PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد استیمول

majidsoft
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 18:06 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
من در استیمول با ارسال پارامتر مقادیری را به ریپورت می فرستم حالا می خواهم در هر رکورد اگر یک فیلد خاص مقدارش مثلا برابر یک شد در یک تکست باکس یک رشته را چاپ کند
با تشکر

majidsoft
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 00:11 صبح
من در کریستال یک formula field درست می کردم و این کد رو توش می نوشتم

if {rest.rest}=1 then
'روزكار'
else if {rest.rest}=2 then
'نوبتكار'
else if {rest.rest}=3 then
'ساعتي'

iman_22a
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 10:15 صبح
من در کریستال یک formula field درست می کردم و این کد رو توش می نوشتم

if {rest.rest}=1 then
'روزكار'
else if {rest.rest}=2 then
'نوبتكار'
else if {rest.rest}=3 then
'ساعتي'

همین کار را با کمی تغییر توی محیط دیزاین Stimul Report انجام بدین . توی Text editor مربوط به یک لیبل و توی بخش Expression . بگردی ، پیداش می کنی .

majidsoft
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 18:09 عصر
با سلام
با تشکر از شما بله من هم همینو می دونستم و بالاخره پیداش کردم حالا برای اون دوستانی که شاید احتیاج بهش پیدا کنن می ذارم

{Choose(rest.rest, "day", "none", "night")}

majidsoft
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 18:18 عصر
حالا یک سوال دیگه
من یک تکست باکس درست کردم که با دستور choose سه مقدار را چک می کنه که اگر یکی از مقدارها درست بود در تکست باکس یک می ذاره حالا من می خوام در آخر گزارش جمع این تکست باکسها را به من نمایش بده وقتی در تکست باکس کد دهی می کنم که مقدار تکست باکس قبلی را count کنه اون تکست باکس رو نمی شناسه فقط فیلدهایی که از دیتابیس خونده شدن رو قبول می کنه

محمدجواد67
یک شنبه 22 مرداد 1391, 15:33 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
من از استیمول 2012 استفاده می کنم و تمام گذارش های پروژه رو هم ساختم ولی عبارت demo رو نمی دونم چطور از پس زمینه گذارش ها بردارم تو پست ها رو نگاه کردم متوجه شدم که باید استیمول رو کرک کنم اما کرک استیمول 2012 رو ندارم کسی میتونه کمکم کنه؟

ZENDAR
دوشنبه 07 بهمن 1392, 07:59 صبح
سلام دوستان من یه مشکل دارم در استیمول نمیدونم چرا موقع گزارش گرفتن فیلد هایی که عدد هستند رو تو فرم گزارش میاره ولی رشته هارو نمیاره ...لطفا اگه کسی راحل این مشکلو میدونه راهنمایی کنه

fakhravari
دوشنبه 07 بهمن 1392, 14:28 عصر
سلام دوستان من یه مشکل دارم در استیمول نمیدونم چرا موقع گزارش گرفتن فیلد هایی که عدد هستند رو تو فرم گزارش میاره ولی رشته هارو نمیاره ...لطفا اگه کسی راحل این مشکلو میدونه راهنمایی کنه

نوع فیلد ها را برسی کنید.
و اتصال به فرم

vb341
دوشنبه 14 بهمن 1392, 21:55 عصر
فکر میکنم باید از تایع
IIF (bool condition, object truePart, object falsePart)
استفاده کنی