PDA

View Full Version : مبتدی: خاصیت passwordchar

masoud.r
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 01:03 صبح
سلام دوستان
من در کتابمون چند تمرین داریم که هرچی فکرش میکنم نمی فهمم چطوری هست اگر کسی کمک کنه واقعا ممنون میشوم چون چند روز دیگه امتحان دارم :((

یک برنامه ای میخوایم که بدون استفاده از خاصیت passwordchar بتونه پسورد بصورت رمز دار کنه

daniyal_1363
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 10:16 صبح
سلام دوستان
من در کتابمون چند تمرین داریم که هرچی فکرش میکنم نمی فهمم چطوری هست اگر کسی کمک کنه واقعا ممنون میشوم چون چند روز دیگه امتحان دارم :((

یک برنامه ای میخوایم که بدون استفاده از خاصیت passwordchar بتونه پسورد بصورت رمز دار کنه

شما میتونی از خاصیت KeyPress ، KeyDown و KeyUp تکس باکست استفاده کنی و شرط بزاری که هر وقت کد کلیدی به جر کد کلیدی که شما میخوان وارد بشه کد کلید رو برابر با کد کلید مورد نظر شما قرار بده و اطلاعات وارد شده از طرف کاربر رو داخله یه متغییر بریزی تا اطلاعات کاربر هم از بین نره

REZADG
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 11:04 صبح
میشه یه کد بزارید من با VB6 به راحتی می تونم این کار رو بکن اما با .net نتونستم

amir.mehrvarz
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 11:47 صبح
با سلام و احترام
لطفا پست با آدرس زير را مطالعه فرمائيد.

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=218906

silverado
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 12:33 عصر
سلام .
می تونی توی برنامه ای که داری تو خاصیت form_load این کد رو بنویسی
"*" =text1.passwordchar
می تونی به جای ستاره هر شکل دیگه که می خوای بذاری

Netsky
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 15:21 عصر
سلام .
می تونی توی برنامه ای که داری تو خاصیت form_load این کد رو بنویسی
"*" =text1.passwordchar
می تونی به جای ستاره هر شکل دیگه که می خوای بذاری
دوست عزيز شما پست اول رو دقيق خوندي ؟
فكر كنم اين جمله داخل پست اول باشه :

kuh_nur
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 16:14 عصر
شما میتونی از خاصیت KeyPress ، KeyDown و KeyUp تکس باکست استفاده کنی و شرط بزاری که هر وقت کد کلیدی به جر کد کلیدی که شما میخوان وارد بشه کد کلید رو برابر با کد کلید مورد نظر شما قرار بده و اطلاعات وارد شده از طرف کاربر رو داخله یه متغییر بریزی تا اطلاعات کاربر هم از بین نره

همونطور که دوستمون گفت شما می تونی از روش بالا استفاده کنی و در ضمن کد اسکی ستاره 42 می باشد که می تونی ازش تو رویداد Key_Press استفاده کنی.

kooroush
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 19:41 عصر
یا می تونی یک فونت عجیب غریب واسه تکست انتخاب کنی ! اینطوری کارکتر اصلی دیده نمیشه و فقط اونو به صورت یک کاراکتر عجیب غریب نشون می ده !
فونتها رو عوض کنید و امتحان کنید !

HamedNet_ir
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 23:05 عصر
در رویداد keypress کارکتر وارد شده را درون یک متغییر بریزید و بجای حرف وارد شده یک * بزارید.

موفق باشید.