PDA

View Full Version : آيا اين نرم افزار قابل نوشن هست ؟

k3nt3030
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 00:40 صبح
با سلام خدمت استادان گرامي؛

يك نرم افزار كه از طريق مدم به خط تلفن اتصال پيدا كنه و امكانات زير را داشته باشد :

1- بستن صفر تلفن و يا 09 ( عدم تماس با شماره هاي همراه )

2- ثبت تماس هاي گرفته شده .

ali.aghdam
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 00:49 صبح
خوب گزینه شماره دو به راحتی قابل پیاده سازی است اما
اما گزینه شماره یک شرایطی داره که اولا بستن شماره صفر در همون گوشی تلفن صورت می گیره یعنی اگه با یه گوشی دیگه صفر بگیری ...

خوب برا این کار فقط باید از طریق برنامه تماس برقرار کنی که این روش از گزینه دو نیز راحت تره راستی فک کنم کدش رو قبلا تو codeprojectدیده باشم

موفق باشی.

ztx4
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 09:26 صبح
راجع به گزینه ی شماره 1 یک پیشنهاد داشتم:

می شه برنامه ای نوشت که روی خط تلفن فال گوش وایسه.در صورت برداشتن گوشی و گرفتن شماره برنامه ی ما شروع بکنه به اسکن کردن دکمه هایی که فشار داده می شه.اگر دکمه ی 0 اولین شماره ی گرفته شده بود ، برنامه فورا شروع بکنه به ایجاد نویز مثلا برنامه به صورت خودکار 2 یا 3 بار صدای دکمه ی # یا * رو پخش کنه یا 5 تا 0 بگیره

با این روش عملا صفر بسته می شه و دیگه هیچ گوشیی قادر به تماس نخواهد بود.

k3nt3030
جمعه 24 اردیبهشت 1389, 23:30 عصر
با سلام مجدد؛

منظور من بستن صفر تلفن نيست ! نرم افزاري كه امكان شماره گيري تلفن همراه را مسدود

كنه ! به عبارتي در سيستم وقتي صفر گرفته بشه اتفاقي نيافته ولي وقتي (09) گرفته شد.

سيستم براي 2 ثانيه قطع و مجدد وصل بشه ...

با تشكر ...

ali.aghdam
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 00:49 صبح
1- بستن صفر تلفن و يا 09 ( عدم تماس با شماره هاي همراه )

منظور من بستن صفر تلفن نيست !

دوست عزیز گفته های شما با هم تناقض دارند و این جوری نمیشه کمکتون کرد.

اولا توضیح بدید که شماره گیری از سیستم صورت می گیرد یا گوشی تلفن؟

یعنی وقتی که کاربر سیستم می خواهد از طریق سیستم (نرم افزار ) شماره گیری کند اجازه گرفتن صفر داده نمی شود که این مورد خیلی سادست (یه شرط می خواد ) یا از طریق تلفن ویا دستگاه دیگری شماره گیری کند و ما توسط این سیستم به آن اجازه گرفتن 0 را ندهیم (راه حل در پست قبلی توضیح داده شده)؟

hojjatshariffam
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 01:21 صبح
راجع به گزینه ی شماره 1 یک پیشنهاد داشتم:

می شه برنامه ای نوشت که روی خط تلفن فال گوش وایسه.در صورت برداشتن گوشی و گرفتن شماره برنامه ی ما شروع بکنه به اسکن کردن دکمه هایی که فشار داده می شه.اگر دکمه ی 0 اولین شماره ی گرفته شده بود ، برنامه فورا شروع بکنه به ایجاد نویز مثلا برنامه به صورت خودکار 2 یا 3 بار صدای دکمه ی # یا * رو پخش کنه یا 5 تا 0 بگیره

با این روش عملا صفر بسته می شه و دیگه هیچ گوشیی قادر به تماس نخواهد بود.
ممنون از دوست عزیزمون
من با ایشون موافقم
فقط جایی که می مونه اینه که برنامه باید بعد از سنس کردن شماره 0 باید منتظر شماره 9 باشه تا مطمئن بشه که شماره گرفته شده یک موبایله ، بعد عملیات رو انجام بده
فکر کنم برا همین نکته کوچیک ، جواب دوست خوبمون باب میل پرسشگرمون نبوده باشه
موفق باشید