراگراف اول خیلی مشکلات داشت و خدا باقیش رو بخیر کنه ...

qartalonline
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 07:39 صبح
دوستان لطفا به تاریخ ایجاد تاپیک توجه کنید. این تاپیک مال 10 سال پیشه.

refugee
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 10:18 صبح
دوستان اولین پست های انجمن
ببینید جاوا یک پدیده ناشناخته بود :قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::ق قهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قه هه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهق ه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقه ::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه: :قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:

دمت گرم , تو دیگه چقد بیکاری پست دقیقا 10 سال پیش رو پیدا کردی :قهقهه:

فکر کنم این کاربرا دیگه نیستن تو انجمن .... ( یادشون بخیر )

tadayoni
پنج شنبه 24 مرداد 1392, 11:33 صبح
عجب !!! من اصلا دقت نکرده بودم . خیلی جالب بود که دوستان به اینجور تاپیک ها دوباره جون میدن :متعجب: