PDA

View Full Version : راهنمایی برای جستجو

ghafeleh1370
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 10:45 صبح
ب اسلام
من یه نمونه می زارم و لطفا در مورد در خواست های من راهنمایی کنید
من یه فرم دارم که می خوام وقتی از لیست باکس کارگر می خوام کسی رو انتخاب کنم اطلاعات مربوط به اون کارگر در subform های زیر به نمایش در بیاد
حالا می خوام ای نانتخاب هم بصورت کد با شه هم نام یعنی دو تا لیست باکس باشه در ضمن یه نمونه برای این منظور می خوام که اگه توی وارد کردن نام کارگر قسمتی از نام هم تایپ شده اطلاعات پیدا بشه
ممنون

نتونستم بخاطر ف===ی==ل==تر بودن سایت از آپلود سایت استفاده کنم به همین خاطر جای دیگه آپلود کردم
چون من از آن==ت=ی ف==ی==ل==ت==ر استفاده می کنم
اینم لینک فایل (http://upload.iranblog.com/7/1273567251.rar)

wolfstander
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 11:21 صبح
شما برای حل مشکل میتونی از این سایت وارد بشی
http://barnamenevis.biz
برنامه شما رو دانلود کردم
ولی به قدری شلوغ بوده که نفهمیدم سوال کجاست و کجا رو باید نگاه کرد
شما یه زحمت بکش، فرمی رو که باید روش جواب پیدا کنیم برات ، بندازش تو استارت آپ
اینطور فورا میفهمیم
کدهای غیرفعال کردن منوها رو هم بردار
اینجوری کلی باید بگردیم دنبال اون کدها تا پیدا کنیم

zzzzzza
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 12:01 عصر
من هم فالیلتون را گرفتم و چیزی نفهمیدم

ولی یک توصیه خیلی خیلی مهم دارم حتما رعایت کن

هرگزنام فیلدها ، اسم جدوال ، کوئری ها یا فرمهایت را فارسی نکن چون در برنامه نویسی و فراخوانی آنها 100٪ به مشکل میخوری و ممکن است در یک کامپیوتر دیگر برنامه ات کار نکند.
حالا دقیقتر مشکلت را بگو تا دوستان کمک کنند.

ghafeleh1370
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 12:47 عصر
من فرم اصلیمform1 هست
توی قسمت کوئری : کار انجامشده 2 توش یه کد نوشتم ولی نتونستم جواب بگیریم ولی توی کوئری کار انجام شده 2 و دریافتی کارگران و صورتحساب برام مهمه
توی جداول همه لیست اصلی کارگران مهمه
اما دو تا جدول دیگه دارم که همون ها در کوئری هستند با این تفاوت که در کوئری جمع و ضرب به کوئری ها اضافه شده

حالا من می خوام دوتا تکست باکس در فرم 1 درست کنم که یکیش برای کد کارگر ودیگری برای نام کارگر باشه طوری هر موقع خواستم جستجو کنم بتونم با هر کدوم که خواستم جستجو کنم البته توی جستجو با نام کارگر طوری باشه که اگه حرف اول کارگر نیز تایپ شده جستجو انجام بشه امیدوارم تونسته باشم کامل توضیج داده باشم

ghafeleh1370
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 17:05 عصر
فایل نمونه گذاشتم لطفا راهنمایی کنید
در ضمن یه نمونه جستجو نیز برام بزراید که بر اساس دو تا یا سه تا فیلد جستجو انجام بشه در ضمن یه توضیح بدید که چکار کردید

ghafeleh1370
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 09:46 صبح
فایل نمونه گذاشتم لطفا راهنمایی کنید
در ضمن یه نمونه جستجو نیز برام بزراید که بر اساس دو تا یا سه تا فیلد جستجو انجام بشه در ضمن یه توضیح بدید که چکار کردید

پس چرا کسی در این درخواست منو راهنمایی نمی کنه من که نمونه رو واضحتر کردم
من که چیز زیادی نمی خوام من می خوام جستجو براساس دو فیلد کد و نام کارگر صورت بگیره نه باهم جدا جدا
یعنی هم بشه با کد جستجو کرد منظور از جستجو یعنی وقتی رو کد x کلیک کردیم اطلاعات کد مربوط در subform های زیر به نمایش در بیاد و هر موقع که روی نام کارگر ی کلیک کردیم همین عمل رو انجام بده

mosafer1375
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 13:44 عصر
ممنون که جواب من ودادید
بابا یکی کمکم کنه مشکل کجاست اگه ابهامی وجود داره بگید تا رفع ابهام کنم

ghafeleh1370
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 19:09 عصر
ممنون که جواب من ودادید
بابا یکی کمکم کنه مشکل کجاست اگه ابهامی وجود داره بگید تا رفع ابهام کنم

من یه عذرخواهی بدهکارم که با دوتا آیدی در این پست در خواست کردم به هر حال چشم امیدم به سمت شما دوستان هست
منتظرم