PDA

View Full Version : عدم نمایش سیلورلایت روی هاست

jingiliboyz
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 15:47 عصر
با سلام به همه دوستان من یه سایت با سیلور طراحی کردم البته فقط منوی بالا با سیلور طراحی شده که به صورت local‌نشون میده ولی وقتی سایت رو آپلود میکنم منو که با سیلور کار کردم رو نشون نمیده می خواستم بدونم دلیلش چیه که روی هاست نشون نمیده جالب اینجاست که وقتی رو ی منو کلیک راست می کنم نشون میده که با سیلور ساخته شده ولی از خود منو ها خبری نیست کسی جوابش رو میدونه ؟
silverlight 3 طراحی شده
به بانک اطلاعاتی هم وصل نیست

reza_62
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 20:16 عصر
سلام
همان طور که می دانید برای upload کردن سیلورلایت باید فایل های xap رو upload کنید مشکلی که این جا پیش می آید اینه که شما باید در mime هاست این پسوند رو اضافه کنید که هاست این اجازه رو به شما نمی دهد ولی راه چارش اینه که پسوند رو به یه پسوند دیگه عوض کنید مثلا zip و ... بعد تست کنید درست می شه

taghvajou
جمعه 24 اردیبهشت 1389, 16:43 عصر
سلام دوست عزیز
درست ش اینکه مایم تایپ (Mime Type) رو به آی آی استون (IIS) اضافه کنین. روش اضافه کردن نیاز هست گفته بشه؟

jingiliboyz
جمعه 24 اردیبهشت 1389, 21:56 عصر
با سلام به همه

آقای reza_62 من اینکار رو انجام دادم ولی باز نشون نداد
من فایل (XAP) توی پوشه ClientBin رو پسوند رو به (zip) عوض کردم و آپ لود کردم باز نشون نداد
توی کد زیر رو اول گذاشتم جواب نداد
<param name="source" value="ClientBin/SilverlightApplicationWithASP.NET.xap"/>
کد زیر رو گذاشتم جواب نداد
<param name="source" value="ClientBin/SilverlightApplicationWithASP.NET.zip"/>
اگر باید کار دیگه ای انجام بدم خوشحال می شم بهم بگی

===================

taghvajou عزیز من این کار رو انجام ندادم خوشحال میشم که بگی
1 سوال اگه من این کار رو انجام دادم و نشون داد، کسی که وارد سایت من میشه و اینکار رو نکنه و اصلا .NET Framework نداشته باشه اون شخص می تونه سیلور من رو ببینه ؟

با تشکر از شما

reza_62
جمعه 24 اردیبهشت 1389, 22:59 عصر
می شه بگی چی فایل هایی رو upload کردی چون من روشی که بهت گفتم را خودم تست کردم

taghvajou
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 06:47 صبح
سلام و صبحتون بخیر

خواهش میکنم. خوشحال میشم یه کاری واسه دوستام کرده باشم. این تاپیک رو ببین که جواب هر دو سوالت رو میده:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=218653&page=3

هم روش مورد نظرت رو گذاشتم
هم اینکه توضیح در مورد سیلورلایت - خلاصه اینکه نه نیازی به بدون دات نت فریم ورک نیست چرا خود ران تایم سیلورلایت رو که نصب میکنی، نسخه جمع و جور فریم ورک رو داره. که مفصل تو تاپیک بالا توضیح دادم و میدم و خواهم داد.

jingiliboyz
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 12:48 عصر
می شه بگی چی فایل هایی رو upload کردی چون من روشی که بهت گفتم را خودم تست کردم

سلام
ببین حتما می دونی وقتی سیلور درست می کنی فایل (XAP) میریزه تو پوشه (ClientBin) من اسم پروژه سیلورم SilverlightApplicationWithASP.NET.xap
حالا من اسمش رو به SilverlightApplicationWithASP.NET.zip تغییر دادم و بعد دوباره پوشه (ClientBin) رو آپ لود کردم ولی باز اجرا نشد،
میشه کامل برام توضیح بدید که باید چکار کنم :متفکر:

jingiliboyz
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 12:53 عصر
سلام دوست عزیز
درست ش اینکه مایم تایپ (Mime Type) رو به آی آی استون (IIS) اضافه کنین. روش اضافه کردن نیاز هست گفته بشه؟

سلام نه بلد نیستم خوشحال می شم توضیح بدی

jingiliboyz
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 13:10 عصر
سلام دوست عزیز

آقا توی این تاپیک توی آخرش ننوشتی که این روش برای سرور هست یا iis local ‌برای این هم توضیح بدید اگر میشه همین جا جواب بدید؟
آقا یه سوال من تاپیک شمارو خوندم من به طور مثال سیلور کار کردم رو وب سایتم و iis رو هم تنظیم کردم آیا کاربری که داره سایت منو نگاه می کنه و iis و دات نت فریم ورک روی سیستمش نصب نیست و اصلا اطلاعاتی در مورد سیلور و غیره نداره و فقط اومده تا سایت رو ببینه آیا باید iis رو تنظیم بکنه یا نه ؟

taghvajou
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 21:04 عصر
1- برای هر دو! تو لوکال که خودتون دسترسی دارین، تو سروری که از هاست فروش ها خریدین هم به ادمین تون زنگ بزنین و اگه قبول کرد که براتون کانفیگ کنه (که معمولا حرفی ندارند و قبول میکنند) اون سه تا خط رو براش ایمیل کنین تا تو مایم تایپ ها اضافه کنه!

2- کلاینت هیچ کاری لازم نیست بکنه الا اینکه وقتی سایت سیلورلایت بالا میاد، بعد از نمایان شدن پیغام نیاز به نصب سیلورلایت (که اتوماتیک انجام میشه و نیازی نیست شما کاری بکنین)، سیلورلایت مربوطه شو با کلیک بر اون پیغام از مایکروسافت دانلود کنه، نصب کنه، بعد حالشو ببره!

3- من هم از شما خواهش میکنم، اجازه بدین پاسخهامو متمرکز بنویسم.

jingiliboyz
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 19:43 عصر
سلام
همان طور که می دانید برای upload کردن سیلورلایت باید فایل های xap رو upload کنید مشکلی که این جا پیش می آید اینه که شما باید در mime هاست این پسوند رو اضافه کنید که هاست این اجازه رو به شما نمی دهد ولی راه چارش اینه که پسوند رو به یه پسوند دیگه عوض کنید مثلا zip و ... بعد تست کنید درست می شه

سلام دوست عزیز
من کاری رو که گفتی انجام دادم و جواب داد مرسی واقعا ممنون از راهنماییت

jingiliboyz
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 19:44 عصر
1- برای هر دو! تو لوکال که خودتون دسترسی دارین، تو سروری که از هاست فروش ها خریدین هم به ادمین تون زنگ بزنین و اگه قبول کرد که براتون کانفیگ کنه (که معمولا حرفی ندارند و قبول میکنند) اون سه تا خط رو براش ایمیل کنین تا تو مایم تایپ ها اضافه کنه!

2- کلاینت هیچ کاری لازم نیست بکنه الا اینکه وقتی سایت سیلورلایت بالا میاد، بعد از نمایان شدن پیغام نیاز به نصب سیلورلایت (که اتوماتیک انجام میشه و نیازی نیست شما کاری بکنین)، سیلورلایت مربوطه شو با کلیک بر اون پیغام از مایکروسافت دانلود کنه، نصب کنه، بعد حالشو ببره!

3- من هم از شما خواهش میکنم، اجازه بدین پاسخهامو متمرکز بنویسم.

سلام
مشکل از هاست بود
باز هم ممنون

taghvajou
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 21:19 عصر
سلام
مشکل از هاست بود
باز هم ممنون

یعنی چی مشکل از هاست بود؟
بگین تا ما هم با تجربه تون آشنا بشیم.:بوس:

jingiliboyz
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 14:16 عصر
باسلام دوست عزیز متاسفانه من با کارتی که وارد انترنت شدم سایت برنامه نویس فیلتر شده بود بلافاصله در اولین وقت فایل آموزشی از تغییرات رو ی هاست رو درست می کنم برای شما و دیگر دوستان قرار میدم از طریق یک سیستم دیگه با تشکر از همه دوستان که منو راهنمایی کردن . :لبخندساده: