PDA

View Full Version : برنامه تحت شبکه

Elmira1987
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 12:46 عصر
سلام از من خواسته شده یه برنامه تحت شبکه بنویسم ولی اصلا نمی دونم از کجا باید شروع کنم . یه نفر کمکم کنه ....

RIG000
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 13:00 عصر
تحت شبکه یا وب ؟ اگه شبکه باشه با #c ویندوزی میتونی بنویسی اما اگه منظورت تحته وب هست از ASP.NET باس استفاده کنی. البته اگه بخای با #c بنویسی

bpzone
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 13:38 عصر
با سلام
لطفاً واضح بگید چه نوع برنامه ای مد نظرتون هست تا راهنمایی کامل و بهتری نصیبتون بشه ...
موفق باشید

sajadjamalian
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 13:48 عصر
سلام
منم در این مورد راهنمایی هایی میخوام، لطفا بگید چطوری میشه برنامه ویندوزی تحت شبکه نوشت؟(با c#)

ASKaffash
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 13:52 عصر
سلام
اگر بانک اطلاعاتی SQLServer یا اراکل باشد و موضوع همزمانی نباشد برنامه فقط براساس تنظیم ConnectionString روی شبکه کار می کند دیگر زبان برنامه نویسی مهم نیست

RIG000
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 14:51 عصر
اگه تحت شبکه باشه مثل همون که دوستمون گفتن تنظیم connectionString مهم هستش و واسه شبکه lan از sql و wan اوراکل

abbas-amir
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 16:38 عصر
ببخشید همزمانی یعنی چی؟

ASKaffash
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 07:45 صبح
اگه بحث همزمانی مطرح باشه چکار باید کرد؟
سلام
موضوع همزمانی را باید در بخش بانک اطلاعاتی مربوطه مطرح کرد خیلی مربوط به زبان برنامه نویسی نیست

Cybersilent
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 08:36 صبح
من مي خوام تو مسابقات رالي دور دنيا شركت كنم اما بلد نيستم رانندگي كنم ميشه يه نفر منو راهنمايي كنه

خودتون منظورمو بفهميد

amir.khanlari
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 11:52 صبح
من مي خوام تو مسابقات رالي دور دنيا شركت كنم اما بلد نيستم رانندگي كنم ميشه يه نفر منو راهنمايي كنه
خودتون منظورمو بفهميد
دوست عزیز لطفا در پاسخ های خودتون به دیگران بی احترامی نکنید

ucnazard
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 23:23 عصر
سلام میشه یه مثال واسه تنظیم connectionstring بزنید ممنون

ehsan_gol65
جمعه 24 اردیبهشت 1389, 00:00 صبح
سلام
من هم این مشکل رو داشتم ، اول خواستم با sql express 2005 این کارو انجام بدم اما هر کاریش کردم توسط کلاینت ها نتونستم به بانک متصل بشم .
باید یه نسخه کامل از sql نصب کنی ، من SQL Server 2005 Standard رو نصب کردم ، که وقتی نصب میکنی حتما به sa User رمز عبور بده و بانک رو روی حالته Mix mode بذار بقیه تنطیمات خودش انجام میشه دیگه کار دیگه ای نداره
";DataSource=Ip Address;Initial Catalog=Database Name;User Id=sa;Password=your Password"

دیگه فکر نکنم به مشکلی بخوری
فقط حواست به فایروال باشه

M.YasPro
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 07:17 صبح
سلام
مثالهایی برای کار با کانکشن استرینگ (http://connectionstrings.com)

سلام
من هم این مشکل رو داشتم ، اول خواستم با sql express 2005 این کارو انجام بدم اما هر کاریش کردم توسط کلاینت ها نتونستم به بانک متصل بشم .
باید یه نسخه کامل از sql نصب کنی ، من SQL Server 2005 Standard رو نصب کردم ، که وقتی نصب میکنی حتما به sa User رمز عبور بده و بانک رو روی حالته Mix mode بذار بقیه تنطیمات خودش انجام میشه دیگه کار دیگه ای نداره
";DataSource=Ip Address;Initial Catalog=Database Name;User Id=sa;Password=your Password"

دیگه فکر نکنم به مشکلی بخوری
فقط حواست به فایروال باشه

شما از کجا فهمیدی مشکل ایشون چی هست؟!
موفق باشید /

taghvajou
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 07:34 صبح
سلام به همه
از برنامه تحت شبکه میشه چند تا برداشت کرد
1- کار با دیتابیس به صورت تحت شبکه، همونی که دوستا بالاتر گفتند
2- کار با دیتاهای کاربران موجود در شبکه مثل یه برنامه واسه کافی نت که بشه تحت شبکه کنترلشون کرد
3- کار با دیتا و پورتهای موجود در شبکه مثل ارسال فاکس تحت شبکه

کدومش مد نظره؟