PDA

View Full Version : تمام صفحه شدن فرم

iran-error
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 17:13 عصر
با سلام

دو تا سوال دارم

1 من توی اکسز میخوام یک برنامه ساده بنویسم من خیلی مبتدی هستم میخوام یک کاری کنم وقتی فرم در اکسز باز میشه وقتی روی کلید ی تعریف کردم در فرم و یک فایل را باز کنه در Report ،

لازم بزکر است من میخوام یک برنامه درست کنم که سیستم نامه نگاری باشه یعنی وقتی توی یک فرم روی کلیدش کلید کرد یک فایل ورد باشود و طرف بتونه نامه ای که سربرگ است را این سربرگ را توی کسز باز شه و نامه رو که تایپ کرد و پرینت گرفت و نامه ثبت شه و این امکانات میخوام توی برنامه اکسز باشه و حتی میخوام فایل ورد را توی اکسز اجرا شه

من توی Report یک فایل ورد را به زور اجرا کردم یعنی با هزار دردسر ولی مشکلی که بود وقتی میخواست پرینت بگیره فونت بهم ریخته است و نمی دونم چکار کنم میخوام یک نرم افزار نامه نگاری درست کنم کمکم کنید .

2- میخوام توی اکسز وقتی یک فرم را میخوام اجرا کنم به صورت فول اسکرین اجرا شود (یعنی به صورت تمام صفحه اجرا شود ) چطوری این کارو انجام بدم

کمکم کنید خواهشا من ماه ها در تلاش این کار هستم ولی عملی نشد به همین علت کمک از شما دارم میگیرم خواهشا کمکم کنید .

ryonis
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 17:39 عصر
با سلام

دو تا سوال دارم

1 من توی اکسز میخوام یک برنامه ساده بنویسم من خیلی مبتدی هستم میخوام یک کاری کنم وقتی فرم در اکسز باز میشه وقتی روی کلید ی تعریف کردم در فرم و یک فایل را باز کنه در Report ،

کمکم کنید خواهشاً من ماه ها در تلاش این کار هستم ولی عملی نشد به همین علت کمک از شما دارم میگیرم خواهشا کمکم کنید .
دوست عزيز، تمام امكاناتي كه نوشتي امكان پذير هست. اما به نظرم بهتره قدم به قدم پيش بريم. در قدم اول اگه تا حالا چيزي تو Access آماده كردي (هر چه قدرم ساده باشه) آپلود كن تا بچه ها برات اصلاح و تا حدودي كامل اش كنن.
ضمناً هدف اين سايت هم تا اونجا كه من ديدم آموزش به دوستانه. بنابراين انتظار نداشته باش كه يهو برنامه ات كامل بشه و تمام. مطمئن باش به خواسته ات ميرسي اما به دست خودت و با كمك اساتيد اين تالار.
ضمناً مطمئن باش جاي درستي هم اومدي. من خودم برنامه اي كه هميشه دوست داشتم تهيه كنم رو با كمك همين تالار مدت هاست راه انداختم و داره عين ساعت رو شبكه بين شهري كار ميكنه....
پس منتظر فايل ات هستم.
موفق باشي :تشویق::تشویق::تشویق:

iran-error
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 00:38 صبح
دوست عزيز، تمام امكاناتي كه نوشتي امكان پذير هست. اما به نظرم بهتره قدم به قدم پيش بريم. در قدم اول اگه تا حالا چيزي تو Access آماده كردي (هر چه قدرم ساده باشه) آپلود كن تا بچه ها برات اصلاح و تا حدودي كامل اش كنن.
ضمناً هدف اين سايت هم تا اونجا كه من ديدم آموزش به دوستانه. بنابراين انتظار نداشته باش كه يهو برنامه ات كامل بشه و تمام. مطمئن باش به خواسته ات ميرسي اما به دست خودت و با كمك اساتيد اين تالار.
ضمناً مطمئن باش جاي درستي هم اومدي. من خودم برنامه اي كه هميشه دوست داشتم تهيه كنم رو با كمك همين تالار مدت هاست راه انداختم و داره عين ساعت رو شبكه بين شهري كار ميكنه....
پس منتظر فايل ات هستم.
موفق باشي :تشویق::تشویق::تشویق:

این هم فایل

http://rapidshare.com/files/386179605/___db1.mdb.html

دوست عزیز من میخوام فرم رو که یک دفترچه تلفن ساده است رو تمام صفحه کنم کمکم کنید.
لطفا آموزش هم بدید یاد بگیرم چطوری این کارو انجام میدید

wolfstander
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 07:26 صبح
برای تمام صفحه شدن فرمت میتونی از این دستور استفاده کنی
docmd.maximize

مهدی قربانی
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 08:06 صبح
سلام
براي تمام صفحه شدن علاوه بر استفاده از دستور Maximize بايد خصوصيت PopUp‌ فرم رو هم Yes‌كنيد تا فرم شما بصورت Full Screen يا تمام صفحه نمايش داده بشه . البته شما براي Maximize‌ يك ماكرو نوشتيد كه ميتونيد از اين ماكرو در رخداد On Load فرم كمك بگيريد و ديگه نيازي به كد نويسي نيست .

iran-error
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 22:08 عصر
دوستان عزیز اگر میشه یک خورده ساده تر توضیح دهید من مبتدی هستم اگیر میشه به این صورت توضیح دهید مثلان از منوی فلان از کجا به کچا راست کلید کن و... اگر میشه به این صورت توضیح دهید من الان نمیدونم این دستور را کجا و ...... اصلان چه جوری استفاده کنم آموزش ساده خوب دهید ممنون منتظرم ؟

iran-error
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 22:11 عصر
سلام
براي تمام صفحه شدن علاوه بر استفاده از دستور Maximize بايد خصوصيت PopUp‌ فرم رو هم Yes‌كنيد تا فرم شما بصورت Full Screen يا تمام صفحه نمايش داده بشه . البته شما براي Maximize‌ يك ماكرو نوشتيد كه ميتونيد از اين ماكرو در رخداد On Load فرم كمك بگيريد و ديگه نيازي به كد نويسي نيست .

دوست عزیز خصوصیات PopUp‌ کجا هست ؟ توضیح کامل دهید.؟

مهدی قربانی
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 23:19 عصر
سلام
در نمای Design فرم وارد Properties بشید و در برگه Other خصوصیت PopUp رو به Yes تنظیم کنید .

iran-error
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 23:52 عصر
سلام
در نمای Design فرم وارد Properties بشید و در برگه Other خصوصیت PopUp رو به Yes تنظیم کنید .

دوست عزیز این گزینه برای من نیست

حالا چرا نیست نمی دونم ااینم عکس از برنامه خودتون ببینید ؟

دئست عزیز من از آفیس 2003 میکروسافت استفاده می کنم نمی دونم چرا نداره ؟

منتظر جوابتون هستم؟

مهدی قربانی
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 07:26 صبح
وقتي وارد محيط Design‌ شديد در فضاي بيرون فرم ، توجه كنيد ، فضاي بيروني ( پيراموني )‌ فرم راست كليك كنيد و گزينه Properties رو انتخاب كنيد . در تصوير الصاقي مشخصه كه شما روي قسمت Detail ‌فرم راست كليك كرديد ، خصوصيت PopUp‌ متعلق به فرم هست و طبيعيه كه شما در مجموعه خصوصيات قسمت Detail‌ فرم اين خصوصيت رو نمي بينيد .

iran-error
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 14:14 عصر
تشکر مشکلم حل شد فول اسکرین شد

iran-error
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 14:20 عصر
دوست عزیز یک سوال چطوری منو می سازن

میخوام وقتی برنامه را فول اسکرین میشه منو داشته باشه ؟ چطوری این کارو انجام بده؟

شرمنده ام این همه سوال می پرسم ؟