PDA

View Full Version : webConfig در sub directories

AspNet
یک شنبه 08 خرداد 1384, 11:49 صبح
سلام

چرا وقتی یک فایل config رو برای ساب دایرکتوری برنامه درست می کنیم و اونو تغییر میدیم error میگیره..
مثلا آیا فقط سطح دسترسی کاربران Authentication رو فقط میتونیم در دایرکتوری ریشه به کار ببریم؟

با تشکر

Behrouz_Rad
یک شنبه 08 خرداد 1384, 12:35 عصر
در فایل Web.Config اصلی برنامه که در دایرکتوری ریشه برنامه قرار خواهد گرفت، تنظیمات مهم و اصلی برنامه قرار خواهد گرفت.
اما هدف از ایجاد فایل Web.Config مجزا برای فایل های دیگری که در پوشه های دیگری قرار دارند، معمولا تعیین سطح دسترسی کاربران به صفحه ی خاصی است.
در وب اپلیکیشن های استاندارد، وب فرم های سطح دسترسی های مختلف، در پوشه های متفاوتی قرار می گیرند و در هر پوشه نیز یک فایل Web.Config مجزا ایجاد می شود.

AspNet
یک شنبه 08 خرداد 1384, 16:11 عصر
خب پس چرا وقتی من در یکی از پوشه هایم در وب کانفیگش از سطح دسترسی استفاده میکنم error میگیره؟

AspNet
یک شنبه 08 خرداد 1384, 16:26 عصر
اینم error

Parser Error Message: It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.

ممنون از جوابتون :)

AspNet
یک شنبه 08 خرداد 1384, 16:54 عصر
مشکل من حل شد مرسی
====
آیا باید در ساب دایرکتوریهای برنامه هم فولدری به نام bin وجود داشته باشه؟ و باید حاوی چه فایلهایی باشه؟

Behrouz_Rad
یک شنبه 08 خرداد 1384, 17:22 عصر
خیر! پوشه Bin تنها در دایرکتوری ریشه Web Application شما قرار می گیرد.
پوشه Bin حاوی فایل کامپایل شده پروژه شما (DLL) و اسمبلی های دیگری جدا از فریمورک دات نت است که احیانا در برنامه خود استفاده کرده اید.
مثلا یک Custom Server Control

AspNet
یک شنبه 08 خرداد 1384, 17:52 عصر
درست شد مرسی :موفق: